Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson P900 otrzymał Certyfikat tygodnika WPROST

Sony Ericsson P900 otrzymał Certyfikat tygodnika WPROST

sirmark 19 Kwietnia 2004 12:48

0 0

Sony Ericsson P900 w konkursie "Certyfikat Wprost 2004" zyskał uznanie nie tylko jurorów ale i internautów.

W organizowanym już po raz czwarty przez tygodnik Wprost konkursie "Certyfikat Wprost" firma Sony Ericsson oprócz dyplomu otrzymała prawo rocznego posługiwania się tytułem i znakiem graficznym Certyfikatu. "Certyfikat Wprost" otrzymują firmy, które przedstawią rozwiązania, produkty lub programy najbardziej innowacyjne i zasługujące na miano rozwiązań nowej ery informatycznej. Tygodnik Wprost poddaje otrzymane propozycje osądowi internautów oraz kapituły konkursu.
"Certyfikat Wprost firma Sony Ericsson otrzymuje po raz pierszy. Cieszę się, że został doceniony właśnie telefon Sony Ericsson P900, który symbolizuje wszystko co kryje się pod hasłem "mobilna komunikacja multimedialna" – powiedziała Lilla Pawelec, szef polskiego oddziału Sony Ericsson.

Wyposażony w funkcje nagrywania filmów wideo, dotykowy ekran o 65 tys. kolorów oraz zwiększoną pamięć do 48 MB ram, Sony Ericsson P900 jest nie tylko telefonem o wysokiej jakości, ale także zapewnia użytkownikom wszystkie funkcje oferowane przez PDA/organizer.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2013-12-30 14:44:59  host: host-195-116-239-207.jrbnet.com

    48 MB ram- co to były za czasy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze