Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Bravia w komórce

Sony Bravia w komórce

sirmark 20 Listopada 2006 18:00

0 0

sonyericsson w44sJapońska firma AU zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego telefonu o oznaczeniu W44S, występującego pod marką Sony Ericsson. Jest to pierwsza japońska komórka umożliwiająca odtwarzanie radia cyfrowego oraz wyposażony w technologię LCD Sony Bravia.

Jedną spośród cech wyróżniających telefon W44S od innych podobnych produktów jest wyświetlacz obracający się w różnych płaszczyznach. Od strony zewnętrznej telefon został wyposażony w ciekłokrystaliczny panel o rozmiarze 120x27 pikseli, natomiast imponujących rozmiarów ekran wewnętrzny, o parametrach 432x240 pikseli.




Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wyświetlaczy LCD Sony Bravia, prezentuje obraz wysokiej jakości w 260 tys. kolorów. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest wbudowany odbiornik radia cyfrowego, oraz 16 mm głośnik stereo. Telefon W44S został wyposażony również w 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny. Dodatkowym atutem, o którym warto wspomnieć, jest aplikacja o nazwie EZWeb, wykorzystywana przez Japończyków do przeglądania witryn internetowych, zarządzania skrzynką e-mail oraz odczytywania dokumentów zapisanych w formacie Adobe Acrobat.

Według informacji podanej przez producenta, telefon ma być dostępny w grudniu na japońskim rynku w cenie 25 000 jenów, co w przeliczeniu wynosi ok. 650 PLN.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~panol  2006-11-20 18:11:27  host: 76-34.idc.net.pl

    Cudo... ale dlaczego Japończyki maja go za takie małe pieniądze?

  • 0

    2. ~natalis  2006-11-20 18:11:56  host: aaky10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    650 PLN?to chyba jakas pomylka

  • 0

    3. ~jojo  2006-11-20 18:15:32  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefonik nawet ładny. Ciekaw jestem jak z jego jakością. Skoro za tak niską cenę ofrownay jest duży świetnej jakości wyświetlacz i aparat z matrycą 3,2 mega piksela.

  • 0

    4.  2006-11-20 18:20:30

    Albo błąd w cenie, albo to cena z dotacją, albo tam taka konkurencja, że taka cena. Ciekawe jaka bateria

  • 0

    5.  2006-11-20 18:55:50

    nie ma sie co podniecac wyswietlaczem bo nikt go nie widzial a szzegolow nie ma. 260 tys kolorow ma juz kazdy telefon, a teraz 16mln kolorow juz coraz powszechniejsze, a zero informacji na temat rozdzielczosci. a cena faktycznie smieszna, w przeliczeniu to jakies 1900zl u naszych opow:)

  • 0

    6. ~Szalony  2006-11-20 19:32:20  host: hugehosting.com

    Kto lubi kolory to polecam nokie 6131 ma super wyswietlacz- a barwe nasycenie kolorow ma nawet lepsza od samsunga d900 i noki n93 . Mialem ten telefonik ale z wzgledu na brak umts kupilem 6280 :) co ciekawe 6280 pomimo ze ma extra dyspley to ustepuje on 6131 !!!

  • 0

    7. ~klisza  2006-11-20 20:00:37  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    Widze mały bląd. W 5 linijce powinno chyba pisać "wyposażona".

  • 0

    8. ~Szmalop  2006-11-20 22:13:36  host: 213.26.205.144

    To normalna cena,p990 kosztuje ok 900 zl w przeliczeniu.

  • 0

    9. ~Robo  2006-11-20 23:00:50  host: bdg242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - "...wyposażonego występującego w technologię LCD Sony Bravia". Myślę, że można wyrzucić jeden wyraz i zdanie będzie bardziej poprawne stylistycznie.

  • 0

    10. ~typek  2006-11-20 23:39:58  host: staticline11601.toya.net.pl

    heh wszystko byśmy chcieli :) - ten telefon pracuje najprawdopodobniej w sieci CDMA, WCDMA, albo jeszcze w jakiejs nowszej. Nie jestem ekspertem w tych dziedzinach, ale znajac zycie i to ze jestesmy 100 lat za murzynami, telefon by pekl ze smiechu gdybysmy go wlaczyli w PL :D

  • 0

    11. ~typek  2006-11-20 23:44:51  host: staticline11601.toya.net.pl

    A wracajac do wyswietlacza - co sie dziwisz ze 6131 ma lepszy od 6280 - w koncu 6131 ma 16mln kolorow nie 260 tys. A widziales Panasonica VA3 i jemu pochodne, jako pierwsze mialy takie wyswietlacze i to ponad rok temu!!! Nokia jest troche w tyle - z tego co widac SE tez skoro ratuje sie 260tys Sony Bravia - moim zdaniem nazwa nic nie pomoze :)

  • 0

    12. ~getITright  2006-11-21 01:13:14  host: chello087206218003.chello.pl

    i to pokazuje jak daleko jesteśmy za cywilizacją, u nas za jakiś śmietnik typu k750i śpiewają 800zł :DDD @makabras - no mając na uwadze jakie telefony z jakimi wyświetlaczami są w japoni standardem, to ten musi być poprostu jak brzytwa :) skoro podkreślają wysoką jakość wyświetlacza... a jak ktoś by chciał się utwierdzić jak daleko nam do normalnych krajów i normalnych firm to zapraszam :) http://www.au.kddi.com/collection/06autumn/ http://www.au.kddi.com/coll ection/06autumn/vol01/main.html

  • 0

    13. ~aukcja  2006-11-21 08:42:23  host: ns.polwell.pl

    Widziałem jak ktoś sprzedawał taki telefonik na allegro.

  • 0

    14. ~Beholder  2006-11-21 09:09:24  host: 195.116.35.105

    getITright ma racje w europie a przedewszyskim w polsce jesat dziadostwo

  • 0

    15. ~szalony  2006-11-21 10:51:24  host: asc246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Typek- wyswietlacz a wyswietlacz to dwie rozne sprawy- sa wyswietlacze co maja np 16mln kolorow a gorzej wygladaja od takich co maja 256tys !!! Trzeba po prostu patrzec na wyswietlacz empirycznie bo dane producenta to tylko cyferki- a jakosc wyswietlacza to zupelnie inna bajka :)

  • 0

    16. ~dd  2006-11-22 08:14:19  host: atm234.internetdsl.tpnet.pl

    16mm głośnik stereo to przejęzyczenie? zawsze wydawało mi się że do stereo potrzebne są przynajmniej dwa głośniki...

Dodaj swoją opinię