Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson: współpraca z NK i AXN

Sony Ericsson: współpraca z NK i AXN

LuiN 13 Września 2010 19:20

0 0

Sony Ericsson rozpoczął długoterminową współpracę partnerską z portalem Nasza Klasa i telewizją AXN.

Użytkownicy smartfonów Sony Ericssona z serii Xperia (X10, X8, X10 mini i X10 mini pro) będą mogli cieszyć nowymi serwisami: mobilnym dostępem do programów telewizji AXN (dzięki aplikacji AXN Player) i integracją telefonu z najpopularniejszym w Polsce serwisem społecznościowym - Nasza Klasa (NK).




Dzięki AXN Player dla użytkowników Xperii dostępne będą najciekawsze programy telewizji AXN, prezentowane w wysokiej jakości i rozdzielczości zoptymalizowanej pod kątem telefonów komórkowych. Aplikacja oprócz samego strumieniowego przesyłania wideo oferuje też dostęp do wiadomości, blogów i programu telewizyjnego z funkcją przypominania o zbliżających się audycjach.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2010-09-13 19:23:11

    Mam nadzieję, że będzie możliwość wywalenia tego z telefonu! Facebook jest ok, ale nk nie ścierpiałbym.

  • 0

    2.  2010-09-13 19:33:22

    Aplikacje do AXNu pewnie bedzie sie dalo wyciagnac, wiec bedzie na kazdym Androidzie :D

  • 0

    3. ~ex  2010-09-13 19:33:45  host: user-109-243-116-30.play-internet.pl

    Telefony zaczynaja coraz bardziej przypominac park rozrywki dla glupich, ktorzy nie sa w stanie sami wybrac potrzebnych im skladnikow i na dzien dobry trzeba im wcisnac kompletny jarmark. Nie moge doczekac sie chwili, gdy po wlozeniu aku do nowego telefonu od razu na wyswietlaczu zobacze moj ulubiony serial-tasiemiec. Proponuje rowniez zrezygnowac z samego modulu telefonicznego, bo jest zbedny.

  • 0

    4. ~bzz  2010-09-13 19:50:32  host: korp14.avistamedia.pl

    2 - i racja i nie racja. Bo jako świadomy użytkownik nie kupisz tego, czego nie potrzebujesz. A bez modułu telefonicznego, z wszystkim, co oferuje "multimedialny kombajn" stworzono (i ma się świetnie) iPoda.

  • 0

    5. ~nomnom  2010-09-13 19:55:07  host: user-109-243-47-20.play-internet.pl

    nie ma już Naszej Klasy:P pozostało tylko NK XD

  • 0

    6. ~adam r.  2010-09-13 19:55:17  host: t15-13.opera-mini.net

    ''prezentowane w wysokiej jakosci i zoptymalizowanym''-czegos tu chyba brakuje. Wczesniej byly narzekania,ze wciskaja ludziom jakies'pierdoly'typu facebook zamiast czegos polskiego. Ktos w koncu pomyslal,zeby wrzucic nk i znowu zle...Nikt nie bedzie tworzyl oprogramowania pod kazdego klienta z osobna!

  • 0

    7. ~  2010-09-13 20:08:24  host: t07-11.opera-mini.net

    Od dwóch lat moźna kupić pakiet tv na Orange World kilka kanałów za 19 zł.30 dni tąlefon z Symbianem nie musi być Androit

  • 0

    8. ~Carni  2010-09-13 20:17:20  host: bvg23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AXN należy do Sony ,a więc trudno żeby nie było współpracy :> W PS3 dali mozliwość oglądania AXN ,teraz przyszedł czas na telefony od SE .

  • 0

    9.  2010-09-13 21:08:42

    Nie chcę w telefonie jakiś idiotycznych portali społecznościowych. Co do AXN, no cóż może się przydać.

  • 0

    10. ~Nicolas  2010-09-13 21:12:51  host: 51-go3-2.acn.waw.pl

    ad 7 - te kilka akanalow to az 43 kanaly.. a w pakiecie mam facebooka i fotke a nie jakas NK. Czy ktos jeszcze korzysta z NK???? A co to jest NK? ;p

  • 0

    11. ~  2010-09-13 21:54:03  host: t12-13.opera-mini.net

    Nie, nikt nie korzysta - najpierw pomysl nim napiszesz. Na pewno korzystaja pracodawcy bo nk to niezastapione zrodlo informacji :-)

  • 0

    12.  2010-12-06 16:25:51

    @10 na przykład korzystam z NK :P no i oczywiście mi się podoba, że mój smartfonik (se xperia x8) posiada takie opcji :D axn player chodzi mi bez problemów, nk również.

  • 0

    13.  2010-12-07 12:12:12

    Ja też korzystam NK.Wczoraj ściągnąłem z Adnroid Marketu tą aplikację.Co Do playera AXN: bardzo fajny, bez zawieszeń filmów, i dosyć dobrej jakości da się ich oglądać ja naprzykład bardzo się ciesze bo moim ulubionym serialem jest "Rescue Me" a teraz już mogę sobie obejrzeć odcinki kiedy mi się tylko ze chcę.

  • 0

    14.  2010-12-08 12:17:07

    ja w takim razie mam dobrze, bo ja mój X8 kupiłem na Węgrzech (tata kupił, bo pracuje dla firmy transportowej), i nie ma tam Naszej Głupej Klasy. :DD Co do AXN player, nie korzystam z niego, bo pewnie pożera akumulator jeśli obejrzę dwa odcinki. Wolę tak w fotelu siedzieć przed telewizorem, albo przed komputerem. Sposoby tradycjonalne. XD

  • 0

    15.  2010-12-09 12:35:40

    a jak to, na węgrzech udało się kupić telefon prepaid? bo u nas chyba można go kupić tylko na abonament. więc jak to robiłeś? i myślę, że nk to aplikacja z marketu, dlatego ty te możesz ją pobierać :D oczywiście tylko, jeśli chcesz :D

  • 0

    16.  2010-12-10 14:08:42

    Ja też wolałbym siedzieć przed telewizorem ale mam bardzo mało czasu i jak wrócę do domu to też muszę pracować więc nie za bardzo oglądam telewizora. Ale ten Axn player przydałby się mi bo jadąc z autobusem do pracy mógłbym troszeczkę relaksować. Ciekawy jestem tak w ogóle ile i które seriale da się obejrzeć z pomocą tej funkcji.

  • 0

    17.  2010-12-17 12:09:35

    Hmm nie zgadzam się z wami bo dużo takich ludzi jest którze jeszcze korzystają Naszą Klasę, dlatego bo wiele takich użytkowników jest którzy nie chcą rejestrować na Facebook bo tak Nk coraz podobniejsza jest do tej sieci, i którzy mają konto na fb i na NK też to dlatego loginują jeszcze na portal NK bo mają tam więcej znajomych i muszą się z nimi opiekować. Między innymi ja też tylko dlatego wchodzę.

  • 0

    18. ~niezapominajka  2010-12-22 12:55:45  host: dsl91ecd935.pool.t-online.hu

    Drogi camelkamil! ja czytałam artykuły na necie o tej aplikacji, bo jestem z nią zainteresowana i udało mis się dowiedzieć, że można oglądać takie seriale jak Układy, Wołanie o pomoc, Komisarz Reks, dr.Who i także programy jak Zomm i Splash. Programy można obejrzeć dzień później. Co dotyczy serwisów społecznościowych, ja mam konto na NK i także na Facebooku, ponieważ mam kolegów obcokrajowych!

  • 0

    19.  2010-12-23 09:34:18

    To fajnie ci bo ja nie mam i dlatego używam tylko aplikację NK. :) Wiem że są jeszcze więcej serialów tylko nie wiem jak się nazywają bo nie za bardzo oglądam telewizję.. Wypróbowałem tą aplikację i powiem wam że niekiedy się przyda, ale cały dzień nie mógłbym oglądać tylko seriale na telefonie..

Dodaj swoją opinię