Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Solidarność" dogadała się z Netią

"Solidarność" dogadała się z Netią

WitekT 3 Lipca 2007 10:36

0 0

Solidarność zakończyła spór zbiorowy z Netią rozpoczęty w lutym 2007 roku. Strony zawarły porozumienie i polubownie rozstrzygnęły kwestie sporne.

Zgodnie z zawartym porozumieniem Netia przedstawiła związkowi zawodowemu propozycję siatki płac, regulamin wynagradzania pracowników oraz system premiowy. Pozostałe ustalenia zapisane w porozumieniu są realizowane według uzgodnionego przez strony harmonogramu.
Jesteśmy usatysfakcjonowani postępem rozmów z Netią. Pracodawca wywiązuje się z terminów i zobowiązań. Cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia i zakończyć spór - powiedział Marcin Habera, przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność Netia-Ericsson.

Dialog między Netią i związkiem zawodowym odbywa się w rzeczowej atmosferze porozumienia, na zasadach partnerskich i z poszanowaniem wzajemnych interesów. Jednocześnie warto podkreślić, że ustalenia zawarte w porozumieniu nie odbiegają od założeń budżetowych przyjętych przez zarząd na początku bieżącego roku - powiedział Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2007-07-03 12:41:23

  Jak wszystko tak ładnie i zgodnie z budżetem to po co w ogóle ten spór??

 • 0

  2. ~aaa  2007-07-03 14:18:02  host: 38.117.88.71

  powaznie ?

 • 0

  3. ~  2007-07-03 20:51:51  host: p09-13.opera-mini.net

  Brawo związkowcy z NSZZ"S" - tak trzymać! Cała ta sytuacja to modelowy przykład dla innych pracodawców jak powinno sie rozwiązywać konflikty w cywilizowany spos?b w państwie prawa. Kto tego nie rozumie lub odrzuca sprowadza Polskę i stosunki pracy do poziomu jakiejś afrykańskiej "Republiki Bananowej". Gratulacje dla Pracodawcy - NETII za rozsądek, dalekowzroczność i pragmatyzm.

 • 0

  4. ~  2007-07-04 11:42:00  host: chm215.neoplus.adsl.tpnet.pl

  satysfakcja z obu stron? żadnej głodówki, ani rzucania kamieniami? w Polsce to aby wszystko sie działo?? nie no pod wrażeniem dla Netii jestem

 • 0

  5. ~ta co go nie rozumie...  2007-09-29 12:08:22  host: stgt-4d025396.pool.mediaways.net

  ...i oby zawsze i w kazdej sytuacji M.Habera tak potrafił rozstrzygac spory i nieporozumienia i nie tylko w Neti Ericson, czasami bowiem wielką cene trzeba zapłacic z braku zrozumienia

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet