Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sonim otrzymał wsparcie od inwestorów

Sonim otrzymał wsparcie od inwestorów

Q! 26 Maja 2010 13:39

0 0

Sonim, producent jednych z najbardziej wytrzymałych telefonów na świecie, poinformował, że otrzymał od inwestorów zastrzyk gotówki na bieżącą działalność.

Sonim otrzymał od inwestorów - m.in. od Verdoso Industry oraz Waveland Capital Groups - 9 mln dolarów. Kwota ta ma zostać przeznaczona na globalne działania marketingowe oraz poszerzenie sieci dystrybucji.

Część z dofinansowania przeznaczona będzie również na opracowanie trzech nowych modeli telefonów. Zostaną one zaprezentowane jeszcze w tym roku, a wprowadzone na rynek - w kolejnych miesiącach.
Do tej pory w ofercie tego producenta ukazały się trzy modele wytrzymałych telefonów: Sonim XP1, o którym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, XP2 oraz XP3, o którym więcej można przeczytać tutaj.

Warto przypomnieć, że Sonim reklamuje swoje telefony jako praktycznie niezniszczalne. Dowodem na to może być wieczysta gwarancja, w której producent obiecuje bezpłatną wymianę uszkodzonego egzemplarza na nowy.

Czy rzeczywiście są one tak niezniszczalne, jak obiecuje to ich producent? O tym starał się przekonać jeden z dziennikarzy BBC, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: prnewswire, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-05-26 20:23:00

    Chetnie sam bym kupil.

  • 0

    2. ~piyoter  2010-05-27 07:04:44  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    tez bym chętnie kupił, żonie. Ma kobita dar do psucia telefonów, więc ciekawe, czy sonim by jej sie oparł.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze