Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson PS Phone już 9. grudnia?

Sony Ericsson PS Phone już 9. grudnia?

LuiN 25 Listopada 2010 23:12

0 0

9. grudnia odbędzie się specjalne spotkanie Sony Ericsson France, podczas którego zaprezentowane ma być urządzenie służące do grania i telefonowania. Czyżby chodziło o legendarny już PS Phone?

sony ericsson playstation phone sony ericsson playstation phone sony ericsson playstation phone sony ericsson playstation phone

Na temat PS Phone spekulowano już lata temu. Informacje na temat urządzenia będącego ziszczeniem marzeń wielu graczy były jednak do zeszłego miesiąca jedynie niepotwierdzonymi plotkami. W październiku do sieci trafiły pierwsze zdjęcia PlayStation Phone i wygląda na to, że już za 2 tygodnie Sony Ericsson oficjalnie przyzna się do swojego nowego dziecka.




Według ostatniej fali informacji, telefono-konsola będzie miała niespotykany w świecie Androida ekran, o rozdzielczości rzędu tej w telefonie Apple iPhone 4. Wiemy też o 512 MB pamięci RAM, procesorze taktowanym zegarem 1 GHz i Androidzie 2.3 Gignerbread. Po rozsunięciu telefonu zamiast sprzętowej klawiatury QWERTY zobaczymy manipulator kierunkowy, przyciski funkcyjne i duży touchpad.

psp phone zaproszenie Sony Ericsson France zapowiada najbardziej ekscytującą prezentację od 10 lat. Na zaproszeniu pojawiły się oznaczenia znane całemu światu odkąd pierwsze PlayStation trafiło na rynek. W tym momencie pozostaje jedynie trzymać kciuki.

Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2010-11-25 23:19:50  host: z13-15.opera-mini.net

    LuiN PSP to skrót od PlayStation Portable, dodając to tego jeszcze Phone zaczyna być dziwnie i długo. Raz piszesz PlayStation Phone a raz PSP Phone, które to prawdziwe oznaczenie?

  • 4

    2.  2010-11-25 23:20:06

    9 września,ale którego roku?

  • 1

    3. ~  2010-11-25 23:39:00  host: z02-16.opera-mini.net

    Jak 9 września to nieźle. Co innego popełnić literówkę czy normalny błąd, ale takie głupoty pisać?

  • -1

    5.  2010-11-26 00:17:17

    Pierwszy phone na który wydam KAŻDĄ kwotę

  • 0

    6. ~Amigo007  2010-11-26 01:48:06  host: z04-15.opera-mini.net

    9 września to oczywiście błąd. Na ostatniej fotce jest napisane 9 decembre, więc to grudzień :-) Co do tego konsolo - fona to super sprawa, pewnie pojawi się także u naszych operatorów. Pytanie tylko jak szybko?

  • 0

    7. ~  2010-11-26 03:23:46  host: p14-03.opera-mini.net

    Kto jest nieomylny niech pierwszy rzuci kamieniem w luina

  • 0

    9. ~  2010-11-26 05:30:12  host: v01-15.opera-mini.net

    Ciekawe co w razie przychodzacego polaczenia podczas grania , bo jesli podczas rozrywki telefon jest offline to ja dziekuje postoje lepiej juz tani telefon + PSP osobno

  • 0

    11.  2010-11-26 07:50:21

    @10 - bo adblock jest słowem zakazanym na telepolis. A co do tematu, ciekawe czy PSP będzie hitem, jeśli jest dopracowane to może zrobić małą rewolucję.

  • 0

    12. ~bociek  2010-11-26 07:59:12  host: 212.160.172.70

    ja nosze zawsze psp przy sobie, czasem w pracy pogram ale ogolnie dlatego ze duzo podrozuje a wydaje mi sie ze lepiej tak jak ja kupic przerobiona psp slim + karte pamieci 2gb + etui platikowe+ smycz + torba ładowarka itd za 450zł

  • 0

    13.  2010-11-26 08:06:01

    Naniosłem stosowne poprawki (wrzesień -> grudzień; PSP -> PS). Wszystkich zbulwersowanych serdecznie przepraszamy;)

  • 0

    14. ~qwe  2010-11-26 08:07:17  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    jak jeszcze gry będą tak tanie jak na IP4 to może być sukces, bo sprzętowo widać to samo co IP4.

  • 0

    15.  2010-11-26 08:18:48

    Mnie tam najbardziej zastanawia cena tej zabawki :) I do tego ceny dedykowanych gier. Coś czuję, że może być zaporowo.

  • 0

    16. ~bociek  2010-11-26 08:25:54  host: 212.160.172.70

    Oby zmineili design bo ten do najpiekniejszych nie nalezy, mysle ze psp troche minie zanim bedzie mozna odpalc to samo co na psp ktore emuluje z tego co pamietam okolo 20 roznych platform :P fajnie popykac czasem w contre czy mario z nesa albo pokemony z gba, mario kart 64 z n64 i wiele innych

  • 0

    17.  2010-11-26 12:58:18

    Pisałem to wczoraj ale wszechobecny ostatnio błąd połączenia mnie wywalił... Gdyby szło tutaj odpalić gry z PSP, to byłaby to bardzo trafiona pozycja na rynku i na pewno znalazłoby to wielu odbiorców.

Dodaj swoją opinię