Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS za 1 gr i zdrapka za 5 zł w POP - oficjalnie

SMS za 1 gr i zdrapka za 5 zł w POP - oficjalnie

WitekT 2 Czerwca 2005 15:29

0 0

Od 3. czerwca w ofercie prepaid w Idea POP dostepna jest specjalna nowa oferta 1 grosz za SMS-a umożliwiająca uzytkownikom taryfy Nowy POP wysłanie SMSów do wszystkich użytkowników sieci Idea (ponad 8 mln osób).

Dodatkową zaletą oferty jest możliwość zamównienia dowolnej ilości pakietów tanich SMSów w ciągu miesiąca.

Ponadto teraz w Idea POP można doładować stan konta już za 5 zł – to najtańsza zdrapka na polskim rynku. Jej użytkownik ma 2 dni na wykonywanie i odbieranie połączeń oraz dodatkowe 5 dni na ich odbieranie.

Jednocześnie w ofercie Idea POP dostępne są Zestawy POP w nowych cenach z telefonami:
Motorola C115 - 130,33 zł (159 zł z VAT),
Nokia 1100 – 245,08 zł (299 zł z VAT),
Sony Ericsson T290i – 319 zł (389,18 zł z VAT).

SMS-y za 1 grosz są dostepne w pakietach. Aby skorzystac z oferty należy aktywować pakiet wysyłając SMS-a o treści 100 pod numer 1166, a po chwili będzie można wysyłać SMS-y za 1 grosz brutto w sieci Idea. Koszt SMSa aktywującego 1 zł (z VAT). Pakiet jest ważny 1 miesiąc.

Aby z korzystać z SMS-ów za 1 grosz konieczna jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 5 zł (z VAT). Zostanie ona dodana do kosztu pierwszego pakietu. Za każdy kolejny pakiet 100 SMS-ów uzytkownik Idea POP zapłaci już tylko 1 zł (z VAT).

Użytkownik POPa ma możliwość wielokrotnego zamówienia pakietu 100 SMSów w ciągu miesiąca. W przypadku zamówienia więcej niż jednego pakietu, liczba SMS-ów dostępnych w pakietach sumuje się. SMS-y mogą być wykorzystane w okresie wynikającym z ostatnio zamówionego pakietu. Po dokonaniu aktywacji pakietu użytkownik dostaje SMSa z informacją: Twój Pakiet 100 SMSów (do wykorzystania w sieci Idea) jest już aktywny. Pakiet możesz wykorzystać do (data).

Za grosz niepewności, czyli jak to kontrolować?

W każdej chwili można sprawdzić ile SMS-ów zostało jeszcze w pakiecie. Wystarczy, że uzytkownik wyśle SMS o treści ILE pod numer 1222, a w odpowiedzi dostanie informację: Pozostało Ci jeszcze X SMS-ów do wykorzystania w sieci Idea. SMS-y są ważne do (data). Każdy wysłany SMS pod numer 1222 zmniejsza liczbę SMSów dostępnych w pakiecie. W przypadku wykorzystania wszystkich SMSów z pakietu, koszt wysłania SMSa pod numer 1222 jest zgodny z obowiązującym cennikiem usług w ofercie Nowy POP.




Wszystkie SMSy dostępne w pakiecie mogą być wykorzystane tylko w sieci Idea, z wyłączeniem numerów specjalnych np. WAP, Internet.

Konto główne i pakietowe mają niezależne okresy ważności. Dlatego gdy skończy się okres X (wykonywania połączeń) na koncie głównym, to SMS-y z pakietu mogą być wykorzystywane dalej, aż do końca ważności pakietu. Zużycie pakietu następuje w chwili wykorzystania wszystkich dostępnych w nim SMS-ów lub w momencie zakończenia okresu ważności (1 miesiąc).

Użytkownicy pakietu 100 SMS-ów, którym termin ważności pakietu dobiega końca, 3 dni przed końcem terminu ważności otrzymają SMSa z informacją: (data) kończy się ważność Twojego pakietu 100 SMSow. Aktywuj kolejny pakiet wysyłając SMSa o treści 100 pod nr 1166, koszt 1 zl brutto.

Użytkownicy pakietu 100 SMS-ów, którym kończy się pakiet, w momencie gdy w pakiecie zostanie im tylko 5 SMSów otrzymają SMSa z informacją: W Twoim pakiecie 100 SMSow pozostało tylko 5 SMSow. Aktywuj kolejny pakiet wysyłając SMSa o treści 100 pod nr 1166, koszt 1 zl brutto.

Pakiet 100 SMS-ów nie jest dostępny w Programie Profit – nie ma możliwości zakupu pakietu za punkty Profit.

Wsparcie marketingowe oferty 1 grosz za SMSa:
bardzo silna kampania multimedialna: TV, prasa, outdoor, Internet, kino,
akcje w pobliżu szkół średnich i wyższych i nad morzem w trakcie wakacji,
materiały POS w punktach sprzedaży (ulotka, plakat, hanger, wobbler, naklejka, stand).

No karta doładowująca:

POP zdrapka5zl awers POPzdrapka5zl rewers

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~Tomek  2005-06-13 21:27:00  host: nat-pra.aster.pl

    do Jossefin: jak to nie czimy wlasnie o to chodzi ze czaimy i tez sie cieszymy ze Ty czisz i jak wszyscy beda czaic to sobie kupia pakiety i beda placic taniej. Co do tych 500 smsow w tydzien to jasne wszystko mozna :D a co do plusa to zawsze uwazalem ze jest najgorszy a nie najlepszy ale niewazne Idea rulez!!! :)

  • 0

    55. ~Th0mas  2005-06-13 22:37:00  host: host-217-172-250-147.lodz.mm.pl

    O czwartym operatorze było już wiadomo od dawna

  • 0

    56. ~Tomek  2005-06-14 01:30:00  host: nat-pra.aster.pl

    Od jak dawna? Odkad powstala Idea (znaczy centertel w analogu jeszcze:P) i nie bylo jeszcze ery i plusa odtasd juz bylo moze wiadomo o 4 operatorze, oczywiscie ze nie. Wiec konturencja nie opiera sie na tym zeby wygryzc z rynku kogos kogo jeszcze na nim nie ma, tylko na rywalizacji miedzy soba graczy rynkowych. Wiec nie czaruj ze to obnizanie cen to walka 3 operatorow z 4 ktorego jeszcze nie ma :P bo tak nie jest a artykul ktory czytales musial byc bzdurny.

  • 0

    57. ~ehmm  2005-06-14 08:46:00  host: 212.244.115.33

    może - Tomek - ale pamiętasz jak Heyah chodziło...(chociaż - nie dał bym sobie głowy czy ceny zaczęli obniżać już przed wejściem Heyah na rynek, czy już po.. - ja pamiętam tylko że był czas kiedy płaciłem z naliczaniem minutowym po 2,4zł bo 1,7 za minutę (jedynie wewnątrz idei za 1,1zł) - a potem były takie w popie kombinacje -że też było drogo - ale jak się dobrze wykombinowało to się miało w weekend wieczorkiem minuta rozmowy wszędzie za jakieś 35gr/min:)) - a dopiero potem weszła jedna stawka 80 gr/min...
    Heh - więc sam nie wiem - staniało - zdrożało... - ale fajnie by było jakby np stawka na stałe do wszystkich sieci - i o każdej porze na karte były po 30-35gr/min (z naliczaniem sekundowym w standardzie) -i 1 gr za sms - też było by standardem:))
    a do np Idei i na sieci stacjonarne 10gr/ min (brutto naturalnie):)) - jak myslicie - czy ORANGE da nam takie ceny ??

  • 0

    58. ~Th0mas  2005-06-14 18:39:00  host: host-217-172-250-147.lodz.mm.pl

    DO Tomek, ja napisałem tyle co przeczytałem w fachowej literaturze (czyt.: Twoja KOMÓRKA). Kiedyś naprawdę rywalizowali między sobą, teraz rywalizują z czwartym, którego jeszcze nie ma.

  • 0

    59. ~Tomek  2005-06-14 19:48:00  host: nat-pra.aster.pl

    Niewazne. Kazdy ma swoje zdanie i przy nim pozostanie :P

  • 0

    60. ~Tusi3k  2005-06-19 13:00:00  host: bmg76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie bardzo rozumiem przecież to sie nie opłaca ciagle poza swoimi codziennymi problemami musimy się zastanawiać jak to zrobić zeby zaoszczędzić 2 gr najlepiej kupić sobie starter Heyah tam jest 3 gr do swoich i nie ma żadnych pakietów nie trzeba sie martwić! Ja miałem Heyah ale nie wiem co jest wszystko mi normalnie działało ale pewnego dania jak uruchomiłem ponownie telefon na ekranie pokazywał mi sie napis "Włóż kartę SIM" lecz od 2 miesięcy jej wogule z telefonu nie wyjmowałem !? A na koncie miałem 50 zł pusliłem maila do BOU ciekawe co wymyśloł. Pozdrowienia.

  • 0

    61. ~malinka  2005-06-19 15:27:00  host: nat-dzi.aster.pl

    A wie ktos moze jak to jest z mms-ami w popie?? bo informacji o tym ile kosztuja nigdzie ale to nigdzie nie ma!! pytalam sie w punkcie obslugi Idei i jakas babka powiedziala mi ze 40 gr czyli wypadaloby ze tak jak w jednej idei,niestety babka byla chyba niedouczona bo nastepnego dnia wyslalam mms-a do idei i zaplacilam za niego 1,20:( na stronie idei natomiast sa powypisywane tylko takie glupoty ze mmsy sa za 29 groszy chyba ale to byla tylko 2 miesieczna zdaje sie promocja i skonczyla sie z koncem marca a informacje o niej sa nadal na stronie idei za to zadnych innych dotyczacych aktualnej ceny nie ma:( Moze ktos wie jak to wkoncu jest?? bo cena 1,20 za mmsa w porownaniu do 1 gr za smsa,czyli 120!! razy drzoej jakos nie jest zachecajaca i troszke przeraza:(

  • 0

    62. ~garguś  2005-07-05 17:15:00  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    sms 1 grosz?? bardzo dobra oferta.
    pituś: a może darmowe rozmowy i smsy do wszystkich? wg mnie to lepsze od twojej propozycji!

  • 0

    63. ~kk14  2005-09-27 10:49:26  host: ale250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiedzcie czy wystarczy kupić kartę za 5 zł i wtedy mieć smsy a 1 gr

  • 0

    64. ~try  2005-09-27 10:50:13  host: ale250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4tr

  • 0

    65. ~s  2005-10-01 14:05:37  host: 80.54.155.150

    tylko czemu aboneci mają drożej !!!!!

  • 0

    66. ~xd  2005-11-14 21:13:24  host: 195.136.246.2

    bez sensu zamowiłam pakiet straciłam 4 zł i nie ma tuch eskow za darmo

  • 0

    67. ~Ola  2005-11-15 23:50:47  host: host227.net81.citysat.com.pl

    a ja dziękuję za te sms'y 1-groszowe. nie ma nic fajniejszego! opłaca się. polecam gorąco wszystkim zainteresowanym. pozdrawiam. :)

  • 0

    68. ~adcho  2005-11-22 22:33:36  host: 195.85.229.2

    Do POPakow!!! LAST MINUTE!!! jesli do konca roku nie powroca "sms za 1 gr." to do 15.01.06r. zmieniamy siec na SIMplus!!! i dalej bedziemy SMSowac za 1gr.!!!

  • 0

    69. ~mag  2005-12-06 16:17:03  host: cal43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co powiecie o karcie POP fajnie za 10 zl. czy za rok musze kupic nowy numer?

  • 0

    70. ~ktos  2006-02-13 15:55:30  host: ayt18.internetdsl.tpnet.pl

    ladna lipa niema juz smsow za 1grosz i teraz mi nie jest potrzebna karta za 5 bo to niema sensu.chce zeby wrucily te smsy po groszu

  • 0

    71. ~Piotrek  2006-04-14 09:09:38  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Ja tam przeszedlem do Plusa po tym jak Idea/Orange zabrala wczesniejsza promocje. Oni juz mieli smsy za 1 grosz, ale zrezygnowali z promocji. A jak ludzie masowo zaczeli odchodzic od PoPa to sie opamietali i teraz wszedzie bilboardy ze "polaczyl ich sms za 1 grosz". Wielkie mi halo. Dyrektor ds. marketingu w POPie to chyba ledwie skonczyl podstawowke, bo na promocji marki to sie wogole nie zna!

  • 0

    72. ~szymdankop  2006-10-12 20:15:29  host: ckk53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaka jest komenda w Plusie żeby sprawdzić przy pakiecie 500 SMS-ów ile mi zostało do wykorzystania?

  • 0

    73. ~  2007-02-12 18:00:33  host: bwn50.internetdsl.tpnet.pl

    wie ktos czysa w plusie za 4zl smsy po 1gr

Dodaj swoją opinię