Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-y za grosz w Nowym Orange Go

SMS-y za grosz w Nowym Orange Go

LuiN 20 Lipca 2010 17:57

0 0

Orange wprowadził nowy pakiet dla użytkowników oferty Nowe Orange Go: 600 SMS-ów do wykorzystania wewnątrz sieci Orange.



Pakiet SMS-y a Grosze kosztuje 6 zł i możliwy jest do wykorzystania przez 30 dni. Usługę można aktywować w trybie jednorazowym (SMS na numer 789 o treści GROSZ) lub cyklicznym (SMS na numer 789 o treści PAKIET).




Sprawdzenie stanu dostępnych SMS-ów możliwe jest poprzez wysłanie komendy ILE na numer 789.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet SMS-y za Grosze - wersja cykliczna (plik .pdf; 84 kB).
Zobacz: regulamin promocji Pakiet SMS-y za Grosze - wersja jednorazowa (plik .pdf; 90 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    49.  2010-07-20 23:46:57

    Z tego co czytam, to w 2005 roku była normalność i powiadamiano użytkownika że za 3 dni kończy mu się pakiet, lub że zostało mu tylko 5 smsów. Jak my kiedyś takich rzeczy nie docenialiśmy... Kiedyś to były normalne rzeczy, dziś operator za 2zł zysku robić z siebie głupka potrafi.

  • 0

    50.  2010-07-20 23:56:33

    Tak przy okazji, to chyba to też wejdzie do POPa, bo takie pakiety wyświetliły mi się w Orange OnLine ;)

  • 0

    51. ~  2010-07-20 23:59:21  host: ddu217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle tylko w sieci.

  • 0

    52. ~lee  2010-07-21 00:19:57  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    nie ma jak odgrzewany kotlet sprzed paru lat - takie super promocje tylko w orange :D

  • 0

    53.  2010-07-21 00:55:25

    Orange to wszystko powiela bo szuka naiwnych np. w heyah w taryfie pakietowej za 5.50 masz 25min wymienne na 1500sms i to bezterminowo.Od 1sierpnia nominał 5zł przedłuża konto na 5dni wychodzących plus 3miesiące na odbieranie.Niedługo pakiety internetowe ale na razie w fazie budowy.Za granicą Orange też niczym nie za dziwia.

  • 0

    54. ~feodor  2010-07-21 07:17:16  host: 52-kr5-12.acn.waw.pl

    przy doladowaniu za 100 i tak sms zewnątrz sieci są za 1 gr. Oferta nie będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. Skorzystają nastolatki na wakacjach.

  • 0

    55. ~  2010-07-21 08:51:51  host: t19-05.opera-mini.net

    @53 cos jak bc max w tt?lepiej nie..pakiet100MB za10pln,300MB 20zl,500 MB 30zl.kazdy z pakietow max 1raz na 30dni,potem cennikowo?mirekb

  • 0

    57. ~Przemek  2010-07-21 10:44:56  host: 21.85-237-176.tkchopin.pl

    Orencz jak zwykle ostatnio, odgrzewa swoje przestarzałe kotlety.

  • 0

    58.  2010-07-21 15:49:54

    Przemek: jak to "ostatnio"? Juz przynajmniej z 10 misiecy orange daje najwiecej ofert na rynku. Czesto sa to male rzeczy jak ta, ale dali tez bardzo dobra oferte na mobilny net (w tym na karte), nowe abonamenty (budowane w zupelnie nowy sposob), przeprowadzili 2 loterie, maja duzo akcji sponsoringowych. Ja tu nie widze starych kotletow.

  • 0

    59. ~SyH  2010-07-21 17:49:44  host: host-89-167-66-121.nplay.net.pl

    Marcel, nie badz tak zapatrzony w Orange.... Wszystko zaczelo sie od przejecia TP przez France Telecom (ktore posiada rowniez Orange). Jak widac na przykladach TP oraz Orange, France Telecom zupelnie nie zalezy na tym, aby inwestowac w polski rynek, ani na nim walczyć. Oni sa tutaj TYLKO po to, aby wyciagnac jak najwiecej pieniedzy.

  • 0

    60. ~mr. Wolf  2010-07-21 18:11:59  host: public65748.xdsl.centertel.pl

    Witam serdecznie! Ktoś z przedmówców napisał,że taki pakiet byłby znacznie potrzebniejszy/praktyczniejszy w OFnK i w pełni się z nim zgadzam... Orange wszystkie zmiany wprowadza na końcu,z ociąganiem,jakby z musu,żeby nie zostać w tyle... Niestety. Korzystam z numeru Orange już ponad cztery lata i,jak na razie,nie zamierzam zmieniać operatora,gdyż mam to,co potrzebuję. Przy okazji: kicham na "prestiż",gdyby komuś się zachciało sugerować,że to dlatego jestem właśnie w Orange... A wracając do tematu: ten pakiet wprowadza niepotrzebne zamieszanie w ofercie - jeśli kogoś stać na doładowanie za 100zł,to nie będzie interesował się pakietami. Ja sam wypisuję miesięcznie około 1000 esiaków miesięcznie i nie jestem ani puknięty ani tym bardziej nie jestem nastolatkiem... Tyle potrzebuję,tyle chciałem od operatora i tyle klikam. Jeśli komuś wystarcza 10 sms-ów miesięcznie,niech je pisze,ale nie sugeruje,że każdy,kto wykorzystuje ich wielokrotność,musi być automatycznie dzieciakiem,dziwakiem i licho wie,kim... Parafrazując pewne powiedzenie: "ŻEBY ŻYCIE MIAŁO SMACZEK,RAZ ROZMÓWKA,RAZ ESIACZEK" i tym oto optymistycznym akcentem kończę mojego posta...

  • 0

    61. ~Przemek  2010-07-21 22:48:23  host: 21.85-237-176.tkchopin.pl

    Marcel84 - masz rację jeśli chodzi o rozwój np. orange free - w końcu konkretne ilości GB za rozsądną cenę. Jeśli chodzi o pakiet 600 sms to jest odgrzany. Pakiet ten istnieje chyba od 5 lat w POP'ie..

  • 0

    62.  2010-07-22 14:35:45

    @61 podobnie zresztą jest z netem stacjonarnym Orange Freedom. Szybsze prędkości do 20mb/s i niższe stawki abonamentów. Co do pakietu Nowy Orange GO to zawsze 1 grosz za sms w sieci. Ważne że, postanowili cokolwiek nowego wprowadzić, potrzebne były zmiany bo dawno nic się nie działo w NOG

  • 0

    63.  2010-07-22 17:21:18

    @61, w OFnK dają naprawdę dobre bonusy. W Blueconnect na kartę też ostatnio weszły, np. za doładowanie kwotą 50zł dają 2GB. @58, Orange dało w usługach na kartę dużo promocji, ale to były opcje raczej nieciekawe. Szczęśliwa Godzina? Powtórzenia pakietów już istniejących tylko z ograniczeniami wykorzystania (np. trzeba wykorzystać w danym dniu lub w danym dniu tygodnia przez miesiąc...). Nie ilość się liczy, ale jakość. 600smsów za 6zł już od dawna jest w Popie. Można urozmaicić ten pakiet np. w TT w pakiecie za 6zł 600 smsów można wymienić na 100 mms'ów. Dobrze, że Orange wprowadziło możliwość wykupienia pakietu, ale też te same stawki można osiągnąć za doładowanie kwotą 100zł. Oczywiście, nie każdego stać na zasilenie taką kwotą, ale jest to jedyny opłacalny nominał w NOG.

  • 0

    64. ~zzz  2010-07-29 21:57:10  host: 77-253-148-228.adsl.inetia.pl

    do 45 - to bardzo ciekawe co piszesz, bo jak ja pytałem się BOK Gadu AIR to odpowiedzieli mi, że nie można 'połowicznie' właczyć Wybranych Numerów, czyli tak, żeby nuemr z Play był liczony SMS za 1gr. Mamy dwie sprzeczne wersje.

  • 0

    65. ~ngiodrh  2011-01-26 17:11:33  host: 178.183.233.94.dsl.dynamic.eranet.pl

    ej ta promocja jeszcze trwa??

  • 0

    66. ~mirik  2012-01-24 18:15:38  host: public98259.cdma.centertel.pl

    no właśnie czy ta promocja trwa

  • 0

    67. ~  2012-01-24 18:43:52  host: z30-09.opera-mini.net

    65 i 66. Zapytajcie się konkretnie o jaką promocję Wam chodzi, to odpowiem. * Calm7

  • 0

    68.  2012-01-24 19:14:42

    Jeśli o pakiet 600 sms za 6zł, to tak, działa w NOGo. (Niezależnie od kwoty doładowań). * PS. Fajną zabawą jest Wielka Swoboda, za 20zł co 25dni mamy 2000sms + 2000' do Orange + 30' do wszystkich sieci (ważne by się w tych 30' mieścić).

  • 0

    69. ~  2012-05-14 09:30:08  host: z35-13.opera-mini.net

    Macie do wyboru dwa pakiety 600sms za 6zł. info o tym drugim na: http://www.telepolis.pl/news.php?id=24979

Dodaj swoją opinię