Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Solorz zaprzecza, że jest porozumienie

Solorz zaprzecza, że jest porozumienie

WitekT 9 Lutego 2006 12:00

0 0

Wbrew spekulacjom mediów, nic nie wskazuje na bliskie porozumienie udziałowców PTC - tak wynika z wypowiedzi Zygmunta Solorza-Żaka, głównego akcjonariusza i szefa rady nadzorczej Elektrimu, jednej ze stron sporu.

Porozumienie to bzdura – powiedział Solorz, cytowany przez środowy Parkiet. Co więcej, Solorz chce zastąpienia zarządu operatora sieci Era i Heyah kuratorem sądowym.

Wtorkowe media podały, że możliwe jest rychłe przesilenie w sporze wokół tytułu własności 48% udziałów w operatorze. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Ponadto Rzeczpospolita podała, że Elektrim rozważa wycofanie swoich ludzi z PTC.
Pracujemy nad tym, aby doszło do rozmów trójstronnych między nami, Vivendi i Deutsche Telekomem, co jest zgodne z treścią oficjalnego listu Piotra Nurowskiego do zarządów tych firm – powiedziała Parkietowi Ewa Bojar, rzecznik Elektrimu.

Jednak, jak podał Parkiet, w PTC "rzekomo" widziano ostatnio przedstawicieli trzech stron sporu, który mieli zajmować oddzielne pomieszczenia.

Źródło tekstu: Parkiet, ISB     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet