Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson: Shakira, Shakira...

Sony Ericsson: Shakira, Shakira...

LuiN 6 Czerwca 2010 13:32

0 0

sony ericsson shakira xperia x10 medium androidPo Xperii X10 w wersji Maxi i Xperii X10 w wersji Mini przyszła pora na wersję Medium. Nazwa kodowa nowej Xperii to Shakira, jak więc się nietrudno domyślić - będzie to telefon muzyczny.

Sony Ericsson szaleje z rozmiarami. 120-milimetrowa Xperia X10 dla wielu osób może okazać się zbyt dużym telefonem, dla innych wyzwaniem nie do pokonania będzie 83-milimetrowa Xperia X10 mini. Producent postanowił więc, że doda do swojego portfolio Shakirę - telefon będący gdzieś na środku drogi między gabarytami już dostępnych X10-tek.




Oprócz informacji o gabarytach i rozmytego zdjęcia wiemy aktualnie o Shakirze bardzo niewiele. Wiele wskazuje na to, że telefon będzie miał ekran o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli) i najprawdopodobniej trafi na rynek z nowiutkim Androidem 2.2 Froyo.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2010-06-06 13:39:35

    Shakira jest kiepską piosenkarką,może telefon okaże się lepszy.

  • 2

    2.  2010-06-06 13:46:08

    @1 może i jest słabą, ale za to strasznie przedsiębiorczą - najpierw długi "romans" z Seatem, teraz to ...

  • -1

    3.  2010-06-06 13:57:58

    Siekiera , siekiera :)

  • 1

    4.  2010-06-06 14:25:36

    #1: możesz coś przecież lepiej zaśpiewać. Rozumiem żeś jest "Kapitan Nemo"? :-D

  • 0

    5. ~  2010-06-06 14:40:09  host: ip-89-174-123-102.multimo.pl

    shakira nie jest kiepska piosenkarka a telefon nie nazywa sie Mandaryna

  • -1

    6.  2010-06-06 14:47:06

    1. Shakira daje w łeb czego chcesz hehe :->

  • 0

    7. ~hettman  2010-06-06 15:34:20  host: chello089076145184.chello.pl

    a jako dzwonek w ww. Shakize w std. bedzie "odglos rabanych stolow" z "Siekierezady" w wykonaniu Kaziuka :)

  • 0

    8. ~  2010-06-06 15:36:58  host: t23-09.opera-mini.net

    to tylko nazwa kodowa wiec spokojnie... Cieszcie sie ze tej serii nie nazwali ich troje albo maly ben duzy ben i pol ben

  • 0

    9. ~  2010-06-06 15:46:58  host: t18-11.opera-mini.net

    Gwoli scislosci ta rozdzialka w tym i innych przypadkach sadzac po proporcjach ekranu to raczej 1/16FHD.

  • 0

    10. ~Octopus  2010-06-06 17:32:13  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    ad .1 >>nemo2009 Ty zapewne lepiej śpiewasz.. ,że o innych walorach nie wspomnę.Na chwilę obecną tak na prawdę nic nie wiemy.. więc po co to ciśnienie ?

  • 0

    11. ~mnc  2010-06-06 17:35:18  host: 92.28.141.179

    po powiedzmy, ze udanym X10, se nadal odgrzewa kotlety... nie stac ich na nowa koncepcje, to rabia w kolko jeden pomysl. jak to z reszta bylo od dluzszego czasu. myslalem ze X10 bedzie przelomem i se zacznie robic cos wiecej, ale widze ze raz na 5 lat nowy pomysl to max na co ich stac...

  • 0

    12. ~  2010-06-06 20:02:52  host: t23-10.opera-mini.net

    11@ kotlety? To sie nazywa seria modeli, w tym wypadku xperia ktora lacza podobny design. Wiec czemu sie nie czepiasz serii corby od samsunga? Albo cookie od lg? A juz o nokii nie wspomne(serie 2xxx, 5xxx itp.) poza tym pokarz mi producenta ktory co miesiac pokazuje cos nowego. Ostatnia prawdziwa nowosc od nokii? N900(chociaz to n810 z gsm wiec mozna sie spierac)o n8 nie mowie bo nie jest dostepna nowosc od lg? Bl40(ale tylko design) se? To xperia purenes i x10 jedynie samsung jest w stanie wypuszczac nowosci czesto. Najczesciej polkowe(cena-wyposarzenie) ale i technologicznie daje rade: s-amoled, bada, bt3.0 i procesory.

  • -2

    13. ~ala  2010-06-07 03:26:25  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    a kubus puchatek tez bedzie?

  • 2

    14. ~ola  2010-06-07 08:58:57  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    1# a Ty potrafisz cokolwiek zaśpiewać? Shakira nie jest złą piosenkarką ma potężny głos. A co do telefonu to czekam na więcej informacji. Zapowiada się ciekawa X10-tka:)

  • 2

    15. ~Yes  2010-06-07 11:01:22  host: nat3-241.ghnet.pl

    ja jestem posiadaczem X10 i jest to jeden z najlepszych telefonów ostatniego czasu. Szybkość pracy, stabilność, intuicyjność - dla mnie bomba. Pomijam fakt, że można się od niego uzależnić :)

  • -1

    16.  2010-06-07 13:43:42

    Telefony, telefony.... a kiedy w końcu do nich porządne baterie zrobią, co by trzymały np z miesiąc, przy normalnym uzytkowaniu. HA

  • -2

    17.  2010-06-07 14:12:44

    Kolejna koszmarna cegła ze znaczkiem SE.Tylko tak można określić ten wynalazek.

  • 0

    18. ~heh  2010-06-07 18:38:59  host: nat3-241.ghnet.pl

    A skąd wies, że koszmarna cegła- jak narazie to jest tylko jedno rozmazane zdjęcie zrobione pewnie *** szajsungiem, na którym niewiele widać. Tak tylko można okreśnić twoją wypowiedź.

  • -1

    19.  2010-06-07 18:39:17

    wiejska siekira z telefonem gratis:))) to sie postarali o kolejna porazke

  • 0