Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Xperia Arc w przedsprzedaży

Sony Ericsson Xperia Arc w przedsprzedaży

Ringu 15 Marca 2011 21:32

0 0
sonyericsson xperia arc W oficjalnym polskim sklepie Sony Ericssona można już zamówić najnowszy smartfon - Xperię Arc.

Zamówienia będą realizowane po 30 marca. Cena smartfonu w przedsprzedaży wynosi 1949 zł. Po premierze trzeba będzie zapłacić 200 zł więcej.

Więcej na temat SE Xperia Arc z Androidem 2.3 Gingerbread pisaliśmy w tej wiadomości.

Smartfon można zamówić na tej stronie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Sony Ericsson Sklep, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1.  2011-03-15 21:39:37

    1950 zł za nówkę? Szczerze to obstawiałem, że na starcie będzie za 2500-2800 zł... Nie chcę zapeszać, ale może się okazać hitem, tak jak Galaxy S.

  • 0

    2.  2011-03-15 21:44:31

    No cena, nie aż tak straszna jednak hardwareowo jest to to, co inni mieli rok temu... jakby było za 1600 to SE wróciłoby do gry z hukiem, a tak to znów telefon niszowy.

  • 1

    3.  2011-03-15 21:47:07

    moim zdaniem to dość dużo biorąc pod uwagę że za niedługo wejdą do polski telefony z tegrą 2 ;], motorola atrix w stanach można kupić za niespełna 600$ jestem tylko ciekaw jak w atrxie z jakością zdjęć i filmów w porównaniu do SE bo ten ma czym się pochwalić.

  • 2

    4. ~color  2011-03-15 22:33:08  host: public47999.xdsl.centertel.pl

    Eee tam SE - nic nadzwyczajnego zresztą wyniki sprzedaży tej firmy mówią same za siebie... To już wolę poczekać kilka tygodni i kupić mega wypasiony z bajecznym ekranem Samsung Galaxy S2 i9100 ;)

  • 2

    5.  2011-03-15 22:47:02

    i o 1500zł droższy :P

  • 0

    6. ~BOLESŁAW  2011-03-15 23:49:26  host: 87-99-53-226.internetia.net.pl

    Może i za dwa miesiące będzie można dostać sprzęt z tegrą ale nie dla każdego gry na telefonie to priorytet. Dla mnie dużo bardziej znacząca jest jakoś wykonania a tej Arc`owi nie będzie można odmówić zresztą tak samo jak jej poprzedniczce. Disigne tego telefonu też jest fenomenalny, bo porównując telefony konkurencji to wszystkie wyglądają tak samo, tak samo monotonie, nudnie. Jeśli miałbym zmienić mojego Nexusa to tylko na Arc`a i na nic więcej, a cena cóż, warto poczekać chwilę aż spadnie.

  • 0

    7. ~spoko  2011-03-16 06:34:22  host: nat166.ap-media.pl

    Świetnie- czekam na ten produkt z niecierpliwością. W tej cenie nie spodziewałem się go. Śmieszą mnie wypowiedzi, że hardwarowo inni mieli już to rok temu- a Bravia Engine i XMore-R też inni mieli rok temu? To są najnowsze rozwiązania na rynku łącznie z Andkiem 2.3. :)

  • -1

    8. ~x  2011-03-16 06:38:55  host: 87-99-0-244.internetia.net.pl

    @4 - wyniki sprzedaży = ocena firmy? Sugerujesz, że produkty Nokii są warte uwagi? Ha ha ha.

  • 0

    9. ~3m  2011-03-16 09:28:54  host: rtr-0-62.interkar.pl

    Pozwólcie że uściślę kilka spraw, bez zbędnych emocji. Nie wierzę we wzrost cen tego modelu po premierze, gdyż cena w przedsprzedaży w UE oscyluje w granicach 1750-1800PLN. SE nie może wycenić tego modelu wyżej niż LG Optimus 2x, który włąśnie wchodiz na europejskie rynki w cenie około 1800-1900 PLN. Arc to unikalny design, ale jakość wykonania nie jest szczególnie wysoka, co najwyżej przecietna. Tak więc warto poczekać z iesiac, aż cena ustabilizuje się na poziomie 1700-1800 pln, pozwolić pierwszym klientom-beta testerom:) wykryć problemy wieku dziecięcego i wtedy kupować, gdyż w przedziale cenowym do 1700-1800 PLN ARC wydaje się być b. dobrą propozycją.

  • 0

    10. ~3m  2011-03-16 09:30:42  host: rtr-0-62.interkar.pl

    A Bravia engine i Exmor-R w praktyce przynoszą b. niewielkie korzyści, ale marketing SONY potrafi zdziałać cuda, niestety:(

  • 0

    11. ~bbbb  2011-03-16 11:27:59  host: 77-253-55-225.adsl.inetia.pl

    też się nastawiam na ten model vs SGS I vs SGS II, może nad nowymi LG ale raczej daleko na mojej liście. Aparat się zawiodłem, zobaczcie testy na gsmarena mam nadzieje, może finalny produkt będzie lepiej się sprawował, jednak choćby do N8 to mu daleko.

  • 0

    12. ~bbbb  2011-03-16 11:29:24  host: 77-253-55-225.adsl.inetia.pl

    aaa i jeszcze jedno.. mi nie zależy na grach itp. jednak żeby ten telefon był opłacalny w porównaniu do konkurencji to jego cena musiałaby wynosić około 1500 i mniej.

  • 0

    13.  2011-03-16 12:22:51

    Po pierwszych porównaniach na necie wynika, ze Bravia Engine nie dziala w menu w przeciwienstwie do GalaxyS II w ktorym poprawa jakosci obrazu dziala wszedzie. Napewno model udany ale to inna klasa urzadzen niz Tegra2 czy Exynos.

  • 0

    14.  2011-03-16 16:13:03

    Nie porownujmy SGS2 do Arc'a. Te telefony sa zaprojektowane dla innych grup odbiorcow. Jezeli chcesz porownac SGS2, to najlepiej do Playstation Phone. Arc jest dla ludzi, ktorzy potrzebuja solidnego smartfona a nie maszynki do gier. Oby tylko bateria byla solidna, nie tak jak w SE Xperia.

  • 0

    15. ~ANDRZEJ  2011-03-25 20:39:08  host: 093105178208.bialystok.vectranet.pl

    XPERIA ARC - tylko 320 MB, pamięci wewnętrznej, Bluetooth 2,1, brak możliwości zapisu video w full HD (1080 p.) i w końcu słaby jak na dziś procesor, to bardzo niewiele. Nowy SE, zastał daleko za czołówką, gdzie wyraźnie prowadzi SAMSUNG. Xperia Arc, zasługuje na uwagę,tylko z racji względnie niskiej ceny. Jest tańszy od najlepszego obecnie na rynku, Samsunga Galaxy S2. o prawie 2,000 zł (wersja 32 GB) i to chyba będzie nieraz decydowało o wyborze modelu.

  • 0

    16.  2011-04-12 11:26:26

    @Andrzej: na pewno z jakimś updatem, będziemy mieli możliwość do zapisu wideo w full Hd (przecież z X10-ą tak samo było). Cena: masz racje, ale myślę, że w lecie i tak będzie jeszcze niższa. A jak to jest, że tylko 320mb pamięci?! gdzie-indziej jest pisano, że telefon posiada 512MB, więc chyba fałszywą czytałeś. W telefonie najbardziej podoba się mi funkcja Exmor R, czytałem o niej recenzje i na prawdę superowo zdjęcia robi w nocy :)

  • 0

    17.  2011-04-19 10:28:35

    z góry przepraszam za moja niewiedzę, nie mylcie z ignorancją ;)ale zastanawiam się nad kupnym pierwszego w życiu smartphona i nie wiem, czy iphone, czy coś innego... może właśnie SE. może ktoś wie, jak dlugo baterie trzymają w Xperiach, bo 14-czakilb napisał, żeby nie są za bardzo solidne, ile wytrzymują? aaa no i w ogóle do czego służy ta cała bravia mobile engine? w sensie wiem,co to jest,ale czy aż tak bardzo ważny jest ten dodatek? dzięki za odp!

Dodaj swoją opinię