Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Solorz-Żak: po prądzie przyjdzie pora na gaz

Solorz-Żak: po prądzie przyjdzie pora na gaz

WitekT 27 Maja 2014 13:20

6 11
Telewizja, internet, telefon, prąd - te usługi dostarczają już klientom spółki z grupy Cyfrowego Polsatu. Potem przyjdzie pora na gaz - powiedział podczas konferencji PIKE Zygmunt Solorz-Żak.



Jak dodał, spółki już zaczęły interesować się tematem dostarczania gazu odbiorcom indywidualnym. Pierwszych ofert nie należy oczekiwać jednak wcześniej niż za 2-3 lata.

Potem pewnie przyjdzie kolej na wodę, śmieci... Dzięki temu zlojalizujemy klientów, zapewniając im usługi w atrakcyjnych cenach - powiedział TELEPOLIS.PL Zygmunt Solorz-Żak.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 60
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~  2014-05-27 21:24:06  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    45, to, że coś ciebie nie zainteresuje, nie oznacza, że wszystkich nie będzie interesować. Niektórym może sie opłacać ponieważ moga byc rabaty na innych usługach. Ale ty poluj na te promocyjne jednodniowe doładowania i nie zawracaj duupy tutaj

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    48.  2014-05-27 21:26:45

    Ogólnie chodzi o to żeby klient miał 10 umów ze sobą związanych. Zerwanie jednej to utrata zniżek w 9 pozostałych. Lepiej będzie ciągnąć wszystkie umowy mimo że będzie drożej niż każda osobno. Jeszcze jak w TV Cyfrowy Polsat powiedzą że jest najtaniej imperium będzie rosło jak na drożdżach ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    49.  2014-05-27 21:33:37

    Dlaczego mnie nie interesuje ? Interesuje mnie, porównałem ceny i lipa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    50.  2014-05-27 21:43:19

    @46 dostawcę energii można sobie wybrać i to nie musi być Plus z kilkoma innymi usługami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    51. ~  2014-05-27 22:13:09  host: n11-06-03.opera-mini.net

    48,racja z tymi umowami,dlatego przy decydowaniu się na zniżki trzeba to dobrze przemyśleć, ale póki co oferta prądu od Plusa jest atrakcyjna bo czytelna,a jak czytasz rachunek od prądowni to nie masz pojęcia o co chodzi w tych opłatach,nie dojdziesz tego bo tak to rozdrabniają żeby nikt poza nimi się w tym nie odnalazł, w Plusie jest jasno podana cena i już to jest dobrym wstępem do ofert,a jak za tym pójdą zniżki albo jeśli już są zniżki to z uwagi na to,że prąd płaci każdy i jeśli dobierze drugą usługę jak komórka za 50% i trzecią za 1 zł to byłaby to naprawdę dobra oferta albo gaz + prąd + telefon czy net mobilny za 1 zł albo chociaż 50% taniej,z 50 zł wyszłoby 25 zł za komórkę, z 25 zł za net z 50 zł,jedno i drugie za 50 zł,a trzymając się tego co jest za 1 zł,to byłaby oferta bezkonkurencyjna o ile sztucznie nie zawyzą cen to będą mieli najlepszą ofertę

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    52. ~  2014-05-27 22:17:19  host: apn-46-76-125-3.dynamic.gprs.plus.pl

    Solożak, a kiedy wywóz śmieci, dostawy pizzy oraz remonty domów i mieszkań w abonamencie?! Ty nie myśl, pajacu, że będziesz w tym kraju Wielkim Bratem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    53.  2014-05-27 22:37:58

    Wszystko ładnie, pięknie, tyle że brakuje tu jednej, podstawowej usługi - internetu stacjonarnego. Póki tego nie ma, to prędzej skonsoliduje się z UPC niż z Plusem. Druga sprawa to opcja DVB- T. I cała układanka zaczyna powoli brać w łeb. Moim zdaniem nie warto dać zapakować się w pakiet usług, bez względu na operatora.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    54.  2014-05-27 22:56:04

    I znowu ciekawy spamuje i pisze bzdury! Dźizas! Istny troll. Żeby chociaż coś prawdą było......

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55.  2014-05-27 22:57:42

    @46 Obecnie nieważne gdzie masz prąd. Przesył i obrót to dwie inne sprawy. Doucz się chłopcze bo czytać Ciebie nie idzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~  2014-05-27 23:02:57  host: n11-06-03.opera-mini.net

    53,wszystko zależy od ofert,warunków,jak ktoś ma komórkę,net mobilny, jeśli do tego może być zniżka i jeszcze CP 1 zł całą umowę to może się opłacać,a net stacjonarny wielu nie jest potrzebny tym którzy się przemieszczają,więc dla mnie to nie jest wada, a jeśli będą zniżki za korzystanie z prądu i gazu i proste cenniki, to ludzie w to wejdą, ja wstępnie jestem chętny, poczekam,poobserwuje,zapoznam się z warunkami zniżek i podejmę decyzje

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    57. ~jarko  2014-05-27 23:24:28  host: n10-02-04.opera-mini.net

    Uff, dobrze, że nie T-Mobile, bo by brali 4gr za sprawdzenie stanu licznika :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    58. ~  2014-05-27 23:29:40  host: n11-06-03.opera-mini.net

    i jeszcze pokolorowali by licznik na różowo :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    59. ~mirekb  2014-05-27 23:36:42  host: apn-46-76-57-35.dynamic.gprs.plus.pl

    powodzenia..nad prądem jednak mysle.rozliczanie co mes to duża przejrzystosc za same kwh,reszta to jak oplata za utrzymanie łącza;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~  2014-05-27 23:50:49  host: n11-06-03.opera-mini.net

    59,przejrzyście i co miesiąc,to duża zaleta,dwa w jednym,trzeba się dowiedzieć czy dają zniżki na prąd + tel + net,jak tak to się jeszcze bardziej będzie opłacało,a jak nie to zysk taki jak napisałeś co miesiąc i proste rachunki bez miliona szczegółów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~FKICHA  2014-05-28 11:02:52  host: 80.51.146.143

    plus próbuje sprzedawać prąc ale chyba z marnym skutkiem, zachodzę w głowę co za idioci chcą żeby to sprzedawać dla CHWAŁY i zabawy bez pieniędzy, to chyba jakieś kuriozum.
    Konkurencja prądowa płaci za sprzedaż a "spryciarze" z Polsatu uważają że ludzie nie mają co robić i że lepiej ich straszyć zamiast motywować. Życzę powodzenia, zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie ???????

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~  2014-05-28 11:14:38  host: blaster.blast.pl

    gdy bym ja miał taką kasę jak polsat to nie fundował bym telefonów za złotówkę czy usług za 50 procent tylko olewał bym klientów a kasę wydałam na wyspach hula gula

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~amigo  2014-05-28 11:14:48  host: host-89-230-32-250.dynamic.mm.pl

    Ja przestrzegam przed pakowaniem wszystkiego do jednego dostawcy ponieważ zabija to konkurencję oraz uwiązuje nas u jednej firmy do wszystkiego i ciekawe co potem się dzieje jak chcemy jakąłś jedną usługe przenieśc do konkurencji, a tu klops się nie da bo wszystkie sa razem spętane..........

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-05-28 11:21:55

    Nie ma obowiązku przecież. Ale pomyśl - ile można zarobić na edukowaniu ludzi... Zamiast jednym postem przestrzegać, może zajmij się profesjonalnie edukacją? Wczoraj jeden mój kolega mi powiedział, że lobby tych wszystkich małych prywatnych wyższych "uczelni" jest winne żenującemu poziomowi szkół wyższych (poziomem matury, w tym np. brakiem matury z matematyki). Bo jakby nie było ludzi z maturą, to na kim by zarabiali, skoro ci z maturą by do publicznych szkół poszli? Tak też można uzasadniać wiele rzeczy ;-)