Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson P1i już na rynku

Sony Ericsson P1i już na rynku

sirmark 10 Sierpnia 2007 01:55

0 0

sonyericsson p1i Sony Ericsson wprowadza na rynek smartfon P1i, wyposażony w oprogramowanie Wayfinder Navigation 7.



Sony Ericsson P1i wyposażony został w system do nawigacji GPS typu Wayfinder Navigation 7 opracowany specjalnie dla telefonów komórkowych pracujących w systemie Symbian. Dzięki mapom regionów dostarczonym przez firmę Tele Atlas, telefon zawsze przedstawia optymalną trasę. Po upływie roku usługę można z łatwością przedłużyć jak również wykupić dodatkowy zestaw map.




Firma podjęła decyzję o wyposażeniu telefonu w tę aplikację po przeprowadzeniu badań, według których 50% klientów wyraziło chęć posiadania nawigacji GPS w swoich komórkach.

Wyposażenie modelu P1i w zestaw nawigacyjny podkreśla zaangażowanie firmy Sony Ericsson w zapewnianie doskonałych aplikacji i usług, które wzbogacają dotychczasowe oferty telefonów gwarantując klientom wartość dodaną.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~Solos  2007-08-10 06:49:03  host: 57-mo4-2.acn.waw.pl

    No to teraz K850i :) Niby mowi sie o poczatku pazdziernika, ale chodza plotki, ze moze byc nieco wczesniej.

  • 0

    2.  2007-08-10 07:55:03

    Klawiatura jest przekombinowana. Do celów nawigacyjnych powinni zrobić telefon poziomy, a nie pionowy, którego klawiatura wysuwała by się jak w sliderach, tyle że z dłuższej części obudowy, a nie w krótszej.

  • 0

    3.  2007-08-10 09:00:00

    @gilbert: na stronie naviexpert zalecają telefony z wyświetlaczami pionowymi.. i bądź tu mądrym.

  • 0

    4. ~  2007-08-10 09:02:59  host: 062016189095.customer.alfanett.no

    gilbert3:...powinni zrobić telefon... jaki? Gdyby SE zrobiło taki jak piszesz znalazłoby się zaraz kilku malkontentów podobnych do Ciebie i znowuż byłoby bee... a tak w ogóle to mamusia i tatuś Cię kocha? W psychologii jest napisane, że ludzie z taką cechą charakteru przeważnie nie doświadczyli miłości rodzicielskiej - pomyśl...

  • 0

    5. ~issa  2007-08-10 09:56:47  host: inet20908na-0.eranet.pl

    Czy ta aplikacja jest bezpłatna? ***marcinb - bierzesz? Bo nawiązując do naszej dyskusji na forumo SE ja już chyba jednak nie:-) Po długich rozterkach kupię sobie chyba jednak moduł GPS do Nokii i przy najbliższej okazji e61i , no chyba , że wyjdzie nastepca z hsdpa i lepszym aparatem , ale to pewnie nie wcześniej niż za rok. Otstanio zachorowąłem też na 6120 , ale wypas , niesamowita....

  • 0

    6.  2007-08-10 10:28:58

    @issa: ostatnio bardziej by mi zależało na wifi niż na nawigacji (żona niesamowicie dobrze czyta mapę ;) ), więc może skłaniałbym się do kupna dodatkowego komputera do domu - jakiegoś laptopa. :-) Z komórkami na razie mi przeszło.

  • 0

    7.  2007-08-10 10:29:42

    ...zakup dodatkowego komputera niż np. palmtopa, smartfona itp.

  • 0

    8.  2007-08-10 10:32:33

    a najlepszym wyborem dla mnie byłoby cos takiego: tiny.pl/5fxv

  • 0