Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smukły minimalista - Samsung SGH-U800 Soulb

Smukły minimalista - Samsung SGH-U800 Soulb

LuiN 16 Lipca 2008 15:34

0 0

samsung sgh u800 soulb Samsung SGH-U800 to nowy przedstawiciel serii Ultra Edition III, zapoczątkowanej przez model Soul. Płaska, metalizowana obudowa, ozdobiona delikatną fakturą, wyraźnie nawiązuje do charakterystycznego futurystycznego stylu, jednak tym razem przybiera klasyczny jednobryłowy kształt.

Lekki (90 g) i mierzący zaledwie 9,9 mm grubości model U800 to połączenie kompaktowych wymiarów z prostym, wręcz surowym designem. Do tego dołożono HSDPA (do 3,6 Mb/s), aparat o rozdzielczości 3 Mpix, odtwarzacz MP3 i radio FM z RDS-em.

Przeglądarka plików biurowych, przeglądarka internetowa korzystająca z pełnej prędkości połączenia internetowego oraz Bluetooth v2.0 EDR zapewnią wszechstronną wygodę i nieprzerwaną łączność.




Stronę multimedialną urządzenia uzupełniają kamera do wideorozmowy, 1GB pamięci wewnętrznej i czytnik kart microSD. Telefon dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 799 zł brutto.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Mumin COMA  2008-07-16 17:00:20  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Co to znaczy brylować?

  • 0

    7. ~Zainteresowany  2008-07-16 17:11:25  host: aje172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6: Polecam drugi akapit w sekcji Biografia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Richard_Bingham,_7._hrabia_Lucan

  • 0

    8. ~kwistas  2008-07-16 18:27:15  host: w3cache.wignet.pl

    Model dość dajny wiadomo mało przy bajerowany, ale jest jak najbardziej ok :)

  • 0

    9. ~as  2008-07-16 18:30:15  host: 167-mo6-7.acn.waw.pl

    SE też ma coś takiego - nazywa się srebrny w890i

  • 0

    10.  2008-07-16 19:03:48

    a czemu Samsung na nasz rynek nie wprowadza F490 ; F480 i i900 Omnia ???

  • 0

    11.  2008-07-16 19:11:28

    F480 od sierpnia w ofercie Orange, Era i Plus a i900 wchodzi pod koniec sierpnia do Polski pozdr

  • 0

    12.  2008-07-17 05:28:33

    super :)

  • 0

    13.  2008-07-17 07:25:17

    Jak dla mnie to przypomina Samsunga C100

  • 0

    14.  2008-07-17 09:32:42

    ja nie kupię w przyszłości telefonu bez wbudowanego gps, tu go brakuje.

  • 0

    15. ~owca1000000000  2008-08-11 22:00:40  host: static-20-204-112-85.radom.pilicka.pl

    Jak dla mnie telefon jest super. Przez 4h próbowałem rozładować baterię puszczając muzykę robiąc zdjęcia i spadła tylko 1 kreska baterii - bateria nie była jeszcze formatowana. Co do aparatu 3mpx robią swoje, muzyka też nie jest złej jakości, miłe wrażenie zrobiły na mnie. Na uwagę zasługuje metalowa obudowa którą będzie raczej trudno zniszczyć niestety przez to przy niewielkich gabarytach telefonik jest trochę ciężkawy przez co nie polecałbym go kobietom. A o długotrwałym pisaniu kilkuczęściowego SMS-a raczej być nie może. Wygodny jest natomiast jego kształt - łatwo można go włożyć do kieszeni w koszuli i przyjemnie słuchać swojej ulubionej muzyki mając schowany kabel, a nie pałętający się od kieszeni w spodniach (uchwyt na smycz oczywiście jest). Jak jestem już przy muzyce telefonik ten posiada przejściówkę przy słuchawkach więc jak ktoś będzie chciał wymienić sobie słuchawki nie będzie miał problemu (złącze mini jack). Generalnie polecam telefon a moja opinia jest mocno na plus!

  • 0

    16. ~mobile man  2008-08-15 15:17:39  host: 87-205-230-160.adsl.inetia.pl

    Najwieksze gowno jakie mogl stworzyc czlowiek. Obudowa i aparat do dupy. Nie polecam

  • 0

    17. ~rrr  2008-11-20 15:24:31  host: auw71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiedział mobile man patrząc w lustro

  • 0

    18. ~  2009-01-13 17:15:16  host: acee250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej! wlasnie kupiłam sobie ten telefonik:] Tylko, że jest mały problem z tymi słuchawkami;P bo dostałam właśnie wejscie okrągłe a tam nie ma na takie wejścia...więc mogę normalnie iść do salonu i oni wymienią mi słuchawki?

  • 0

    19. ~Gja  2009-01-13 17:21:22  host: acee250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze jedno! powiedziano mi w salonie, że w tym telefonie jest wbudowana pamięć 1GB, ale nie mogę wgrywać piosenek itp. czy muszę kupić sobie sama kartę pamięci?

  • 0

    20. ~Gja  2009-01-13 19:05:59  host: acee250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ok juz z karta juz wszystko wiem:] teraz jak zrobic z tymi sluchawkami??

  • 0

    21. ~loooz  2009-01-14 12:31:33  host: abxv146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HEJ! WLASNIE KUPIłAM SOBIE TEN TELEFONIK. Formatuje już baterie ale nie wiem czy przy bateriach Li-Ion to nie jest potrzebne! Zdania są bardzo podzielone na ten temat! Może ktoś z Was mógłby mi konkretnie powiedzieć czy takie baterie się formatuje/formuje czy to nie jest potrzebne! mój telefon podłączony już jest do gniazdka 5,5godzin!

  • 0

    22. ~GośQ  2009-01-14 14:26:12  host: abxt209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O baterii Li-ion http://www.webelite.pl/formowanie-formatowanie -baterii-t-1528.html

  • 0

    23. ~Emil k,ox  2009-01-24 09:47:09  host: 80.50.237.6

    Przed wczoraj kupiłem telefonik ładuje juz go całą noc bateria LI-o w sumie fajny telefonik 16mln kolorów aparat 3 MPX podoba mi sie xDD Pozdro dla wszystkich

  • 0

    24. ~mala  2009-05-20 23:11:18  host: public38834.xdsl.centertel.pl

    mam pytanko. jak wlaczyc przedni aparat?

  • 0

    25. ~vetrove  2009-11-10 08:43:19  host: ffw251.internetdsl.tpnet.pl

    Przedni aparat jest tylko rozmów video.

Dodaj swoją opinię