Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Rachael będzie sprzedawany jako Xperia X3

Sony Ericsson Rachael będzie sprzedawany jako Xperia X3

LuiN 22 Lipca 2009 11:20

0 0

sony ericsson xperia x3 rachaelSony Ericsson Rachael - pierwszy telefon Sony Ericssona z systemem Google Android na pokładzie - będzie sprzedawany jako Xperia X3 - dowiedzial się portal allaboutphones.nl. X3 to najpotężniejszy z zapowiedzianych to tej pory Google-fonów, oferujący 4-calowy ekran, HSDPA o prędkości nawet 10 Mb/s i aparat fotograficzny 8 Mpix.

Expansys opublikował niemal kompletną specyfikację najnowszego dziecka Sony Ericssona - modelu Xperia X3. Potwierdziła się większość dotychczasowych przecieków: 4-calowy ekran ma rozdzielczość WVGA (480 x 800 pikseli), a 8-megapikselowy aparat będzie miał funkcję autofokus, stabilizację obrazu, funkcję detekcji twarzy i uśmiechu, diodową lampę błyskową i pozwoli też na nagrywanie wideo w rozdzielczości VGA przy 30 klatkach na sekundę.

Na pokładzie znajdzie się czterozakresowy moduł GSM (850/900/1800/1900 MHz) i dwuzakresowy moduł 3G (900/2100 MHz) z HSDPA o prędkości do 10 Mb/s i HSUPA o prędkości do 2 Mb/s. Nie zabrakło też modułu WiFi, GPS-u, Bluetooth 2.1, gniazda MiniUSB oraz gniazda kart pamięci microSDHC.




Według wcześniejszych informacji, sercem urządzenia będzie procesor Snapdragon firmy Qualcomm, taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz, wspierany dodatkowo akceleratorem graficznym. Telefon zaoferuje aplikację pocztową obsługującą standardy POP3, IMAP4, SMTP i MS Exchange. Poniżej załączamy film prezentujący zoptymalizowany przez Sony Ericssona interfejs Androida:



Źródło tekstu: allaboutphones.nl, Expansys, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2009-07-22 12:11:07

    Ludzie, którzy czytają newsy w serwisie regularnie wiedzą doskonale, że get zawsze wygaduje głupoty, które zwykł nazywać "własnym zdaniem, które odróżnia go od tłumu", a najczęściej kwalifikuje go do bardzo obszernej grupy pieniaczy, którzy nie orientują się w sprawie, a udają znawców. Sama wiadomość ukazania się takiego telefonu dla mnie nie jest oszałamiająca. Jest to pewne rozszerzenie konkurencji na rynku, ale nie spodziewam się ogromnego zainteresowania tym modelem. Choć jak zwykle mogę się mylić.

  • 0

    18.  2009-07-22 12:25:30

    kozacko wygląda, mi się strasznie podoba. A ty get zamknij paszcze i kupuj to co chcesz nie krytykuj innych, bo mają prawo wyboru. Trochę styl na HTC i to mi się podoba.

  • 0

    19.  2009-07-22 12:26:19

    Nuwisam, masz 100% racji w górę ten post niech reszta czyta :D

  • 0

    20. ~  2009-07-22 12:30:08  host: t12-03.opera-mini.net

    Nawet nic nie wiedzac o baterii hsdpa 10Mbps to za duzo dla mnie. Gora 1.8Mbps. Po co 1GHz jak jest akceleracja graficzna? Telefon z fajerwerkami pod publiczke.

  • 0

    21.  2009-07-22 12:42:59

    Post nr 7. Kolejny post największego debila na telepolis.

  • 0

    22. ~Sil3ncio  2009-07-22 12:45:23  host: host-5.intercon.pl

    ~20 "Telefon z fajerwerkami pod publiczke"... A niby dla kogo ma być ten telefon, dla buddyjskich mnichów? Oczywiście, że dla klientów, a większość lubi takie wypasione telefony z super bajerami.

  • 0

    23.  2009-07-22 12:45:59

    2 500zł minimum według mnie :) A jeśli cena będzie w miarę rozsądna to zamienia Omnie na niego :)

  • 0

    24. ~  2009-07-22 13:07:47  host: t12-03.opera-mini.net

    @22 Potrafisz czerpac przyjemnosc z 1GHz lub 10Mbps przy limitach 2GB/mies, braku tresci i waskim gardle jakim jest szybkosc przegladarki? Bo ja nie. Natomiast z pewnoscia zauwaze roznice czasu dzialania :-) Pozdrawiam.

  • 0

    25. ~~  2009-07-22 13:15:38  host: heyah20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A moze tak naprawde to HTC go wyprodukuje, a SE tylko da marke? ;)

  • 0

    26. ~  2009-07-22 13:54:59  host: 80.51.91.245

    Xperia X3? a ja proponuję zmienić nazwę na HTC X3 :D

  • 0

    27. ~  2009-07-22 13:55:55  host: 80.51.91.245

    @22 z czego połowy tych bajerów nie używa, ale trzeba je mieć by móc zaszpanować :)

  • 0

    28. ~  2009-07-22 13:58:02  host: 80.51.91.245

    taka mentalnosć wsi polskiej

  • 0

    29.  2009-07-22 14:03:47

    A gdzie joystick i reszta przycisków dedykowane telefonom z systemem Android? Czegoś tu brakuje. Szkoda, ze nie pomyśleli o miejscu na smyczkę przy mini jacku, można by nosić telefon jak odtwarzacz MP3. get a wiesz w ogóle kto robi serię X dla SE? Wiesz co to HTC? Wiesz co to PDA?

  • 0

    30. ~  2009-07-22 15:35:07  host: 213-17-144-146.bpa.pl

    @29: z czego mi wiadomo HTC zrobiło SE tylko jeden model, Se Xperia X1, po czym zerwali współpracę.

  • 0

    31.  2009-07-22 16:17:16

    Hm? A X2 i X3 jakoś takie podobne...

  • 0

    32. ~BPS  2009-07-22 23:16:10  host: 48-bem-24.acn.waw.pl

    Jedno małe pytanko. Kiedy będzie sprzedawany w Polsce?

  • 0

    33. ~hmm  2009-08-06 07:36:23  host: nat-241.ghnet.pl

    SE będzie sam produkował modele z nowej oferty (nie przez HTC)- jak widzę naprawdę robią wrażenie :)

  • 0

    34. ~  2009-08-13 11:51:22  host: 212.160.172.70

    deklasator oby trzymal 3 dni a wydam na niego 3 miesiace ciezkiej pracy haha

  • 0

    35. ~  2009-08-13 12:40:13  host: 212.160.172.70

    a ten ekran to oby byl pojemnosciowy~! a nie jakis oporowo rysikowy

  • 0

    36. ~  2009-10-22 12:38:23  host: cybercomhosting.com

    @35.: tak jest pojemnosciowy!

Dodaj swoją opinię