Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Vivaz z filmami HD

Sony Ericsson Vivaz z filmami HD

LuiN 20 Stycznia 2010 20:21

0 0

Do sieci trafiły oficjalne materiały na temat Sony Ericssona Vivaz, znanego wcześniej jako Kurara. Kompaktowy telefon Sony Ericssona oferuje procesor taktowany zegarem 720 MHz, zdjęcia o rozdzielczości 8,1 Mpix i nagrywanie wideo jakości HD.

se vivaz se vivaz se vivaz se vivaz

Producent wciąż nie udostępnił dokładnej specyfikacji nowego smartfonu z Symbian S60 piątej edycji na pokładzie. Z tego co do tej pory wiemy, telefon oferuje 3,2-calowy ekran o rozdzielczości 640 x 360 pikseli, wyświetlający 16 mln kolorów i do tego procesor taktowany zegarem 720 MHz.

Tak wysokie taktowanie procesora ma zagwarantować nagrywanie płynnych filmów w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. W telefonie nie zabrakło łączności HSPA, WiFi, Bluetooth, jest też GPS, radio FM, gniazdo kart microSDHC (w zestawie karta 8 GB) i gniazdo JACK 3,5 mm.




Telefon trafi na rynek w 1Q2010, producent nie podał jeszcze sugerowanej ceny urządzenia.



Źródło tekstu: Sony Ericsson, GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2010-01-20 21:00:56

    [wiadomość usunięta przez administratora]

  • 0

    4.  2010-01-20 21:10:02

    @3 ta nazwa powstała bodajże 4-5 lat temu, to juz historia. Nie zauważyłeś że ostatnio wszyscy wymyślają jakieś nazwy?

  • 0

    5.  2010-01-20 21:21:25

    Nadając telefonowi "imię" łatwiej zapada on w pamięci. Wolę coś takiego niż ciąg literek i cyferek.

  • 0

    6.  2010-01-20 21:29:46

    Widziałem ten telefon na rosyjskiej stronie w zeszłym roku,oni twierdzą,że jego cena ma oscylować w granicach 400 euro,za wysoka.

  • 0

    7. ~grappa  2010-01-20 21:40:37  host: 87-205-18-136.ip.netia.com.pl

    według mnie wszystkie SE maja zawyżone ceny, jakościa nie powalają a konkurencja ma to samo za mniejsza cene (LG czy Samsung)

  • 0

    8.  2010-01-20 21:58:13

    @7-chyba miałeś na myśli Nokię ;) akurat,jeśli chodzi o SE, ceny mają niezbyt wysokie a jakość wysoką

  • 0

    9. ~pisul  2010-01-20 22:07:44  host: kwiatkowskiego.res.pl

    O ile Vivaz kiedys pojawi sie na rynku bedzie konkurowal z omnia hd.Podobne systemy/osiagi.Oczywiscie juz w przedbiegach wygrywa omnia hd.Przypomina mi sie jak Pudzian kopal tego wyszczekanego leszcza :)

  • 0

    10. ~Aster  2010-01-20 22:18:02  host: chello089077164150.chello.pl

    Fajnie, a jak mam zobaczyć owe filmy HD na takim ekranie - ekran też powinien być HD.

  • 0

    11. ~patafian  2010-01-20 23:42:48  host: awk179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to mósiałbyź se te komurkie na plerach tażczyć bo prawdziwne hade to dopjero na 50 cali widać albo nawet wiencej nisz 50 cali

  • 0

    12. ~  2010-01-20 23:49:44  host: v02-09.opera-mini.net

    No fajny ten telefon, ale brakuje mu jednej funkcji- dual-sim !!! Kiedy w końcu Sony Ericsson zbada rynek w Polsce i zauważy, że są ludzie z 2 kartami w Play i Heyah, w Orange i Erze, w Plusie i Mobilking itd. ?

  • 0

    13. ~  2010-01-21 00:05:22  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    9# tylko ze i8910 jest już rok na rynku :)

  • 0

    14.  2010-01-21 00:13:23

    @Aster powodzenia w odróżnieniu hd od sd na takim ekraniku, jak niema różnicy to po co ci matryca hd w smartfonie?

  • 0

    15. ~Aster  2010-01-21 01:19:51  host: chello089077164150.chello.pl

    *faro666 - Tylko zważ, iż na komórce filmy ogląda się z bardzo bliska, wtedy już możesz dostrzec różnicę.

  • 0

    16. ~Krzysiek  2010-01-21 06:25:38  host: cay154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *faro666 A po co na lustrzance 12MPixeli jak ekran ma maksymalnie 0,3Mpixela ? ... W ogóle to jest głupie gadanie, jasne, ze te filmiki muszą być lepsze aby można było je potem komfortowo oglądać na komputerze

  • 0

    17. ~DEXTER  2010-01-21 11:21:51  host: cmo1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Samsung Omnia HD się chowa, nie ma dualnego gniazda na 2 karty sim, ten ma pod osłoną obiektywu

  • 0

    18. ~aki ross  2010-01-21 11:36:02  host: 83.1.196.125

    Już pędzę oglądać film na telefonie i to w 'hd' na 3 calach:) Litości...

  • 0

    19. ~Miron  2010-01-21 13:00:08  host: sub202-219.elpos.net

    Dzieci...Te filmy HD to sie kreci tym telefonem i oglada pozniej w HD na duzym telewizorku LCD a nie w samej komorce....

  • 0

    20. ~  2010-01-22 11:04:27  host: hth170.internetdsl.tpnet.pl

    6,7 - cena 400 euro (ok.1600zł) za wysoka?! Ludzie to ma Wi-Fi, duży ekran, filmy w HD, GPS i mnóstwo bajerów. Gdy Omnia HD wchodziła na rynek, kosztowała 2700zł! 400 euro to mało za taki sprzęt.

  • 0

    21. ~x  2010-01-31 23:05:27  host: aebe151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy w tym modelu jest ekran pojemnosciowy?

  • 0

    22. ~viator  2010-02-16 07:36:22  host: esl201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21 Niestety tylko oporowy

Dodaj swoją opinię