Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson C901 - ksenonowa tradycja

Sony Ericsson C901 - ksenonowa tradycja

LuiN 10 Lutego 2009 18:59

0 0

sonyericsson c901 Sony Ericsson C901 kojarzyć może się z modelem K770 o zbliżonej stylistyce obudowy. Nowe urządzenie ma jednak odczuwalnie większy ekran, aparat fotograficzny o rozdzielczości pięciu, a nie trzech megapikseli i do tego lampę ksenonową.

C901 należy do fotograficznej linii telefonów Sony Ericssona. Aparat o rozdzielczości 5 Mpix, z autofokusem, funkcją wykrywania twarzy i uśmiechu, automatyczną korektą kontrastu i geo-taggingiem (na podstawie identyfikacji nadajników operatorów), powinien zadowolić większość miłośników fotograficznych telefonów.




Telefon nie jest może najcieńszy i najmniejszy z możliwych, ale wymiary 105 x 45 x 13 mm pozwalają opisać go jako dość smukłe urządzenie. W urządzeniu nie zabrakło łączności Bluetooth i HSPA oraz trójwymiarowych gier wykorzystujących akcelerometr. Telefon trafi do sprzedaży w drugim kwartale 2009 roku na wybranych rynkach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2009-02-10 22:29:24

    Zgadza sie te modele SE wygladaja jak klony jeden drugiego w nieco innej obudowie. Tu jedna funkcje odejma tutaj dodadza. Ogolnie sa zle, ale kazdy kolejny model to minimalna ewolucja, podczas gdy Samsung czy LG robia ewolucyjne milowe kroki wprowadzajac kolejne dotykowe panele z ciekawymi systemami sterowania. Przecietny uzytkownik ma gdzies czy ma HSDPA 3,6 czy 7,2Mbit jego interesuje wygoda obslugi a tutaj ciagle to samo. Niby nie jest zle ale nic nowego

  • 0

    11.  2009-02-11 08:24:39

    A get znowu swoje jęki, i jak zwykle troluje

  • 0

    12.  2009-02-11 08:25:05

    Telefon ten jest dla krajów rozwijajacych sie a wy traktujecie jak bog wie co.

  • 0

    13. ~aki ross  2009-02-11 08:37:36  host: 80.51.74.202

    Łoł, większość opisu telefonu zajmuje opis jego aparatu foto. Nastały takie czasy, że głupi dodatek decyduje o tym czy telefon będzie uznany za 'dobry'.

  • 0

    14. ~  2009-02-11 09:44:54  host: p05-03.opera-mini.net

    ged to gej

  • 0

    15. ~jarekt  2009-02-11 10:15:35  host: ebj139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi sie podoba. W koncu cos na co moge wymienic swojego k800. Ja potrzebuje sluchawki jako drugiego telefonu (nosze PDA rownolegle) wiec tak naprawde zalezy mi wylacznie na dobrym aparacie foto bo reszte mam w netbooku albo w PDA. Od dawna rozgladam sie za czyms malym ale z xenonem (diodki odpadaja) a tu jeszcze dochodzi fajny geotagging - malo precyzyjny ale dostepny zawsze niezaleznie od tego czy jestesmy w budynku czy nie i bez potrzeby odpalania GPSa. A ze nie ma GPS i WiFi? Mam to wszystko w paru urzadzeniach i poza netbookiem praktycznie nie uruchamiam...

  • 0

    16. ~LooK  2009-02-11 14:35:53  host: 65.49.2.27

    hehe @get - widzę jak zwykle trafiłeś w dziesiątkę, bo dzieci neostrady - posiadacze SE aż kwiczą z wściekłości że ktoś prawdę o ich badziewnych telefonach powiedział :) @8 - ale tu chyba nie chodzi o Polskę bo w Polsce to badzieiwe się sprzedaje (kupuje biedota, której w Polsce duuuużo jest) sprzedaż spadła na łeb na świecie - i to któryś rok z rzędu i SE jako jedyny producent telefonów odnotował stratę. @robbo2k - trollu - DO PISAKOWNICY ! albo na forum "dziecko-neostrady.pl" !@jarekt - nie możliwe, chcesz powiedzieć że obecnie masz SE i mimo tego chcesz kupić kolejny produkt tej firmy ??? to chyba będziesz pierwszy na świecie, albo masz - tak jak większość posiadaczy SE 15 lat :)))

  • 0

    17.  2009-02-11 15:38:23

    #16 co tzn. "badzieiwe"? sam jesteś trollem buraku, kopany na polu szmaciarza z burkina faso

  • 0

    18.  2009-02-11 16:41:09

    do LuiNa: "Telefon nie jest może najcieńszy i najmniejszy z możliwych, ale wymiary 105 x 45 x 13 mm" jak 13 mm, to jest gruby, to ile wg was jest cienki? :D

  • 0

    19. ~  2009-02-11 17:07:01  host: d90-141-115-119.cust.tele2.pl

    Wg mnie admin powinien zmienić adres strony na dzieci-neo.telepolis.pl. Poziom komentarzy osiągnął dno, jest niższy niż poziom intelektu Joli Rutowicz, a to jest nie lada wyczyn! Pozdrawiam

  • 0

    20. ~  2009-02-11 17:11:27  host: d90-141-115-119.cust.tele2.pl

    albo lepiej neopolis.pl (domena akurat na sprzedaż) i dodatkowo ograniczyć możliwe hosty tylko do neostrada.pl i opera-mini.net :P Po co inni mają wchodzić ;)

  • 0

    21.  2009-02-11 17:41:47

    19 i 20 jesteśmy w kraju demokratycznym i każdy ma prawo głosu, nawet taki wymądrzały gówniarz jak ty.

  • 0

    22.  2009-02-11 17:50:40

    #21 rzadko się z tobą zgadzam, ale tym razem muszę :D

  • 0

    23. ~  2009-02-11 20:10:22  host: chello089079163175.chello.pl

    wydaje się że SE wreszcie wypuścił coś na co można wymienić lekko starzejącego się k800 - jeśli jakość zdjęć przynajmniej podobna to będzie mocny kandydat. ps. zastanawiałem się skąd takie dojrzałe posty - a to ferie zimowe przecież :)

  • 0

    24. ~  2009-02-12 20:14:24  host: d90-141-115-119.cust.tele2.pl

    21,22 znalaleźli się demokraci inteligenci jakich w Internecie nie mało, ale nie ma sobie co nerwów psuć (apropo ciekawe ile Wy macie lat? bo wątpie, że więcej ode mnie, a słowo gówniarz wręcz mi pochlebia, poczułem się młodszy, dawno mnie nikt tak nie nazywał, dziękuję). A tak z ciekawości, to czy można zrobią ankietę odnośnie wieku użytkowników portalu? Chociaż nie wiem, czy większość zaznaczyłaby prawdę...

  • 0

    25. ~se  2010-03-09 16:27:37  host: ash57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sami jesteście badziewie,se jest lepszy od nokii bo nokia muli i jest duzo gorsza w obsludze ale takie dzieci jak wy co uzywacie tylko jednego telefonu to sie mozecie duzo znac ....

  • 0

    26. ~mujju  2010-06-05 04:57:20  host: 195.116.169.245

    naj lepiej powiną byc strona dostępna od 25 lat + testy psychologiczne a pozatym se co nie którę telefony majo fajne np c905 którego posiadam ale teraz ide bardziej w strone nokia 5230 i samsung monte dośc tanie i fajne a i se nie radzą se z zoomem umie sie przy 4 już rozmazuje ale do tak to ładne robią

  • 0

    27.  2010-06-05 07:59:21

    20. Chrzanisz że aż głowa boli;) Przecierz z Neostrady jest Neo dobry jesteś.

  • 0

    28. ~KFAS  2010-11-26 22:47:33  host: ip-85-198-228-102.broker.com.pl

    Powiem tak mam ten telefon od roku właśnie dostałem za darmo 2 sztuki noki N52 i zaraz idą do sprzedaży dla czego niby ? A dla tego że NOKIA robi fotki jak by z dupy i do tego patrząc na nią i niby biznesowe wydanie płakać się chce jeśli chodzi o jej jakość wykonania i sztywność obudowy itp. Na szczęście Mój SE przeżył już nawet przygniecenie rusztowaniem i wielokrotne zdeptanie buciorem zaliczył przy tym z 200 upadków i nawet ani razu się nie wyłączył choć po przygnieceniu rusztowaniem "warszawskim" popękała wierzchnia warstwa ekraniku telefon nadal nadaje się do użytku i robi *** fotki

  • -1

    29. ~erikson  2012-07-15 18:23:43  host: 178.183.186.181.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    nokia to dziadostwo, wy chyba tego telefonu na oczy nie widzieliście. Ten telefon jest świetny, jedynie czego mu brakuje to wifi

Dodaj swoją opinię