Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson W715 - muzyka i nawigacja

Sony Ericsson W715 - muzyka i nawigacja

LuiN 8 Stycznia 2009 17:15

0 0

sonyericsson w715 Sony Ericsson W715 oferuje pakiet funkcji muzycznych połączony z szybkim dostępem do sieci, nawigacją satelitarną i łącznością WiFi. Sony Ericsson przygotował ten model specjalnie dla sieci Vodafone, jako muzyczna wersja modelu G705.

Telefon ma 120 MB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej przy pomocy kart Memory Stick Micro (M2), stałoogniskowy aparat fotograficzny 3,2 Mpix, radio FM z RDS-em, akcelerometr i wspomniane we wstępie: GPS, WiFi i łączność HSDPA (do 3,6 Mb/s).




2,4-calowy ekran wyświetla 256 tys. kolorów i jest rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Moduł WiFi, dzięki certyfikatowi DLNA, pozwala na proste współdzielenie utworów muzycznych w domowej sieci WiFi. Podobnie jak w przypadku modelu G705, telefon oferuje obsługę poczty email w standardzie Push.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~jarekt  2009-01-08 21:13:21  host: ebf66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktora ferme wystawiaja na posmiewisko? To telefon ze sredniej polki i na pewno o niebo ladniejszy niz kolejny czarny plastikowy samsung czy inna nokia. Nie ma sie co spuszczac przy telefonach za te pieniadze - oszczedz sil na komentarze pod topowymi modelami bo tutaj to po prostu nie ma sensu.

  • 0

    6.  2009-01-08 21:57:30

    telefon niezly ale szlu nie ma. wszystko zalezy od ceny

  • 0

    7.  2009-01-08 22:27:40

    5 -> bez obrazy, ale to właśnie SE prezentuje się jak plastikowa zabawka, nie mówię, że każdy, ale już napaliłem się na W910 (niby wyższa półka SE serii W) i co z tego? Dostalem telefon, który dość, że nie wygląda tak dobrze jak na zdjęciach, to dodatkowo gra strasznie kiepsko, a jakość rozmów jest delikatnie mówiąc fatalna (bardzo cichy głośnik)... Dobrze, że młodsza siostra wzięła ten tel, bo bym nie miał z nim co zrobić... Tak więc teraz każdy SE to dla mnie fajny tel, ale na ulotce...

  • 0

    8.  2009-01-09 00:17:09

    Do BKX18... To samo dotyczy niektórych modeli Nokii, Samsunga itd. Powtarzam... Niektórych. Mam na myśli modele z wyższej półki. Znam to z autopsji. Wierz mi.

  • 0

    9.  2009-01-09 00:20:12

    Co do wyglądu na zdjęciach... Moim zdaniem lepiej w realu, niż na fotach, wygląda SE C-905... Sam byłem zdziwiony. :))) Poza tym specyfikacja robi wrażenie.

  • 0

    10. ~tou  2009-01-09 18:28:15  host: c158-119.icpnet.pl

    Telefon super muszą na niego uruchomić nawigacje NaviExpert, tak aby można było go wykorzystać do omijania korków samochodowych.

  • 0

    11. ~  2009-08-21 09:59:05  host: xdsl-661.wroclaw.dialog.net.pl

    Mam ten telefon w kolorze czarnym, jestem bardzo zadowolony. Zalety: wygląd lepszy niż na zdjęciach, dobry slajd, duży wyświetlacz, czytelne menu, sprawne WIFI, poręczna klawiatura i nawigacja przyciskami, walkman, cena. Wady: głośnik na tylnej obudowie, tylna obudowa słabej jakości (nie radzę jej zdejmować często bo mogą się urwać delikatne zaczepy), słaby aparat fotograficzny. Kupiłem ten telefon nowy za 750 zł i jak za tą cenę uważam, że jest to bardzo dobry telefon z tzw. średniej półki. Jeżeli ktoś oczekuje cudów: wysokiej jakości sprzętu muzycznego, doskonałego aparatu fotograficznego, mini netbooka i super telefonu w jednym to nich nie kupuje tego telefonu, bo to jest tylko bardzo dobry telefon z kilkoma bajerami, z których i tak na co dzień nie korzysta się za często.

  • 0

    12. ~marta137  2009-11-17 17:34:03  host: public-gprs63526.centertel.pl

    A czy ktoś może powiedziec cos wiecej na temat glosnika tego tel ? Tzn chodzi mi czy rzeczywiscie jest taki muzyczny..

  • 0

    13. ~kolo  2009-11-18 22:01:59  host: bbd126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten tel. I jest zajebisty bateria trzyma długo a to plus przy dużym wyświetlaczu a co do głośnika z tyłu to gra całkiem nieźle choc mógłby byc głośniejszy. Mnie osobiście to nie przeszkadza bo słucham muzy na słóchawkach. Ogólnie telofonik wart swej ceny noi ten wygląd powala na kolana ja mam go w kolorze srebrnym i jest super polecam go wszystkim którzy szukają dobrego trwałego i wypasionego sprzęcika w naprawde solidnym opakowaniu ja daje 10/10

  • 0

    14. ~kammel  2009-12-11 16:36:49  host: 188.33.193.209

    Nie polecam tego telefonu ja mam i jedyną zabawke którą posiada to wifi,ma cichy głośnik k550i ma o wiele wyższą głośność!!! 1 na 10 daje temu telefonikowi 3

  • 0

    15. ~ja  2010-01-29 19:10:39  host: aejq73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten telefon jest dobry a co wazne trwaly 3 razy go rozjechalem samochodem a on dalej dziala. Polecam

  • 0

    16. ~Reyu  2010-02-01 22:25:07  host: 36.0.199.109.static.rdi.pl

    Mam ten telefon od miesiąca głosnik wcale nie jest taki cichy ale jakosc mogłby miec lepsza wifi nie zrywa połaczen k550i raczej jest nie porownywalny do tego głosnika w w715, shake control raczej nie przydatne tylko taki bajer... . Mam go w kolorze srebrnym i wyklada super jesli ktos nie miał do czynienia z tym telefonikiem podkreslam : ze sreniej połki niech nie wypisuje głupot... Pozdrawiam

  • 0

    17. ~szymekony8  2010-02-07 10:23:23  host: ip-91.150.169.162.fenomenalny.net

    siema chce kupic ten tel ale nie wiem czy sie opłaca i czy jest wart tej kasy :P

  • 0

    18. ~  2010-02-07 10:23:55  host: ip-91.150.169.162.fenomenalny.net

    prosze o wsze opinie

  • 0

    19. ~me  2010-03-05 09:21:26  host: 138-058.nitka.net.pl

    zależy kto co potrzebuje od telefonu. Jeżeli słuchasz muzyki na głośniku-tu kicha, jeżeli chesz robić zdjęcia aparatem tekstu lub jakiś kser-kicha bo brak af. Ale na plus masz wifi, w miarę duży wyświetlacz, fajny wygląd i trochę bajerów(gps). Fakt faktem jest że klapka troszkę lata na boki ale to ponoć normalne. Ja jestem zadowolony tylko bateria mogła by dużej trzymać. U mnie trzyma tak ze3 dni

  • 0

    20. ~Bastoosz  2010-03-27 22:13:15  host: 195.116.152.67

    Z muzyką nie jest tak źle, oczywiście można wgrać sterowniki i jest " CUT MIÓT i OŻESZKI " :D Na słuchawkach daje w kość :)~POLECAM~

  • 0

    21. ~X  2010-04-30 00:59:58  host: dynamic-87-105-234-73.ssp.dialog.net.pl

    Mam do was pytanie mianowicie nie umiem otworzyc tylnej klapki. Dawałem Znajomym też nie umieją wiecie moze jak to zrobić?

  • 0

    22. ~POMOC  2010-06-21 22:23:35  host: gn78.internetdsl.tpnet.pl

    U dołu telefonu masz taki przycisk, możesz go przesunąc w lewo bądz w prawo, przesuń go w lewo i blokada jest zwolniona i masz możliwość sciągnięcia.

  • 0

    23. ~SZNYCEL  2010-07-31 15:31:58  host: chello084010105218.chello.pl

    znam wiele osob ktore maja ten telefon i spisuje sie naprawde dobrze nie jest to ideał bo nei ma ideałow ale to naprawde dobry sprzecik od SE . Duży wyswietlacz , dobry odtwarzacz walkman wifi i te całe bajery. Moim zdaniem telefonik godny uwagi i naprawde bardzo polecam jezeli ktos chce go kupic sam zamowilem go nie dawno i czekam z nie cierpliwoscia dziekuje i pozdrawiam :)

  • 0

    24. ~:):)  2010-08-06 17:17:40  host: dyv82.internetdsl.tpnet.pl

    a gdzie mozna te sterowniki sciągnąć

Dodaj swoją opinię