Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson odświeża logo

Sony Ericsson odświeża logo

Q! 31 Lipca 2009 13:36

0 0

sony ericsson logo colorsm Sony Ericsson poinformował, że wraz z nadchodzącą kampanią marketingową drobnym zmianom, na jej potrzeby, ulegnie "płynne" logo firmy. Do dobrze znanego już koloru zielonego dojdą cztery nowe.

Zmiany w logo tego japońsko-szwedzkiego koncernu podyktowane są rozpoczynającą się w przyszłym miesiącu największą w historii firmy kampanią reklamową. Kosztująca 8 mln funtów akcja marketingowa obejmować będzie zarówno produkty, jak i usługi firmy. Wśród nich znajdą się najnowsze propozycje firmy w postaci telefonów Satio, Yari oraz Aino, a także platforma PlayNow.




Nowa kampania, oprócz elementów marketingowych, zaoferuje również użytkownikom małą niespodziankę. Osoby, które zakupią jeden z wybranych modeli telefonów, wezmą udział w atrakcyjnym losowaniu.

Nagrodą główną będą bilety na przyszłoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w Afryce Południowej.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~  2009-07-31 16:10:38  host: 80.51.91.245

    @17 odezwał się fanboy skrzypiącego plastiku i prestiżowej marki orange, nieprawdaż?

  • 0

    20. ~laston  2009-07-31 16:39:29  host: 212-102-28-106.adsl.inetia.pl

    @19 Odezwał się fanboy nokii z obsługą dzwonków mp3, a mającą aż 3mb pamięci bez czytnika kart SD...

  • 0

    21. ~Brend  2009-07-31 16:56:51  host: 87-205-184-180.adsl.inetia.pl

    kwistas - wiesz, tu już nawet nie chodzi o funkcje (te akurat w większości aparatów są bardzo podobne), chodziło mi o stylistyke - SE przez dobrych kilka ostatnich lat to równo wycięty candybar z aparatem dokładnie po drugiej stronie niż wyświetlacz, z joyem/5-cio kierunkowym manipulatorem i 6 klawiaszami funkcyjnymi po jego bokach... SE po prostu sie nie stara, taka Nokia chociaż czasem jakiś ... inny model wypuści, Motorola też, Szajsung designem posługuje się bardzo sprawnie.

  • 0

    22. ~  2009-07-31 17:10:04  host: public58681.cdma.centertel.pl

    mam 2 sztuki k770 i w jednym skrzypi klapka od baterii a w 2gim nie- i bądź tu mądry :)

  • 0

    23. ~Joey  2009-07-31 18:11:12  host: al024.netis.net.pl

    Zielone logo i tak jest najładniejsze :).

  • 0

    24. ~S.E. to największe gówno  2009-07-31 18:17:18  host: gpl194.internetdsl.tpnet.pl

    ahahaha ale oświeżyli dali kolory i myślą że to im pomoże w uniknięciu bankrutwa haahhaah ta firma i tak za góra trzy lata przestanie istniec ta firma już się stacza na dno hahah teraz dominują firmy takie jak NOKIA,LG,HTC,Może troche Samsung. to tyle z mojej strony narQa.

  • 0

    25.  2009-07-31 18:41:33

    19. widzę że ci się argumenty skończyły, ty naprawdę nie masz pojęcia o firmie SONY, a co do Orange przecież sam ich popierałeś a teraz zdanie zmieniłeś? Czyżby mamusia na doładowanie nie dawała tyle? ~Brend każdy ma inny gust mi się SE podobają, mi strasznie się nie podobają telefony pokroju samsunga j700, czy Nokii N93, jeśli chodzi o dotykowe tylko iPhone mi pasuje reszta pokroju Omni to cegiełki są. A co do dżojstików nie miałem problemów z nimi, ale od SE K800i skończyła się na 100% produkcja telefonów z dżojstikiem. 24. im mniejsza konkurencja tym wyższe ceny, zdaj sobie z tego sprawę dzieciaku neostrady. ;)

  • 0

    26. ~  2009-07-31 18:49:27  host: gpl194.internetdsl.tpnet.pl

    [treść usunięta przez administratora]

  • 0

    27. ~Marcello  2009-07-31 19:20:28  host: dqe159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26 http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

  • 0

    28. ~  2009-07-31 20:10:33  host: 212-102-21-5.adsl.inetia.pl

    Zawsze myslalem, ze firma powinna miec 1 (slownie: jedno) logo, zeby byla rozpoznawalna. I zeby to logo bylo dla danej firmy charakterystyczne. No, ale na pewno dla SE, podane loga, robili najlepsi i najbardziej obeznani w temacie spece od marketingu z najlepszej na swiecie agencji reklamowej. Jezeli kolor loga na telefonie bedzie zalezal od serii to niech wezma chociaz pod uwage to, ze kolor rozowy lubi nieliczna czesc kobiet i jeszcze mniejsza czesc mezczyzn.

