Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości So­lorz­-Żak uspokaja pracowników

So­lorz­-Żak uspokaja pracowników

LuiN 5 Stycznia 2012 10:06

0 0

Za­rząd Po­lkom­te­lu od­bę­dzie dziś pierw­sze po­sie­dze­nie w no­wym ro­ku. Zyg­munt So­lorz­-Żak, wła­ści­ciel i pre­zes Po­lkom­te­lu, uspokaja, że na razie nie ma decyzji o redukcji etatów - podaje Rzeczpospolita.

Jak wcześniej podawał Dziennik Gazeta Prawna, skala zwolnień w Polkomtelu sięgać może nawet 1400, czyli 1/3 obecnego zatrudnienia (4,1 tys. osób 30. września 2011 roku). Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że premie kwartalne już zostały obcięte o 60%.




Rzeczpospolita donosi dziś jednak, że restrukturyzacja firmy nie jest jednym z punktów w po­rząd­ku spo­tka­nia zarządu. A So­lorz­-Żak uspokaja: Nie zo­sta­ły do tej po­ry pod­ję­te żad­ne de­cy­zje w tej spra­wie. A re­struk­tu­ry­za­cja bę­dzie na­stę­po­wać stop­nio­wo.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~Simplusowie  2012-01-05 11:18:46  host: 34.144.broadband15.iol.cz

    Nie powinno być: "RzeczpospolitU donosi?"

  • 0

    12. ~devilyoko  2012-01-05 15:18:49  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Ja mam numer w T-mobile i nie mam pojecia po co mi 1500 min w sieci jak nikogo w tej sieci nie mam! I tak jak zapomni sie wlaczyc pakietu internetowego? To co? Nabic sobie dodatkowa kase na rachunku? Swoja droga T-mobile tez ma odnawialne pakiety internetowe wiec nie wiem o co wam w tej kwestji chodzi.

  • 0

    13. ~  2012-01-05 18:00:15  host: z31-02.opera-mini.net

    Piotr Krok to pinokio. Dzisiaj w gazecie wywiad i dzisiaj zwolnil wlasnie 30 dyrektorow. kolejnym 20 zaoferowal stolek kierownika (degradacja).Poza tym planuje sie zwolnienie 1200 osob. Ten pinokio zwariował. Jakosc uslug drastacznie spadnie i straci udzialy w rynku.

  • 0

    14. ~  2012-01-05 18:19:10  host: z38-03.opera-mini.net

    w spolkach solorza norma jest praca na samozatrudnieniu i w plusie zrobi to samo.

  • 0

    15.  2012-01-05 20:02:30

    Ad.12 każdy pakiet powinien mieć 2 opcje: automatycznego i manualnego aktywowania w kolejnym okresie;) Nie byłoby dyskusji i klientów pytających się jak wyłączyć juz raz aktywowany pakiet;) Tyle w temacie.

  • 0

    16. ~ogorek  2012-01-06 13:25:26  host: 85-222-6-95.home.aster.pl

    13 napisz coś wiecej, jacy dyrektorzy polecieli? w kontekscie artykulu w RP to zabawne :>

  • 0

    17. ~patrycja  2012-01-06 17:52:24  host: apn-95-41-90-47.dynamic.gprs.plus.pl

    najwazniejsze ze synus w zarządzie

  • 0

    19.  2012-01-06 20:48:44

    Ja zupełnie nie rozumiem żeby tak dorżnąć najlepszą sieć. Od kilku lat nic nie robić z ofertami prepaid. Kiepski abonament. Tylko żerować na firmach? Takie Orange co chwile jakaś promocja w prepaid a to urodziny,imieniny i rocznica w sieci, kino, pakiety na stacjonarki i w sieci, zegary stop, co 2 minuta gratis, 2 lata ważności konta. Jak sie popatrzy na ofertę Plusa to aż żal ściska... Zatrzymali się 5 lat temu wg mnie...

  • 0

    20. ~  2012-01-06 20:54:24  host: z25-15.opera-mini.net

    19. Siema GaduAIR. :-) Hmm.. Czasem trzeba upaść, aby później wstać i zacząć wszystko od nowa.. Może o to w tym chodzi? PS. Nicka jeszcze nie zmieniłeś? Na Plajowiec? ;-D

  • 0

    21.  2012-01-06 21:04:55

    Ad.20 nicka nie zmieniam bo jestem z nim kojarzony;) Simplusowiec->GaduAirowiec->Playowiec:)

  • 0

    22.  2012-01-06 21:06:07

    W 2009 i 2010 roku Plus stracił w sumie 1,6mln kart prepaid. Ciekawe ile stracił w 2011. Czekam niecierpliwie na wyniki.

  • 0

    23. ~  2012-01-06 21:08:16  host: z25-15.opera-mini.net

    21 GaduAIR. No to już dużo Ci nie zostało do obskoczenia, hahaha Timobilowiec i Oranżowiec ;-P

  • 0

    24.  2012-01-06 21:10:16

    Ad.23 w simplusie byłem 11 lat , od 1999r. do 2010, w GaduAir 16 miesięcy no i w Play na razie 3 miesiące. Ten sam numer prywatny:)

  • 0

    25. ~  2012-01-06 21:16:40  host: z25-15.opera-mini.net

    24. Po otrzymaniu 60zł, to dali Ci jakieś restrykcje, np.,że najwcześniej po pół roku możesz odejść z plejaka?

  • 0

    26.  2012-01-06 21:19:37

    Ad.25 nie dali żadnej restrykcji. Ale w Play jest ok, jestem manualnie na zasięgu Plusa.Wszystko działa w porządku. Nie zamierzam nigdzie przechodzić ani nadużywać praw zmieniającego sieć;)

  • 0

    27. ~  2012-01-06 21:27:50  host: z25-15.opera-mini.net

    26. He,he no bądź w tej sieci, ja nie namawiam na ucieczkę nikogo, mimo, że mam wywalone na plejaka :-) PS. 11 lat? Chyba już tego rekordu nie pobijesz...

  • 0

    28.  2012-01-06 21:29:29

    Ad.27 tak, ponad 11 lat w simplusie. Od maja 1999 do czerwca 2010. Już dłużej nie mogłem. Oferta GaduAir biła na łeb ofertę Simplusa. W każdej mierze . Dosłownie. Nic simplus nie miał tańszego...

  • 0

    29. ~  2012-01-07 14:21:17  host: z16-10.opera-mini.net

    Mówiłem żeby ludzie z Plusa wybrali Vodafone. Jest to ceniona europejska marka, a nie cinkciarz unikający podatków ! Szkoda mi abonentów Plusa, że tam jeszcze siedzą.

  • 0

    30. ~ogorek  2012-01-07 18:05:43  host: 85-222-6-95.home.aster.pl

    18. zabawne w sensie ze p. Zygmunt nie ma chyba zadnego zaplecza PR-owego, po co dawać w Rzepie komunikat, że w styczniu nie będzie zmian a tymczasem w tym samym dniu zwalnia jak piszecie 30 dyrektorów(30% całości?) zobaczymy co przyniesie poniedziałek...

  • 0

    31. ~solorz  2012-01-09 20:13:07  host: dslb-094-216-206-253.pools.arcor-ip.net

    http://7dni.wordpress.com/2006/11/22/zygmunt-solorz-agent-z-przy padku-piotr-krok-piotr-podgorski-zygmunt-solorz-zak/

Dodaj swoją opinię