Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson rozwija ofertę mobilnych rozwiązań dla firm

Sony Ericsson rozwija ofertę mobilnych rozwiązań dla firm

sirmark 31 Marca 2005 11:33

0 0

Sony Ericsson ogłosił nawiązanie współpracy w zakresie tworzenia wspólnych inicjatyw rynkowych z firmami Appforge, Intellisync oraz JP Mobile. W ramach tej współpracy mają powstawać rozwiązania mobilne dedykowane klientom biznesowym. W ciągu tego roku Sony Ericsson zamierza stworzyć Biznesowy Program Partnerski dla firm, które dostarczają mobilne rozwiązania dla klientów biznesowych bezpośrednio lub za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych innych firm. Program ten zapewni firmom tworzącym oraz dostarczającym takie rozwiązania możliwości wejścia na rynek oraz wsparcie w zakresie sprzedaży i marketingu.

“AppForge, Intellisync i JP Mobile to firmy zajmujące czołowe pozycje w swoich branżach. Będą one doskonałymi partnerami naszej strategii – chcemy oferować mobilne rozwiązania biznesowe w ramach współpracy z firmami o podobnym podejściu, które tworzą, sprzedają i wdrażają tego rodzaju rozwiązania," mówi Jan Wäreby, wiceprezes i szef sprzedaży i marketingu w Sony Ericsson. “Oznaki dynamicznego rozwoju rynku są widoczne wśród małych i średnich firm oraz dużych korporacji, zarówno pod względem dostępu do firmowej poczty elektronicznej przy pomocy telefonów komórkowych, jak i umożliwiania handlowcom, pracującym w terenie, współdziałania z aplikacjami CRM (zarządzania relacjami z klientami) czy też umożliwiania działom IT kontrolowania urządzeń mobilnych."
W odpowiedzi na tak dynamiczny rozwój rynku rozwiązań mobilnych, firma Sony Ericsson zainicjowała Biznesowy Program Partnerski. Program ma być narzędziem wspierania, dostrzegania oraz nagradzania firm, które tworzą i dostarczają takie rozwiązania, a także ma pozwolić wspólnie stymulować wzrost sprzedaży. Na początku do Programu zostaną zaproszone wybrane firmy, lecz w miarę rozwoju obejmie on większe grono przedsiębiorstw. Program skierowany jest do firm tworzących i dostarczających rozwiązania mobilne, które dysponują najlepszą wiedzą i doświadczeniem w takich dziedzinach, jak technologia Push E-mail, telefonia korporacyjna, automatyzacja działu sprzedaży (SFA), automatyzacja działu terenowego (FFA), zarządzanie relacjami z klientami (CRM) czy zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM). Połączenie doświadczenia firm partnerskich z ofertą mających wiele zastosowań urządzeń Sony Ericsson, opartych o otwartą platformę, takich jak smartphone P910, umożliwi skrócenie okresu przygotowania debiutu rynkowego innowacyjnych usług, zwiększy wartość dla użytkownika końcowego oraz zwiększy ilość danych przesyłanych w sieciach komórkowych. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.sonyericsson.com/businesspartner.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.