  • 0

    29.  2009-07-31 20:11:18

    26. Idź się lecz na nerwice, niedorozwoju. Co z tego, że masz 21 lat jak oleju w głowie mało. Dodawanie przez ciebie "ahahaha", "hahah" oraz "S.E. to największe gówno", upewnia mnie jeszcze bardziej w tym przekonaniu.

  • 0

    30. ~jojo  2009-07-31 20:14:29  host: edq1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już kiedyś Coca Cola zmieniała logo - na dobre raczej jej to nie wyszło...

  • 0

    31. ~  2009-07-31 20:22:47  host: 80.51.91.245

    @25 przecież to ty wychwalałeś orange pod niebiosa, już ci przeszło? tak szybko? to masz kiepski gust, skoro taki marny plastik ci się podoba, widać zero wyobraźni albo puściutki portfel (rodzice nie dali kieszonkowego?) :)

  • 0

    32. ~Ganc2  2009-07-31 20:36:05  host: 87.204.108.4

    @18 - Siemensa mi było bardzo żal, ale SE wcale bym nie żałował. Najwyżej rozpadną się, i będą wydawać ten sam badziew co wcześniej, tylko pod szyldem "gołego" Ericssona. A co do designu - SE był, jest i pewnie będzie dla mnie marką produkującą najbardziej kwadratowe i kanciaste telefony. Ta ostrość kształtów mnie dobija. Czuję się wtedy jakbym trzymał klocek, a nie telefon.

  • 0

    33. ~co wy widzice fajnego w s.e ?  2009-07-31 21:10:49  host: gpl194.internetdsl.tpnet.pl

    do wszystkich użytkowników S.E to są tak kiepskie telefony:) co wy w tej marce (firmie) telefonów widzicie????? przecież to tylko zwykły,przereklamowany,żużyty plastik sorry ża te słowa ale taka jest prawda!!!!! :) Pozdro i narQa a ty kwistas sam jesteś niedorozwiniętym dzieckiem wychowanym na smietnisku hahaahah!!

  • 0

    34. ~numer 31 ma racje  2009-07-31 21:12:51  host: gpl194.internetdsl.tpnet.pl

    do 31 popieram ywoje swięte słowa Pozdro Ziomus :)

  • 0

    35.  2009-07-31 23:14:51

    @33 a może Nokia ma bardzo dobry plastik? Szczególnie patrząc na 3120c, 6220c, N95, N73... Marzenie. W dodatku połowa ceny telefonu, to znaczek firmy. Telefon z takimi samymi funkcjami, a nawet lepszymi z innej firmy kosztuje nie więcej jak 3/4 ceny Nokii. A telefony SE jakby nie patrzeć skończyły się przed platformą A2. Później to już z górki.

  • 0

    36. ~  2009-08-01 00:59:00  host: t12-03.opera-mini.net

    No naprawdę macie nieźle w głowie popierdolone, wszystkie telefony są robione z plastiku, są też z dodatkami metalu ale w przynajmniej 70 procentach to plastik. Mam sony ericssona k550i jest to normalny telefon, zadowala mnie w 100%, wszystkie telefony to gówno tylko zależy jak na to się patrzy i używa. Kwistas nie przejmuj się idiotom trzeba ustąpić, get, ten gość z tego ip to po prostu debile, nie ma sensu dyskutować, mogę się założyć że ich przygoda z se zakończyła się na serii k300i, a wtedy tamte telefony były niczego warte teraz są to normalne telefony, tuninguję też se, te możliwości całkowicie miażdżą konkurencję. Co do Orange, mam w Orange cenie ta sieć, ale ważność konta i drogie sms mnie zniechęcają. Mam w Play jest nawet tanio, ale jednak orange był lepszy.

  • 0

    37. ~  2009-08-01 01:26:59  host: t04-03.opera-mini.net

    Lol. Miałem samsunga l760 kupionego w Play po 2 miesiącach zaczą się rozpadac, plastiki niskiej jakości, zamieniłem się z kumplem na se w880i, mam telefon już ponad półtora roku, telefon spisuje się doskonale, zero problemów, a kumpel? Samsung rozpadł się do końca, kupił sobie se w890i no i nie narzeka. Są gusty i guścika, ale sony ericsson nie jest złą firma. Sony ma zamiar kupić akcje w se i pozbyć się ericssona, ja tam im życzę jak najlepiej, mi się te telefony podobają, z dzojstkiem w se nie miałem jeszcze nigdy. Chciałbym wiedzieć jakie wy macie telefony bo jak narazie piszecie na firmę o której nic nie wiecie, takich kłamstw już dawno nie czytałem. Podacię swoje modele telefonów to też podyskutujemy czy wasze to przypadkiem gównianem nie jest. Pozdrawiam probit.

  • 0

    38.  2009-08-01 02:13:40

    Jesli $E jest taki kiepski to dlaczego bezapelacyjnie wygrywa w rankingu ocen na najlepszy telefon komorkowy, tu obok po prawej stronie - nie trzebe daleko szukac hmm? Bezkonkurencyjny. To teraz ktos napisze ze telepolis jest oplacane przez $E :)

Dodaj swoją opinię