Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson prezentuje Androida 4.0.1 alfa [wideo]

Sony Ericsson prezentuje Androida 4.0.1 alfa [wideo]

Q! 15 Grudnia 2011 19:27

0 0

Sony Ericsson zaprezentował wersję 4.0.1 alfa najnowszej wersji systemu Android, Ice Cream Sandwich. Przeznaczona jest ona głównie dla programistów.

O tym, w jaki sposób organizowane są prace w Sony Ericssonie nad aktualizacją do Androida 4.0, pisaliśmy w tej wiadomości.

Zaprezentowana i udostępniona wersja systemu trafi do telefonów z linii XPERIA wprowadzonych na rynek w 2011 roku. W pierwszej kolejności otrzymają ją modele arc S, neo V oraz ray.




Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Aktualna wersja nie obsługuje jeszcze wszystkich funkcji telefonu (np. nie można wykonywać połączeń głosowych, nie działa Bluetooth czy WiFi), jednak daje obraz tego, czego mogą się spodziewać użytkownicy nowszych telefonów Sony Ericssona już na początku 2012 roku.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 3

    1. ~Fox33  2011-12-15 19:40:49  host: abqs116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    duzy + dla Sony

  • 0

    2. ~Steku  2011-12-15 19:45:44  host: aaap196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy od 1 stycznia juz bedzie wprowadzana aktualizacja 2.3.4 a potem do 4.0 ?

  • 0

    3. ~Kili  2011-12-15 19:49:06  host: host105-186.tvk.torun.pl

    Czy ja wiem? Tak samo jak tytuł na komórkomanii: "Samsung testuje Androida 4.0.1 dla Galaxy S II. Bardzo mało w nim ICS" Tyle, że "Samsung" = "SE", a "Galaxy S II" = "Xperia Arc".

  • -2

    4. ~  2011-12-15 20:05:01  host: z43-12.opera-mini.net

    Jaki jest flagowy produkt Sony Ericssona, coś takiego jak Samsungowy Galaxy S II

  • 0

    5.  2011-12-15 20:11:04

    Jestem ciekaw jak to będzie w wersji finalnej. Moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej niż ICS na SGS2.

  • 0

    6.  2011-12-15 20:15:39

    @4 Xperia Arc S .. No Samsung niestety przykryl cale UI ICS swoim Touchwizem co nie wyglada za fajnie. Moze posluchaja ludzi i cos z tym zrobia ;P

  • 0

    7. ~Mera  2011-12-15 20:36:23  host: adqq117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Aktualna wersja nie obsługuje jeszcze wszystkich funkcji telefonu (np. nie można wykonywać połączeń głosowych, nie działa Bluetooth czy WiFi")- a czy to ważne dla Androidowca? Ważne, że można coś uaktualnić, zainstalować, odinstalować. Ważne, ze timery do gotowania jaj działają oraz tysiące innych odlotowo - kretyńskich aplikacji jakimi się maniacy bałaganu i bezsensu spod znaku zielonego kolesia chwalą.

  • 0

    8. ~do 7  2011-12-15 21:01:37  host: adrm68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WiFi to akurat ważne, jak zainstaluje aplikacje z marketu bez internetu ?

  • 0

    9. ~seba  2011-12-15 22:09:17  host: acxx90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się nie podoba ekran odblokowania ekranu (ten z ICS jest super), ikony, menu powinno być bardziej zbliżone do menu z nowego Androida.Ale i tak nie jest źle :D

  • 0

    10. ~paw  2011-12-15 22:24:45  host: z47-13.opera-mini.net

    sorry dla mnie to chore dlaczego nie ma zwykłej ARC i NEO tylko ARC S orsx NEO V.....

  • 0

    11.  2011-12-15 23:16:07

    jeszcze Sony Ericsson? a nie już Sony? :D

  • -1

    12.  2011-12-15 23:35:38

    11 czytać widocznie nie umiesz, wyraźnie było napisane kiedy zostanie przeprowadzona zmiana.

  • 0

    13.  2011-12-15 23:39:05

    do 10@ Neo V jest takie same jak Neo, tylko, że Neo V ma 5 mpix aparat. Neo V to po prostu odgrzewany kotlet. Niczym się nie różnią poza aparatem i kartą pamięci dodawaną do zestawu. Z Neo jest 8 GB, a z Neo V 4 GB

  • 0

    14.  2011-12-16 00:01:53

    #12 nie bądź taki mądry :D twój/twoje ukochane oręcz zmieniło się nagle w inną sieć (play)? :D

  • 0

    15. ~Dexter  2011-12-16 00:44:30  host: host-n3-84-28.telpol.net.pl

    A co ze zwykła Xperia Arc ?

  • 0

    16. ~darius644  2011-12-16 01:06:29  host: acpb150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na filmku powyzej gdy były pokazane informacjie o telefonie zobaczyłem ze ten android jest oparty o kernel 2.3 a przeciez w ICS jest kernel 3.0.

  • 0

    17. ~paw  2011-12-16 07:51:04  host: z47-13.opera-mini.net

    @13 ale;( neo zwykła odrazu wyszła z gorszym andkiem na pokładzie więc mogą zapomniec o niej jak i o arc zwykłej

  • 0

    18.  2011-12-16 10:48:41

    10: napisane jest przecież, że najpierw arc s, neo v i ray. potem zapewne udostępnią dla starszych arc i neo.

Dodaj swoją opinię