Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ercisson Xperia X10 dostanie Froyo

Sony Ercisson Xperia X10 dostanie Froyo

LuiN 6 Grudnia 2010 18:52

0 0
sonyericsson xperia x10 Sony Ericsson planuje udostępnienie oficjalnej aktualizacji oprogramowania do wersji 2.2 Froyo dla smartfonu Xperia X10. Nowe oprogramowanie będzie dostępne dopiero w II kwartale 2011 roku.

Z jednej strony to dobrze, że Sony Ericsson nie zakończył wsparcia dla Xperii X10 na wydanym niedawno oprogramowaniu 2.1 Eclair. Z drugiej jednak strony, nowe oprogramowanie trafi na rynek dopiero w okolicy premiery Androida 3.0 i już po pojawieniu się aktualizacji oprogramowania do wersji 2.3 Gingerbread dla produktów konkurencji.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2010-12-06 19:16:34

    Nie mogli się zabrać od razu za 2.3? Po co eksperymentować z 2.2.

  • 0

    2.  2010-12-06 19:20:22

    bardzo "ostrożnie" wprowadzają nowe wersje. Może to się zemścić.

  • 0

    3. ~laston  2010-12-06 19:33:42  host: 178-36-210-148.adsl.inetia.pl

    Może i SE się nie spieszy ale ich FW jest dopracowane i każda wersja przynosi wiele nowości. Co z tego, że inni producenci aktualizują soft na bieżąco jak potem trzeba wgrywać mody żeby jako tako to chodziło. Ale prawdą jest, że mogliby wziąć się od razu za 2.3.

  • 0

    4.  2010-12-06 19:35:26

    A ja jestem zadowolony, że SE wspiera nadal mój telefon ;)

  • 0

    5.  2010-12-06 19:44:30

    Zgadzam się z 3. Soft od SE jest zawsze dopracowany ;) No i każdy soft poprawia w jakiś sposób zawsze osiągi mojej Xperii. ;)

  • 0

    6.  2010-12-06 19:58:59

    1. a 2.3 jest wydane? Dowiedz się coś w tym temacie dopiero pisz głupoty.

  • 0

    7. ~macbook  2010-12-06 20:07:12  host: bgl132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwistas ;;D jest wydane od 3h a więc lepiej ty się doucz...

  • 0

    8.  2010-12-06 20:33:19

    Deweloperzy pewnie już od pewnego czasu mają wersję 2.3.

  • 0

    9.  2010-12-06 20:52:54

    no no se nie leci w kulki nadal wspiera swój model i to jest fajne na bank HTC już oleje Desire... a SE nadal ładnie próbuje :) 2.2 to niezłe przyspieszenie wiec może być ciekawie :)

  • 0

    10. ~  2010-12-06 21:11:24  host: ip-89-174-119-185.multimo.pl

    Byłoby dziwne, aby w takim fajnym sprzęcie nie było 2.2, ale przyznać trzeba że Froyo to bubel - prototypy nowych słuchawek są prezentowane z Androidem 2.1, a nie 2.2 - widać, że ta wersja sprawia producentom kłopoty.

  • 0

    11.  2010-12-06 21:11:35

    @9: tak z ciekawości, na jakiej podstawie sądzisz że HTC oleje Desire?

  • 0

    12.  2010-12-06 21:32:11

    @11 olali Magic'a to i desire oleją

  • 0

    13.  2010-12-06 21:34:41

    Ciekaw jestem też czy cała reszta Xperii z Androidem też dostanie 2.2.

  • 0

    15.  2010-12-06 21:36:58

    @11 prosta logika wypuścili Desire HD wiec wiadomo chcesz 2.3? musisz kupić lepszy model stosują bezlitosną politykę.

  • 0

    16.  2010-12-06 21:50:52

    7. nie irytuj mnie nie moglem wiedzieć ze 3 godziny temu wydali 2.3...

  • 0

    17. ~Daniel  2010-12-06 22:23:41  host: z10-10.opera-mini.net

    Na xda jest juz rom z nieoficjalnym andkiem 2.2 dla x10

  • 0

    19. ~  2010-12-07 07:31:42  host: static-87-105-40-60.ssp.dialog.net.pl

    mam nadzieję, że i mini pro dostanie aktualizację.

  • 0

    20.  2010-12-07 09:33:38

    mam nadzieję że cała linia x10 _oraz_ x8 dostanie aktualizacjie, i to nie tylo do v2.2 ale i v2.3

  • 0

    21. ~PatrykOS  2010-12-07 11:12:59  host: 178.180.145.162.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Nie rozumiem co to za "burdel" z tymi softem na Androidzie. Ale to przez to ze jest pakowany wszedzie gdzie sie tylko da - za niedlugo bedzie jak symbian. Ale za to mam niezly ubaw czytajac takie rzeczy. Dobrze ze Apple nie ma takich problemow :)

Dodaj swoją opinię