Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson C702 z NaviExpertem w Erze

Sony Ericsson C702 z NaviExpertem w Erze

sirmark 10 Października 2008 16:53

0 0

sonyericsson c702W ofercie Ery pojawił się telefon Sony Ericsson C702, posiadający wbudowany odbiornikiem GPS, w zestawie z sześciomiesięczną licencją na usługę NaviExpert Premium.

C702 to pierwszy model Sony Ericssona z wbudowanym GPS, oferujący także 2,2-calowy wyświetlacz QVGA, aparat cyfrowy 3,2 Mpix oraz wzmocnioną i uszczelnioną obudowę.

Modele kupione w ofercie Ery, otrzymują specjalne przywileje. W pakiecie znajduje się licencja umożliwiająca korzystanie ze wszystkich funkcji GPS NaviExpert Premium przez okres 6 miesięcy od chwili pierwszego użycia. Po tym okresie użytkownik otrzymuje rabat na zakup długiego abonamentu - opłata zostanie obniżona o 50 złotych. Wersja Premium oprogramowania umożliwia korzystanie z opcji Community Traffic, czyli pozwala na wyznaczanie tras, umożliwiających omijanie korków samochodowych.




Trzeba jednak pamiętać, że użytkownik ponosi koszt transferu danych, ale przesyłana ilość nie jest duża.

Zobacz: Test telefonu Sony Ericsson C702.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: NaviExpert, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-10-10 17:24:34

    jojo: podaja ze dŁugiego.. tez myslalem ze moze chodzi o drugi, ale bardziej pasuje mi ze chodzi o dluzszy abo, typu an 12 m-c.. musze dopytac

  • 0

    5.  2008-10-10 17:39:36

    Nawigacja Naviexperta to dobry wybór, osoby ktore zakupia ten zestaw, a nie miały wczesniej stycznosci z nawifonem powinny byc zadowolone z uzytkowania. malutenki minusik to dodatkowe koszty za przesyl danych, mapy sciagane sa online, widac je przy bardzo dlugich trasach stad odbrze miec zakupiona paczke mb.

  • 0

    6. ~muddy  2008-10-10 18:13:32  host: 22-206.2-0.pl

    Szkoda że nie zrobili tak jak Orange: transmisja danych gratis.

  • 0

    7. ~  2008-10-10 18:26:06  host: 217.116.102.220

    w Orange jest na rok,bez opłat za transmisje

  • 0

    8. ~skalarek  2008-10-10 18:30:26  host: nat10.siec.alfa.pl

    SirmarK to może "dłuższego" ? ;)

  • 0

    9. ~olo  2008-10-10 18:35:10  host: router.zoz-brodno.waw.pl

    fajna sprawa, musze powiedziec bratu, bo on zagorzaly kierowca:) widze ten telefon jest niezly wzmocniona obudowa i uszczelniona, ciekawa oferta ery

  • 0

    10. ~  2008-10-10 19:28:08  host: public-gprs69416.centertel.pl

    #9 przeczytaj post nr 6 i 7, porównaj ceny i zdecyduj kto rozwiązał temat nawigacji w telefonie lepiej

  • 0

    11. ~mudzin  2008-10-10 20:10:22  host: acpi87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a gdzie wiadomosc, ze w erze jest juz nowy cennik do oferty wymiana telefonu? :P Jest w nim juz omnia.

  • 0

    12.  2008-10-11 16:50:21

    mudzin: informacji o cennikach do wymiany telefonu nie publikujemy. Mysle ze wystarczajace sa nasze wczesniejsze informacje, ze omnia pojawila sie w Erze, a nastepnie ze trafila do promocji.

  • 0

    13. ~alejandro espana  2008-10-12 19:09:23  host: abdg35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nareszcie Sony Ericson i Era poszli po rozum do głowy. Po co im wayfindes skoro to wielka lipa. Ja czekam na Plusa, bo mam od dawna abonament w + i czekam na SE C905. Może tam dodadzą Naviexperta

  • 0

    14. ~Kasia_76  2008-10-12 19:14:54  host: abcg84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie, bo to super telefon a program jeszcze lepszy

  • 0

    15. ~roni  2008-10-12 19:46:10  host: gae66.internetdsl.tpnet.pl

    Fajne, że w ogóle to proponują. Do tej pory były tylko gry. Nawigacja zawsze się przyda.

  • 0

    16. ~Maripoza  2008-10-13 17:18:48  host: c145-29.icpnet.pl

    Ten typ telefonu to dobre urządzenie myślę że ,może konkurować z nokia n95 8g. Co ciekawe że będzie na nim wbudowana nawigacja NaviExpert. Skoro ERA instaluje ten system na sprzedawane przez siebie telefony to musi on być bardzo dobry. Pozdrawiam

  • 0

    17. ~gnom  2008-10-14 21:09:33  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    chcialbym zobaczyc jak to chodzi, no telefonik wydaje sie wytrzymaly, m.in przez obudowe, ale opcja z naviexpertem jest dobra, dobrze ze juz dostepna

  • 0

    18. ~szpinak  2008-12-05 13:29:51  host: 83.1.144.25

    oczym tu gadamy????????????????????

  • 0

    19. ~stary  2008-12-20 06:46:37  host: nat-8.ingram.com.pl

    czy ktoś mi powie ile zapłace za załączenie gps i przejechaniu 200 km w sony ericsonie c702 bo muwili w pleyu że to grosze

  • 0

    20. ~panda00  2009-01-05 11:12:23  host: h-87-199-5-17.dolsat.pl

    mam ten telefonik c702 i ogólnie mnie zadawala mam jednak problem z sms glosowym - ja nagrywam 3minuty 10 sekund i wysyłam i jest ok a jak otrzymuje to tylko przyjmuje ok.30 sekund ? czy mozna to zmienic jakoś w ustawieniach?

  • 0

    21. ~lublinianin  2009-01-23 00:28:02  host: abhj28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właśnie dzisiaj dostałem ten telefonik no i po krótkim teście nawigacji muszę przyznać że działa bez zarzutów wszystko dokładne tak jak jest w rzeczywistości :D a koszt myślę że nie jest drogi 5MB kosztuje 5zł i chyba starczy na miesiąc :D

  • 0

    22. ~DamiaN  2009-01-25 17:36:48  host: akp58.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie,nie wiecie skąd sciągnoc mapki do naviexpert?

  • 0

    23. ~Filluś  2010-01-28 12:21:55  host: pub-213-5-1-35.czarnet.pl

    Witam mam pytanie ile pobiera danych przy przejechaniu 100km?? czy to jest 100kb czy 1mb?? prosze o info

Dodaj swoją opinię