Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson G705 - tania nawigacja satelitarna

Sony Ericsson G705 - tania nawigacja satelitarna

LuiN 29 Lipca 2008 13:24

0 0

Na arabskiej witrynie se4m pojawiły się zdjęcia najnowszego, niezapowiedzianego jeszcze oficjalnie telefonu Sony Ericsson oznaczonego jako G705. Rozsuwane urządzenie jest kolejnym telefonem producenta zaopatrzonym w GPS.

Telefon posiada 2,4-calowy ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli) i funkcjonuje w oparciu o znaną już platformę softwareową A2. Na pokładzie znajdziemy aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix bez autofokusa i GPS z funkcją A-GPS.

Telefon zaoferuje łączność w standardzie 3G, nie wiadomo czy ze wsparciem dla HSDPA. Żadne oficjalne informacje na temat nowego modelu nie zostały jeszcze opublikowane. Spekuluje się, że premiera G705 odbędzie się równolegle z premierą następcy Sony Ericssona T610, o którym pisaliśmy w tej wiadomości.

sony ericsson g705 sony ericsson g705 sony ericsson g705 sony ericsson g705




sony ericsson g705 sony ericsson g705 sony ericsson g705 sony ericsson g705

sony ericsson g705 sony ericsson g705 sony ericsson g705 sony ericsson g705

sony ericsson g705 sony ericsson g705

Źródło tekstu: se4m, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2008-07-29 14:16:00  host: f96-015.opera-mini.net

    fani nokji napisali, co maja gorsze fony niz ten i do 3 nie umieja policzyc...

  • 0

    5. ~23  2008-07-29 14:18:29  host: adck36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SE to syf jeszcze nie dawno bylem ich fanem ale jak to wyglada...ekranik maly bo 2,4 a wkoncu ma GPS wiec co najmniej 2,6 powinien byc 3,2 bez autofokusu jak prowadzaja juz 8 mpx (powinno byc conajmniej 5) SE jest juz na dnie i widze ze pograzaja sie jeszdze bardziej

  • 0

    6. ~  2008-07-29 14:35:26  host: f142-049.opera-mini.net

    dziecko naucz sie pisac niedawno, a potem dyskutuj z doroslymi

  • 0

    7. ~leonardo  2008-07-29 15:10:40  host: public-gprs106436.centertel.pl

    Ludzie o co Wam chodzi telefon ma ciekawy disagned, funckcje niczego sobie i pewnie bedzie kosztował okolo 999zł wiec sorry ale Nokia nie da Wam za 999zl GPS .... Sony własnie podnosi sie z dna!!!

  • 0

    8. ~  2008-07-29 15:10:47  host: 85.11.106.141

    bardzo ładny wygląd :)

  • 0

    9. ~  2008-07-29 15:18:49  host: 85.11.106.141

    #7 też mam takie zdanie :)

  • 0

    10. ~fotoap  2008-07-29 15:57:44  host: ehost-2.mtm-info.pl

    #5. 23 jesteś wielki znawca, ja mam aparat 8mpix i robię zdjęcia w rozdzielczości 3,2mpix bo więcej nie potrzeba. i najlepszy aparat z komórki może mi podskoczyć pod względem jakości zdjęć (szczegółowość, szumy, dobór balansu bieli itp) :)

  • 0

    11. ~  2008-07-29 16:09:59  host: 85.11.106.141

    #10 23 to dziecko neostrady, które jeszcze pewnie podstawówki nie skończyło i próbuje być dorosłym :D

  • 0

    12. ~zibi  2008-07-29 16:21:58  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Śmieszą mnie opinie ludzi, którzy na podstawie kilku zdjęć i kilku zdań opisu wydają kategoryczne sądy. A kiedy komentarz zaczyna się od słów "szmelc", "złom" itp. to go zwyczajnie ignoruję (nie karmić troli).

  • 0

    13. ~nortonec  2008-07-29 16:40:20  host: 85.219.193.52

    To, że nie napisali o tym czy ma symbiana, czy nie to nie znaczy, że go nie ma. Design też nie jest taki zły, a aparat 3.2mpx staje się już powoli standardem w telefonach ze średniej półki tak samo jak 2mpx powoli staje się standardem niskich półek.

  • 0

    14. ~  2008-07-29 17:51:26  host: adck36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    samusng za 700zl daje 2,6 cala ,3,2mpx,GPS, wi Fi symbian 3rd (450mhz) wiec nie mowcie ze za taka cena nie ma..

  • 0

    15. ~szkic  2008-07-30 08:29:47  host: host-81-190-176-117.gorzow.mm.pl

    Samsung;a bym nigdy nie kupil jego cena bardzo szybko spada i na dodatek bateria trzyma gora 2 dni. A co do dzieci to zrozumcie ze kazdy phon nie bedzie mial aparatu 8,0MPx i 2,6' po co to Niewidzicie ze SE dzili modele na serie !! 3,2 to teraz standart a 5MPx czy tez 8 MPx jest w seri ,C, szkoda mi was dzieci bo wasze myslenie mnie przytlacza

  • 0

    16.  2008-07-30 08:44:23

    Zapowiada się bardzo ciekawy model telefonu od SonyEricssona

  • 0

    17. ~widmo82  2008-07-31 19:58:08  host: pion.internet.radom.pl

    pierdupierdu pewnie tak jak w C702 zeby uzywac GPSu trzeba sie polaczyc z internetem i pakieciki kapia i kapia

  • 0

    18. ~krisss  2008-10-08 17:33:46  host: acxe122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SE po prierwsze nie były na dnie nie są i nie będą...

  • 0

    19. ~NOKIA=Pice of shit  2008-10-11 18:15:01  host: dwd218.internetdsl.tpnet.pl

    Ja jestem wierny marce sony ericsson od początku jej istnienia, miałem już kilka sony ericssonów i mogę powiedzieć że marka ta jest lepsza od tej obnoszonej i wychwalanej przez lamerów NOKI.

  • 0

    20. ~matu  2008-10-30 16:13:02  host: aebm95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile cena ????????????????????

  • 0

    21. ~MPower  2008-11-15 22:45:27  host: 228-dzi-26.acn.waw.pl

    nokie są tempe i mają skomplikowane menu poza tym myślą jak szachista na emeryturze !!!

  • 0

    22. ~paweł  2008-12-06 20:40:35  host: aedr96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak kto lubi, miałem SE, teraz akurat mam nokie i muszę powiedzieć że obie marki są dobre, jak będę mógł wziąć sobie tego SE z abonamentu w lutym 09r. to go wezmę bo zapowiada się ciekawy. Aparat w telefonie to dodatkowa funkcja, jak komuś zależy na nie wiadomo ilu mpx to niech sobie kupi lustrzankę ;)

  • 0

    23. ~singo  2009-06-03 15:02:48  host: 77.79.252.14

    kiedyś byłem fanem Noki ale SE bije Nokie w cenie,wytrzemałości i parametrami juz dawno mają 8 megapixel aparat i autufokus a Nokia gdzie jest w polu

Dodaj swoją opinię