Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson T715 - kompaktowy slider

Sony Ericsson T715 - kompaktowy slider

sirmark 25 Czerwca 2009 15:12

0 0

sonyericsson t715Sony Ericsson zaprezentował nowy rozsuwany model - T715. Telefon przy kompaktowych wymiarach oferuje dużą klawiaturę oraz duży rozmiar czcionki, ułatwiający korzystanie z wiadomości oraz poczty elektronicznej.

Telefon oferuje 2,2-calowy ekran o rozdzielczości QVGA (256 tys. kolorów), aparat fotograficzny 3,2 Mpix z funkcją geotagging oraz złączem dla kart pamięci microSD.T715 działa w czterech zakresach GSM oraz WCDMA z HSPA, posiada moduł Bluetooth oraz radio FM. Z ciekawszych funkcjonalności oprogramowania wymienić należy aplikację mapową Google Maps oraz pogodową AccuWeather.com.




Telefon trafi do sprzedaży w trzecim kwartale.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2009-06-25 16:01:15

    A cena? ;)Bo z wyglądu jeszcze moze być ;)

  • 0

    7. ~~dc4  2009-06-25 16:01:19  host: t10-02.opera-mini.net

    a karta pamieci to SD na nie M2, jednak sony zmienil na dobre karty pamieci.

  • 0

    8. ~andzia33  2009-06-25 16:04:16  host: chello089074238032.chello.pl

    ***No wlasnie!!Ile on kosztuje????****

  • 0

    9.  2009-06-25 16:07:26

    dla mnie przekreslony- aparat bez AF, szkoda, bo reszta sympatyczna, a sam telefon ladny

  • 0

    10. ~Danieluk  2009-06-25 16:09:20  host: t12-15.opera-mini.net

    Interesujacy telefon, aczkolwiek nie jest innowacyjny. Jego popularnosc zalezec bedzie od ceny.

  • 0

    11. ~komar  2009-06-25 16:11:03  host: dxt91.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda, że SE cofa się wstecz, a kiedyś byłem fanem tej marki :/

  • 0

    12.  2009-06-25 16:25:00

    Podoba mi sie klasyczny SE, jezeli bateria bedzie trzymac tak rewelacyjnie jak w T630, biore go.

  • 0

    13. ~  2009-06-25 16:54:44  host: acwq30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo fajny telefon,zarowno z wygladu jak i funkcji. smiesza mnie komentarze typu ze SE sie cofa. pewnie pisza to osoby ktorych NIE STAC na telefon tej marki. moim zdaniem SE jest najlepsza marka. samsung i lg nie dorastaja mu do piet. co z tego ze samsung ma powiedzmy 15 modeli z dotykowym wyswietlaczem a SE 1 jak w samsungu jest wiele niedociagniec, np te posrane blokady na jave://

  • 0

    14. ~komar2  2009-06-25 17:02:55  host: 188.33.53.210

    11. komar: a można się cofać wprzód ?

  • 0

    15.  2009-06-25 17:16:03

    Jest też wersja jasnoróżowa dla Dody.Cena nie powinna być wiele wyższa od C510.Niestety nie ma głośnika,więc dzwonki ciche,szkoda.

  • 0

    16. ~  2009-06-25 17:34:56  host: chello089074167149.chello.pl

    Spoko telefonik.

  • 0

    17. ~bambo  2009-06-25 18:04:36  host: 94.254.244.249

    komar2: pewnie, że można. Jak się obrócisz tyłem na przód. To chyba jasne.

  • 0

    18. ~bambo  2009-06-25 18:06:19  host: 94.254.244.249

    swoją drogą mi się telefon nie podoba. Taki kloc bez polotu i finezji. Standard u SE ostatnio. A szkoda.

  • 0

    19.  2009-06-25 18:10:58

    #14 nie można się cofać do tyłu... samo cofanie, to wiadomo, że do tyłu ;)

  • 0

    20.  2009-06-25 19:47:19

    Mogli od razu go zapowiedzieć na przyszły rok. Jak oni tak chcą zdobywać rynek to mogą się pakować.

  • 0

    21. ~q  2009-06-25 20:10:01  host: viper-masq.media4.pl

    #20: trzeci kwartał zaczyna się za kilka dni

  • 0

    22. ~SE fan  2009-06-25 20:25:03  host: 188.33.121.198

    mi się podoba, mimo iż sliderów ogólnie nie trawię, tego również nie nabędę niemniej jednak podoba mi się (ale tylko złożony) - proste linie i czarno srebrny kolor :)

  • 0

    23. ~  2009-06-25 23:43:57  host: 80.51.91.245

    kloc bez polotu i finezji

  • 0

    24.  2009-06-26 12:38:26

    @13 tak wyszło, że LG i Samsung oferują dużo więcej niż SE, w ostatnio, dwa razy niższej cenie. SE mocno ostatnio zawyża ceny swoich telefonów, mimo tego, że ani trochę ma się to do tego, co sobą prezentują.

  • 0

    25. ~b  2009-07-22 07:09:44  host: ags62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest to przede wszystkim konkurnent dla Nokii 6600 slide i kilku lifestylowych modeli Samsunga które święcą triumfy w "cywilizowanym świecie" gdzie kupujący telefon nie zastanawia się nad tym czy telefon ma zablokowaną javę czy też nie bo i tak jeżeli będą mu potrzebne jakieś gry to operator udostępni mu cały pakiet za śmieszą opłatę i pobierze je sobie za grosze. Kapitalne malutkie rozmiary i waga, ale rozczarowałbym się gdyby aparat foto w tym modelu faktycznie był bez autofocusa. Choruję na 6600 slide ale ponad 800 zł za nową ( a tylko taka mnie interesuje) skutecznie mnie blokuje przed zakupem Nokii. Może ten SE były jej godnym substytutem, czekam aż się pojawi. P.S ludzie nie podniecajcie się tak która firma robi lepsze telefony bo dzisiaj poziom się wyrównał, ważne kto jaką ustali cenę zaporową za swój produkt i dotrze do szerszej grupy odbiorców.

Dodaj swoją opinię