Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson poczęstuje lodową kanapką

Sony Ericsson poczęstuje lodową kanapką

Q! 20 Października 2011 13:18

0 0

Po oświadczeniu HTC w sprawie aktualizacji swoich telefonów z Androidem do najnowszej wersji 4.0 Ice Cream Sandwich, głos w sprawie zabiera Sony Ericsson. I w przeciwieństwie do tego pierwszego - przynosi zdecydowanie bardziej pozytywne wiadomości dla użytkowników telefonów z płynnym logo.






Holenderski oddział Sony Ericssona poinformował na swoim profilu w serwisie Facebook, że wszystkie telefony z linii XPERIA, wprowadzone na rynek w 2011 roku, w pierwszej kolejności otrzymają aktualizację systemu do wersji 2.3.4 Gingerbread. W kolejnym etapie trafi do nich najnowsza wersja systemu, czyli Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tym samym Sony Ericsson zapewnił, że użytkownicy jego najnowszych smartfonów nie pozostaną pozostawieni samymi sobie. W przeciwieństwie do właścicieli telefonów HTC z Androidem, którzy nie mogą być pewni czy ich telefony, nawet te najnowsze, otrzymają aktualizację systemu do najnowszej wersji. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: allaboutphones.nl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    2. ~smok225  2011-10-20 13:32:28  host: z27-05.opera-mini.net

    no a do jasnej ciasnej kiedy będzie sony ericsson xperia duo?

  • -1

    3. ~Wlodek  2011-10-20 13:51:06  host: 83.1.81.186

    Czy to znaczy, że nawet nowa Xperia Mini Pro dostanie Lodową Kanapkę? Uuu... Jestem zaskoczony pozytywnie.

  • 0

    4. ~  2011-10-20 13:51:51  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    Zapewne w listopadzie będzie wzmianka przypuszczalnie gdyby napewno miał się pojawić to będzie albo w grudniu albo dopiero na MWC w Barcelonie w przyszłym roku

  • -1

    5. ~Nikt  2011-10-20 13:53:57  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    Nie każda aktualizacja jest dobra, więc moim zdaniem to HTC ma rację, że nie chce tego robić na siłę. Jak do tej pory wszystkie moje telefony po przejściu jakiejkolwiek aktualizacji systemu działały gorzej a nie lepiej! A poprzednią wersję nie zawsze da się przywrócić.

  • 1

    6.  2011-10-20 13:56:19

    Nie rozumiem polityki HTC. Mimo że jestem bardzo zadowolony z HTC Desire, przez politykę związaną z olewaniem klienta, który telefon już kupił, raczej nie wybiorę następnym razem ich produktu. Zwłaszcza, że mimo zapowiedzi kilka miesięcy temu, nie postarali się o aktualizację do Androida 2.3. w modelu Desire

  • 0

    7.  2011-10-20 14:03:41

    #s1k0r3k: Ale przecież oficjalny Android 2.3 dla Desire jest już od jakiegoś czasu - sam go używam. Tylko tylko, że upgrade trzeba zrobić samemu ręcznie, ale to nic trudnego...

  • -1

    8.  2011-10-20 14:03:50

    @5 ciekawe jakie te telefony mIałeś?

  • 0

    9. ~ads  2011-10-20 14:13:31  host: 77-252-234-73.ip.netia.com.pl

    kto wie co stoi na przeszkodzie żeby przygotowywać jedną wersje systemu bez nakładek dla wszystkich telefonów z androidem ? teraz to zabawa w kotka i myszkę z użytkownikami.

  • 0

    10. ~jag10  2011-10-20 14:20:18  host: host91209152-7.dpd.com.pl

    ha ha i to jest dobra wiadomość? Nie wydali jeszcze 2.3.4 (ja mam na i9100 od kilku tygodni oficjalne 2.3.5)a zapowiadają ICS? Kiedy? W 2013? ;)

  • 0

    11.  2011-10-20 14:22:11

    @9. Marketing.

  • 0

    12. ~demon  2011-10-20 14:23:20  host: 79.162.86.60

    a kiedy wypowie sie samsung? linia galaxy s? watpie zeby telefon mial problemy z 4.0. chociaz pewanie nie dostanie

  • 0

    13.  2011-10-20 14:27:27

    Czas by Google zrobiło coś z tymi aktualizacjami żeby nie były zależnie od producentów telefonów tylko były prosto od Google, bo jak na razie można dostać czegoś o tych ciągłych zapowiedziach producentów, którzy mają gdzieś użytkowników którzy kupili już telefon, lepiej wyprodukować niby nowy telefon z bębechami starego tylko z nowym systemem.

  • 0

    14.  2011-10-20 17:53:01

    Choc mam Sensation i pewnie doczekam się oficjalnej aktualizacji do ICS to wiem, ze moj następny telefon nie będzie od HTC. Nie znosze takiego olewania klientów i z uwagi, ze zwykle glosuje nogami to juz z HTC sie pozegnam przy nastepnym zakupie.

  • 0

    15. ~suv2  2011-10-20 20:08:34  host: dtj9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamierzam niedługo zmienić sobie telefon na jakiś z androidem, bo symbian (mobilna wersja linuxa) już mi się znudziła, jaki model Sony Ericssona, HTC lub Samsunga polecacie tak do 1500zł ?

  • 0

    16. ~Mucus  2011-10-20 20:22:50  host: cpc2-live4-0-0-cust1600.know.cable.virginmedia.com

    Kup iphone- ja jestem zadowolony!!!

  • 0

    17.  2011-10-20 20:58:48

    Symbian nie jest mobilna wersja Linuxa, to właśnie Android jest mobilna wersja Linuxa, Android funkcjonuje na jądrze Linuxa. Ja bym jeszcze poczekał do wielkanocy nad kupnem telefonu, dużo nowości do tego czasu ma wyjść.

  • 0

    18.  2011-10-20 20:59:24

    @suv2: Galaxy S2 są do dostania za mniej niż 1500 na Allegro, z gwarancją

Dodaj swoją opinię