Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Snapdragon Wear 1200 dla elektroniki noszonej

Snapdragon Wear 1200 dla elektroniki noszonej

orson_dzi 28 Czerwca 2017 21:11

1 0

qualcomm logo

Qualcomm zaprezentował nowy układ z serii Wear. Model 1200 będzie używany w prostych urządzeniach elektroniki noszonej i Internetu rzeczy.
Snapdragon Wear 1200 jest przede wszystkim 45% mniejszy od układu Wear 1100. Jest również dużo mniej zachłanny w kwestii konsumpcji energii. Układ pozwala na pracę do 10 dni w trybie czuwania przy stałym połączeniu z siecią LTE. Samo LTE również jest bardzo oszczędne. Mowa tutaj o łączności kategorii M1 oraz NB1, która pozwala na przesyłanie danych z prędkością 10-50 kb/s. Urządzenia wyposażone w układ Wear 1200 mogą wspierać łączność GPS, GLONASS, Bluetooth, Wi-Fi oraz mogą być ładowane zgodnie ze standardami szybkiego ładowania Qualcommu.

W układ Snapdragon Wear najprawdopodobniej nie będą wyposażone urządzenia z Androidem, na które jest za słaby. Zagości on raczej w różnego rodzaju akcesoriach sportowych. Układ już jest dostępny w sprzedaży, więc na pierwsze urządzenia z nim na pokładzie nie powinniśmy długo czekać.

Źródło tekstu: Qualcomm; wł     

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet