Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-y za 1 grosz w Tak Tak Hot

SMS-y za 1 grosz w Tak Tak Hot

LuiN 20 Listopada 2009 12:11

0 0

Użytkownicy taryfy Tak Tak Hot mogą już korzystać z promocyjnego pakietu SMS-ów i MMS-ów wewnątrz sieci Era. W ramach pakietu opłata za pojedynczą wiadomość SMS to 1 grosz.

Pakiet SMS-y i MMS-y za Grosze można aktywować wysyłając Ekspresowy kod *123*1*1# dzwoniąc pod numer *9602, poprzez ekspresowe menu *100# oraz w serwisie internetowym na stronie www.itaktak.pl. W ramach pakietu klient otrzymuje 600 wiadomości SMS wymiennych na 100 wiadomości MMS, do wykorzystania w sieci Era.




Po złożeniu zlecenia pakiet jest udostępniony użytkownikowi, a wskazana kwota automatycznie pobierana z jego konta (6 zł). Jednorazowo można korzystać z jednego pakietu, który jest ważny przez 30 kolejnych dni od chwili dodania go do konta.

Pakiety SMS-y i MMS-y za Grosze dostępne są również we wszystkich innych taryfach Tak Taka (Nowy Tak Tak, Taryfa Happy) oraz w ofercie Tak Tak Fon.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 188
  • 0

    1. ~kirkor  2009-11-20 12:17:51  host: dpf127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przyjemny pakiecik, 600 smsów na miesiąc to wystarczająco, a ich koszt wręcz symboliczny

  • 0

    2. ~fresh  2009-11-20 12:19:42  host: public-gprs94834.centertel.pl

    po co sms-ować za 1 grosz jak można gadać za 4 gr/min ? jak ? tak - za 10 zł można mieć 224 minuty do wszystkich czyli (0,04 zł za minutę) ? kupić starter za 5 zł - przenieść do play fresh + doładować za 5 zł. masz 10 zł (wydane) od play dostajesz 20 przez 3 mieś = 60 zł + 5 zł doładowanie (by przedłużyć ważność karty) czyli za 10 zł masz 65 zł a to 224 min :) a potem kolejny i kolejny i kolejny...

  • 0

    3.  2009-11-20 12:23:42

    hahaha to mnie rozbawiłeś :)

  • 0

    4. ~kirkor  2009-11-20 12:27:07  host: dpf127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 2- kto ma czas na takie kombinowanie...a czasami sms tylko może wchodzic w grę, pamiętam to dobrze z czasów uczelnianych i nudnych wykładów ;)

  • 0

    5.  2009-11-20 12:27:38

    Kolejna pseudopromocja za 6 zł

  • 0

    6.  2009-11-20 12:29:08

    Jakby dali do wszystkich - byłoby OK.

  • 0

    7. ~  2009-11-20 12:31:05  host: public-gprs94834.centertel.pl

    @4 - kombinowanie ? kupujesz 5 starterów za 5 zł (Orange) i przechodzisz z nimi do salonu obok (play) przenosisz (w 1 dzień) i masz przez 3 miesiące 5 x 244 min czyli za ok 16,50 zł miesięcznie masz ok 375 min/mieś - jak ktoś dużo dzwoni warto ! przy 0,29 375 kosztuje prawie 110 zł !

  • 0

    8.  2009-11-20 12:32:17

    W tak dużej sieci którą jest Era sms/mms w sieci powinny być za darmo lub wzorem play fresh za samo doładowanie konta.

  • 0

    9. ~  2009-11-20 12:32:38  host: public-gprs94834.centertel.pl

    oj zamieszałem 224 nie 244 ;) a za 16,50 masz te 375 min !

  • 0

    10. ~azazel  2009-11-20 12:34:13  host: dqd113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za darmo w sieci jest w Heyah, ale ten grosz za smsa to też bardzo mało. na pewno oferta wygląda teraz ciekawiej

  • 0

    11. ~erowiec  2009-11-20 12:35:55  host: 188.147.199.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    era idzie w dobrym kierunku. tylko baaarrrdzo pomału! @2 -jeżeli ktoś ma duzo osób w swojej sieci np. w Erze to nie ma sensu przechodzić do playa... A oferta jest na prawde dobra dla klientów ery/taktak... Ja jestem zadowolony, ze w TakTak HOT dali jakiś pakiecik. Na pewno nie pierwszy i nie ostatni... ;)

  • 0

    12.  2009-11-20 12:42:14

    Oferta grosza nie warta. Bezsensu płacić jest za coś dwa razy. Nawet przy 10'000 wysłanych SMSów nadal będą one kosztować więcej niż 1 grosz.

  • 0

    13. ~azazel  2009-11-20 12:45:22  host: dqd113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 12- no bez przesady, jak to liczysz? jeśli wykorzystasz cały pakiet, to sms będzie kosztował 1 grosz. jeśli połowę, to 2 grosze itp. wciąż jednak mało i taniej niż normalnie

  • 0

    14. ~skalarek  2009-11-20 12:45:45  host: 89.191.147.125

    Tak-tak zatrzymał się w rozwoju, oferuje pakiety, które robiłyby wrażenie ze dwa lata temu. Ta oferta jest zabytkowa !

  • 0

    15.  2009-11-20 12:46:12

    to jest chyba odpowiedź na ofertę play fresh

  • 0

    16. ~Karo  2009-11-20 12:47:12  host: aejm72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fresh - pamietaj ze jeszcze musisz stracić czas w salonie Orange na rejestracje. Poza tym puste karty sim można miec za darmo albo za 1-2zl a nie 5zl. Co do Ery. To w Play sms darmowe sa do wszyustkich a nie wew. sieci. Ale i tak plus. Ale sms pisza glownie mlodzi a prawda jest taka ze mlodzi z tt nie korzystaja. Jak juz to Heyah, Simplus, Orange i Play. Przynajmniej do tych sieci kupuja doladowania. Najwiecej Heyah i Orange.

  • 0

    17. ~BOLO  2009-11-20 12:47:15  host: 87-205-171-48.adsl.inetia.pl

    @8 W TT tak nie będzie bo nie muszą cię zachęcać do doladowania, bo i tak musisz doładować min 50zł/3m-ce a w PF kiedy ci się podoba.

  • 0

    18.  2009-11-20 12:52:10

    Nareszcie Hot zaczyna być pełnoprawną taryfą z tych 29gr do wszystkich i znikają ograniczenia.

  • 0

    19. ~J  2009-11-20 12:52:19  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Mogli też dać 6000 smsów ważnych 14 dni, za jedyne 60 zł.

  • 0

    20. ~zax  2009-11-20 12:53:03  host: aamc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 14 - zabytkowa? a po ile nawet w pakietach są smsy w Plusie czy Orange? jakoś nie kojarzę, aby dawali za darmo, a taniej niż 1gr za sms się nie da. zatem oferta całkiem ok

  • 0

    21. ~  2009-11-20 12:54:24  host: f96-029.opera-mini.net

    NIECH OBNIŻĄ CENY DOSTĘPU DO INTERNETU,5MB ZA 5 ZŁOTYCH!!!WSTYDZILI BY SIĘ.

  • 0

    22. ~erowiec  2009-11-20 12:56:18  host: 188.147.208.199.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @14 -oferta jest zabytkowa. Zgadzam sie, ale każdy ma to co chce. Mi sie opłaca miec TakTaka... I dla mnie oferta jest ok. Jeszcze tylko pakiet minut w sieci i wiecej mi nic nie trzeba. @17 A to, że trzeba dawac 50zł co 3 miesiace? Troche dużo, ale jak sie chce rozmawiac to sobie trzeba zapłacic... ;p

  • 0

    23. ~kokoszka  2009-11-20 12:57:52  host: dynamic-87-105-35-46.ssp.dialog.net.pl

    @20 - da się taniej, w heyah masz za darmo bez żadnych kombinacji;) a to że tak tak jest najgorszym prepaidem i się zatrzymał w rozwoju to @14 ma rację

  • 0

    24.  2009-11-20 12:59:45

    Moim skromnym zdaniem Era sięga dna! Problemy z niewydolną infrastrukturą oraz błędy w systemach informatycznych występują już zbyt długo i często a całość dopełnia coraz gorsze BOA. Tak więc moje abo i pre-paidy stopniowo przechodzą do konkurencji.

  • 0

    25. ~Rosa  2009-11-20 13:02:02  host: chello089072090240.chello.pl

    To jakis żart? Nawet gdyby to było do wszystkich sieci to 6 zł z ograniczeniem do 30 dni to byłoby za dużo. O rany co to się porobiło z niegdyś dobrym prepaidem.

  • 0

    26. ~bate  2009-11-20 13:03:53  host: dqb104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak nie było pakietu w hot to narzekania, dali pakiet który wcale nie jest zły, którego nie ma część konkurencji, ale tez ponarzekać trzeba. witamy w Polsce!

  • 0

    27.  2009-11-20 13:07:21

    Nadal to tyko kosmetyczne zmiany, nie starają się.

  • 0

    28.  2009-11-20 13:12:12

    należy się cieszyć i korzystać. po podwyżce ceny za "Godzinę za Grosze" zastanawiałem się nad przejściem do tej taryfy, a jedynie brak takiego pakietu mnie od tego odstraszał. a skoro już ten pakiet się pojawił - najpewniej się tam przeniosę. oby tylko nie był ostatnim pakietem w tej taryfie...

  • 0

    29. ~  2009-11-20 13:15:32  host: v02-09.opera-mini.net

    jak by za te 6zl bylo oprocz 600 smsow do ery zamiennych na 100 mmsow do ery byłoby jeszcze zamiennych np na 100 min do ery i na stacjonarne to bylby pakiet ok. a tak to era nadal dnem jest jak byla

  • 0

    30. ~  2009-11-20 13:20:14  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    To ktoś jeszcze siedzi w TT?

  • 0

    31. ~Luks  2009-11-20 13:25:24  host: 94.254.136.135

    Znowu wychodzi na to, że TakTak jest gorszą wersją Heyah. Szkoda, bo zaczynałem przygodę z telefonami w 2003 roku właśnie od TakTaka.

  • 0

    32. ~Franc  2009-11-20 13:33:40  host: aejm35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zenada i tyle ale ze 80% ludzi ma w d... ile placi to korzystaja z tego co daja. Pelno jest takich co placi jeszcze 59gr i nawet nie wiedza o hot a jak wiedza to sie boja.

  • 0

    33. ~timur  2009-11-20 13:37:14  host: dqb24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w simplusie jakoś nie widzę tak tanich smsów, nawet w pakiecie. dlatego nie rozumiem tych szyderczych komentarzy, zwłaszcza, że tyle było narzekania na brak pakietów w Hot

  • 0

    34. ~cestmoi  2009-11-20 13:40:15  host: chello089075200140.chello.pl

    Dziewczyna od miesiaca, a ja od tygodnia jestesmy w mBanku - poprzenosilem nas z TakTaka. Polecam.

  • 0

    35.  2009-11-20 13:50:38

    A ja czekam na pakiety internetowe w TT oraz na możliwość migracji z Ery (również z TT) do Heyah. I jedno i drugie Era jeszcze pod koniec czerwca obiecała, że do końca roku wprowadzi. Ten pakiet niezły jak ktoś dużo sms'uje do Ery. Przydałby się też w TTHot pakiet na tanie minuty np. 100 minut do Ery i stacjonarnych za 10zł. Ogólnie odnoszę wrażenie, że Era bardzo opieszale wprowadza zmiany w TT. Tak jakby była pewna, że im gorzej w TT tym więcej wyemigruje do Erowych abonamentów. Zgubna to nadzieja.

  • 0

    36. ~mirekb  2009-11-20 13:51:56  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    bzdurna promocja ale lepsze to niz nic..oferty ptc w zakresie prepaid tt są robione jak z łaski

  • 0

    37.  2009-11-20 13:52:01

    pakiet zły nie jest bo sprawdził się w orange już kilka lat temu i do dziś wielu z niego korzysta, pozytywem dla ery jest możliwość aktywowania przez szybki kod, orange akurat ma tylko smsy, stronę i populacje gdzie można to aktywować.

  • 0

    38.  2009-11-20 14:04:28

    37: no właśnie sprawdził sie orange i to kilka lat temu!! czyli oferta z pupy i tyle... cofnięcie się o parę lat do tyłu?? :P Dajcie jakąś porządną ofertę w tym hocie a niebiadujcie na jakimś badziewiu :D Pozdro

  • 0

    39. ~velo  2009-11-20 14:07:55  host: dpj164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 38 - w Erze też wcześniej był, teraz go dodali do Hot, ale w innych taryfach TT figuruję od dłuższego czasu

  • 0

    40.  2009-11-20 14:08:56

    To dopiero teraz się obudzili z tym pakietem? Widzę że jak Era coś daje, to z taką łaską że się płakać chce hehe. Współczuje użytkownikom tej sieci (jedynie Heyah wnosi coś ciekawego). Taki pakiet powinien być od początku kiedy powstał ten Tak Tak SMRÓD. Dla potencjalnego użytkownika który chce korzystać z taryfy SMRÓD to ta taryfa przecież praktycznie nic nie wnosi ciekawego. Konkurencja zjada ją na śniadanie;) Cieszy mnie to że jednak ludzie odchodzą od tego Tak Tak-a. Widać to po tym że Era postanowiła jednak po pudrować tego trupa (ta łaska ze strony PTC). Sęk w tym aby to ożyło trzeba jednak trochę więcej zrobić. Na ten moment przecież sieć ta jest (mówię w domyśle tylko o Tak Tak-u) najbardziej zacofaną siecią na tle wszystkich operatorów (chodzi o oferty na kartę). Człowiek który odpowiada za promocje i taryfy w ofertach pre-paid powinien już dawno być wykopany na zbity pysk;) Wszystko to co robi Era to już nie strzela sobie w piętę, tylko w kolana i to oba. Ero ZDZIEero nie zapominaj o młodych użytkownikach swojej sieci (18-23 lata). Póki co wysyłasz tym ludziom komunikat, aby zrobili wszystko aby tylko nie zostali w Tak Tak-u. Jeśli sądzisz że uciekająca część przejdzie na abonament (bo Ty sobie tak życzysz), to się grubo pomylisz ;) Wybaczcie, ale nie mam dobrego zdania o Erze i jej produkcie który nazywa się Tak Tak HOT;) (czytaj SMRÓD). Fajnie jakby to któryś z odpowiedzialnych ludzi w PTC to przeczytał, a najlepiej jakby w dał się jeszcze w dyskusję... zgniótłbym go jak cytrynkę;)

  • 0

    41. ~  2009-11-20 14:11:46  host: v08-06.opera-mini.net

    32@ Zgadza się. Polak nie potrafi oszczędzać tylko narzekać że drogo jest ! ! ! Alek

  • 0

    42. ~Andrzej  2009-11-20 14:19:26  host: 82.160.252.111

    Era TT to kpina, zrezygnowałem z ich usług 18.11 przenosząc numer do PLAY, zyskałem 81 PLN inwestując 5 PLN na przedłużenie konta o rok, kasa do wydania w ciącu 3 miesięcy łącznie na rozmowy i sms (72 PLN) pozostałe 14 PLN na pozostałe usługi przez rok. Byłem 6 lat abonentem ERY, 10.12 przenoszę drugi numer, ponieważ dzwonię sieciowo i stacjonarnie to obecnie nie widzę bardziej ekonomicznej oferty, a nazwa na wyswietlaczu nie ma dla mnie znaczenia.

  • 0

    43.  2009-11-20 14:31:34

    Zgadzam się. Fajnie, że WRESZCIE wprowadzili ten pakiet również w taryfie "Hot" - jednak to wciąż jedynie kosmetyka! Wciąż Tak Tak (jak całość, ze wszystkimi taryfami, które oferuje) jest w tej chwili najgorszą z ofert. Przykro mi to stwierdzić, jeszcze do niedawna miałem powody, aby oceniać go inaczej.

  • 0

    44.  2009-11-20 14:54:05

    fresh (2) i (7) - A po co tak skoro można jeszcze taniej...? ;-) Zamawiasz darmowy starter przez sklep internetowy znajdujący się na jednej ze stron operatorów (Era, Orange - kwestia gustu ;-)). Następnie przenosisz ów darmowy starter do sieci Play, na równie darmowy starter Play Fresh 9 zł i doładowujesz go za 5 zł. Co otrzymujesz? Za 5 zł dostajesz: 1) 14 zł na konto główne (ważne rok); 2) 3 zł z promocji: "Bonus na start" na konto promocyjne (po wbiciu kodu); 3) 9 zł z promocji: "2x więcej na starterze" na konto promocyjne (zaraz po doładowaniu za minimum 5 zł); 4) 60 zł za przeniesienie numeru na konto promocyjne (po 20 zł co miesiąc). A więc podsumowując dostajesz 14 zł, które jest ważne przez cały rok + 72 zł ważne maksymalnie 3 miesiące, z możliwością przedłużenia czasu ważności tych środków = 86 zł (minuta po 29 gr) za 5 zł (!). Cena jednej minut wynosi ~ 2 grosze - do WSZYSTKICH sieci (!) ;-)

  • 0

    45. ~kotek  2009-11-20 14:57:20  host: fdb204.internetdsl.tpnet.pl

    Era mnie demotywuje. W popie jest taki pakiet już chyba 6 lat ;/

  • 0

    46.  2009-11-20 14:58:20

    kokoszka (23) - W Heyah bez żadnych kombinacji? 1) Jeżeli ktoś już jest w Tak Tak-u i chce się przenieść do Heyah, musi się spodziewać jeszcze większych kombinacji, niż przy przeniesieniu numeru do obcego operatora, np. P4 (Play). 2) SMS-y w ramach sieci Heyah NIE SĄ darmowe. Opłata "abonamentowa' za te SMS-y wynosi minimum 16,66 zł na miesiąc. ;-)

  • 0

    47. ~p  2009-11-20 14:58:22  host: host-89-230-151-213.inowroclaw.mm.pl

    tak cudowna era a daje takie promocje do dupy nie mam jak to play fresh

  • 0

    48.  2009-11-20 15:10:59

    A tak przy okazji - Play znów odświeżył trochę swoją stronkę. ;-)

  • 0

    49.  2009-11-20 15:20:42

    rcicho (35) - skoro migracja między operatorami jest bezpłatna i szybka to możesz migrować z TT do Heyah przez innego operatora. Do wyboru są następujący "pośrednicy": Plus, Orange, Play! ;)

  • 0

    50.  2009-11-20 15:24:49

    @40 Ośmieszyłeś się,bo pakiet ten jest w Era od lat, ale brakowało go tylko w TT Hot. Jednak od kiedy zrezygnowali z GzG to właściwie zgadzam się z Twoją opinią na temat TT ogólnie.

  • 0

    51. ~gotham  2009-11-20 15:29:26  host: dos167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no właśnie, to nie jest nowy pakiet w TT, tylko nowy pakiet w TT Hot. były płącze, że nie ma zniżek do sieci, dali tańsze smsy, minuty w sieci do doładowania za 50 pln, ale też się nie podoba

  • 0

    52.  2009-11-20 15:31:10

    *50 APSpracownik. Nie ośmieszyłem się, tylko nie do końca poprawnie odczytałeś/zinterpretowałeś mój post ;)

  • 0

    53.  2009-11-20 15:31:13

    Ad 49. Wiem że istnieje taka możliwość. Era obiecała że do końca roku umożliwi bezpośrednie przenoszenie numeru z Ery do Heyah. Jak obiecali to niech się z tego wywiążą.

  • 0

    54. ~jass  2009-11-20 15:34:51  host: 188.33.253.204

    To ruch w dobra strone, jeszcze niech dodadza bonus i pakiet tanich minut w sieci i bedzie w miare ok.

  • 0

    55.  2009-11-20 15:38:05

    gotham (51) - Ale po raz kolejny trzeba to wyraźnie napisać - NIE WYSTARCZY TYLKO "COŚ" DAĆ. PTC nie zawojuje rynku pogorszeniem promocji "Godziny za Grosze", w wcześniej np. likwidacją wymiany minut na SMS-y w nowszych pakietach wewnątrzsieciowych (nie dostępnych swoja drogą w taryfie "Hot"), "rewelacyjną" promocją, w której trzeba wyłożyć pięć dych, żeby otrzymać rozmowy w sieci i na stacjonarne warte obecnie u konkurencji (Plus i Play) 5 zł, czy wprowadzeniem starego pakietu na SMS-y i MMS-y do Hot-a "Niestety" trzeba zrobić coś więcej.

  • 0

    56. ~fresh  2009-11-20 15:45:42  host: public-gprs94834.centertel.pl

    dzięki jojo !!! to im dosolę za to, że zablokowali mi 80 min z pakietu 100 do play i na stacj. a chciałem tylko normalnie go użyć :) teraz niech dopłacają :)

  • 0

    57. ~  2009-11-20 16:21:40  host: 213.25.4.254

    Za późno Ero, już wielu klientów daje zarabiać Play-owi i nie myśli odchodzić od tej sieci, która jest najlepsza w Polsce w której już w abonamencie jest 29 groszy za minute do wszystkich.

  • 0

    58.  2009-11-20 16:58:13

    Wczoraj i przedwczoraj ktoś jeszcze pisał że w Hot nie ma pakietów wewnątrzsieciowych, teraz już jest także zaczyna być coraz to ciekawiej. Taki pakiet dobry jest bo ważność 30dni koszt 6zł za 600smsów to dobra cena.

  • 0

    59. ~rychu  2009-11-20 16:58:52  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    @44 jojo. Twój plan jest genialny ;-) Mam numer Simplus na którym mam debet 2 gr. Ostatnio rozmawiałem z tego numeru w czerwcu br. Termin na rozmowy i odbieranie wygasł.Czy wysłanie na adres bok@plusgsm.pl wypełnionej karty rejestracyjnej pozwoli zarejestrować ten numer ?

  • 0

    60.  2009-11-20 17:08:51

    600 smsów wymiennych na 100 mmsów. Do tego bonus- 100 minut wewnątrz sieci i na stacjonarki za doładowanie, wcześniej było jeszcze potrójne doładowanie. W Hot jest coraz więcej usług obniżających koszty wewnątrz sieci- bonusy do doładowań dają darmowe rozmowy, teraz jeszcze smsy po groszu. Krok w dobrym kierunku ;)

  • 0

    61. ~denis  2009-11-20 17:16:50  host: 188.33.157.146

    padnijmy na kolana !!! dziękujmy Erze za ten wspaniały gest! Kpina do kwadratu. Era najpóźniej wprowadza wszystkie obniżki. Najpierw zarobią parę milionów na użytkownikach, którzy przecież nie przeniosą się od razu do innej sieci z dnia na dzień, a później jak widzą, że nie da się już dalej ujechać, to dają jakiś upust. Tak było z Tak-Tak Hot, tańszymi minutami do sieci w Potrójnym doładowaniu, idealnie tak samo jest w tanich smsach wewnątrz sieci. Niestety robią się dość przewidywalni.

  • 0

    62.  2009-11-20 17:19:40

    @59. W plusie rejestracja przebiega chyba najszybciej. Musisz posiadać kartę z pukiem i wtedy wchodzisz na ebok plusa. Logujesz się do konta tego numeru. Login numer, hasło 4 ostatnie liczny puku i dalej dasz rade :) Dopóki Play daje to trzeba korzystać:) Ciekawy jestem czy jest jakiś limit przenoszenia numerów ;p

  • 0

    63. ~  2009-11-20 17:20:41  host: v07-08.opera-mini.net

    do 60: ten bonus 100 min do ery i na stacjonarne przy doladowaniu minimum 50zl jest na święta tylko i jednorazowy zastępujący dawne podwójne doladowania do wszystkich sieci. jak mozesz taki bonus nazwać w dobrym kierunku? wg mnie to krok wstecz (no chyba zeby zmienili zdanie i to 100 min do ery i na stacjonarne dali jako stały bonus za każde doladowanie? to by zmieniło postać rzeczy

  • 0

    64. ~denis  2009-11-20 17:21:37  host: 188.33.157.146

    do tomaj: tak tylko, że to są oferty doraźne i mocno ograniczone w czasie. W tym, część jeszcze w czasie ich trwania ulega pogorszeniu (np. godzina za grosze). Każą Ci doładowywać konto jak tego nie potrzebujesz. Jakbym potrzebował doładowywać konto 50 zeta co miesiąc to wziąłbym abonament i nie pieprzyłbym się z tymi wszystkimi pseudoobniżkami w Erze.

  • 0

    65.  2009-11-20 17:22:40

    Co do oferty TT Hot to oceniam pozytywnie. Zmiany są potrzebne. Przydałby się jeszcze pakiet minut do ery i stacjonarne chociażby 10gr/min a gdyby jeszcze dali podwójne doładowania do wszystkich to wtedy naprawdę ciekawie by się zrobiło.

  • 0

    66.  2009-11-20 17:53:16

    Taryfa Tak Tak Hot miała myć tzw. równą taryfą czyli bez pakietów, więc ten pakiet tak naprawdę zaprzecza sensowi tej taryfy.

  • 0

    67. ~rychu  2009-11-20 17:53:43  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    Doładowania GPRS/MMS Poczta głosowa Roaming SIMPLUS - Zmiana listy swojaków Usunięcie listy swojaków - TANIE POŁĄCZENIA Usunięcie listy swojaków - TANIE POŁĄCZENIA I SMSy Usunięcie listy swojaków - TANIE SMSy Zmiana języka SMS Zmiana listy swojaków - TANIE POŁĄCZENIA Zmiana listy swojaków - TANIE POŁĄCZENIA i SMSy Zmiana listy swojaków - TANIE SMSy Zmiana planu taryfowego @62 Na eboku Plusa mam takie opcje. Zaden punkt nie dotyczy rejestracji numeru.

  • 0

    68. ~rychu  2009-11-20 17:55:35  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    Sorki za zawracanie głowy hi,hi Znalazłem możliwość rejestracji ;-)

  • 0

    69. ~elkuciapos  2009-11-20 17:56:06  host: inq190.internetdsl.tpnet.pl

    ~denis - jesteś użytkownikiem Tak Taka? Nie pasuje? Zmień sieć. Nie dość, że za darmo to i w jeden max 2 dni. We wcześniejszych postach masz napisane jak to zrobić żeby było korzystnie. Nie jesteś użytkownikiem? To co cie obchodzi ten TT? Tracisz na tym?

  • 0

    70. ~Przemo  2009-11-20 18:06:35  host: 77-253-191-127.adsl.inetia.pl

    Naprawdę żałosny ten taktak czy ktoś jeszcze wogóle go używa?

  • 0

    71.  2009-11-20 18:40:56

    Wszystko ma ograniczenia:) w każdej sieci. Grunt że coś się dzieje i jest coraz to więcej możliwości obniżania kosztów. Do 66@ może i tak ale nie tak dawno zaczęli niektórzy pisać że brakuje w tej taryfie pakietów wewnątrzsieciowych. Teraz są to chyba dobrze ?

  • 0

    72.  2009-11-20 18:41:02

    Kiedyś pakiety w Tak-Taku były bezterminowe,a teraz taki syf.Oprócz aktualnej promocji dodatkowych 100 minut po doładowaniu,nie ma w taryfie HOT ŻADNYCH usług obniżających koszt głosowych połączeń wewnątrzsieciowych.Jednym słowem rozpacz Mołdawi.Chyba jeszcze gorsza jest oferta Sami Swoi.Jako jedyna.Inni dawno uciekli do przodu.Na co ta Era czeka?

  • 0

    73. ~d@rcio  2009-11-20 18:43:04  host: 87-79-n2.aster.pl

    nadel era leci sobie w kulki z tak tak towcami

  • 0

    74.  2009-11-20 18:46:54

    @67 Coś słabo szukasz;) Jestem właśnie tam gdzie opisałeś i wybierasz "Inne usługi i ustawienia" w "MENU SZCZEGÓŁOWE" po prawej stronie i jest właśnie "Rejestracja użytownika Prepaid". Jak dalej nie będziesz mógł znaleźć to pisz. Podeśle Ci screena:) Pozdro

  • 0

    75. ~denis  2009-11-20 19:06:58  host: 188.33.157.146

    ~69: jak miło, że udzielasz mi rad chociaż nie prosiłem Cię o to. przejrzyj te opinie, 95% to negatywy, to chyba o czymś świadczy.

  • 0

    76. ~gonzo  2009-11-20 19:14:06  host: eue88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z play taniej do tak tak, niż z tak tak do tak tak:P

  • 0

    77. ~  2009-11-20 19:39:02  host: inet20909nr-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dobra informacja a pakiet pozytywny. Ludzie narzekaja bo chcieli by jak zawsze wiecej i nie wiadomo co. To ze w taryfie Hot zapodali pakiet wewnatrz sieciowy to dobre info bo owego nie bylo teraz jest a to w taryfie uniwersalnej do wszystkich dobra rzecz przyda sie do obnizenia kosztow.

  • 0

    78. ~Przemek  2009-11-20 20:21:37  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    I teraz przydał sie pakiet minut do ery i heyah na tansze połaczenia i by było ok :D

  • 0

    79. ~rychu  2009-11-20 20:29:40  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    @74. znalazłem...patrz info 68. Po wypisaniu wszystkich rubryk ukazało sie info,że o rejestracji zostane powiadomiony.Kupiłem na Allegro kod Simplus 5 aby mieć na pokrycie 2 groszy debetu. Zapewne w chwili przenosin (lub warunkiem rejestracji) trzeba mieć aktywne konto na rozmowy wychodzące

  • 0

    80.  2009-11-20 20:45:51

    @79 hehe no rzeczywiście ;p tak więc jutro albo w poniedziałek możesz zacząć przenoszenie:)

  • 0

    81. ~  2009-11-20 22:05:52  host: ip-89-174-124-250.multimo.pl

    W Play mam przez miesiąc po doładowaniu free esemesy DO WSZYSTKICH sieci (tyle, że nie jestem w stanie ich wypisać). A spamErze dałem kopa (po dziewięciu latach) po tym, jak przysłała mi esemesową reklamę o mercedesach (miałem rzekomo włączoną blokadę na otrzymywanie esemesów reklamowych).

  • 0

    82. ~Rysio z Klanu  2009-11-20 22:43:49  host: chello089074126092.chello.pl

    Moim zdaniem jeśli decydenci z Ery nie chcą końca TakTaka,to ten pakiet jest(a przynajmniej powinien być)początkiem zmian w tej ofercie.Ten pakiet to pierwsza próba dogonienia konkurencji w ofertach na kartę.Ale na tą chwilę ja osobiście jestem już myślami w innej sieci.Może nim wygadam swoje 260 PLN coś sie jeszcze zmieni choć szczerze w to wątpię.

  • 0

    83. ~Piter  2009-11-21 07:44:36  host: 188.146.200.252.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A ja olalem pleja, nie chce żeby moi kumple przeplacali dzwoniac do mnie, zasięg maja beznadziejny, w tak taki mam już setkę minut extra i teraz pakiety esow i mmsow i 29 groszy. Miodzio

  • 0

    84.  2009-11-21 08:33:04

    Piter na jakiej podstawie twierdzisz ze Play ma beznadziejny zasieg ?

  • 0

    85. ~gregy  2009-11-21 09:40:10  host: chello089072135072.chello.pl

    Piter gada bo gada. A argumentów brak czyli prymityw.

  • 0

    86.  2009-11-21 09:57:47

    Era dba o użytkowników.Od 10.12.2009r.NIE BĘDZIE MOŻNA dzwonić na numery stacjonarne w ramach usługi"Godzina za Grosze"Stosowne info pojawiło się znowu na stronie Ery (Era/Tak Tak/Tak Tak Info).Kolejny samobój operatora...

  • 0

    87. ~  2009-11-21 10:25:48  host: inet20909nr-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Same narzekania zaczeto wprowadzac pakiety do hota tez zle. Jak nic nie wprowadzali tez bylo zle no bez przesady. W Tt zaczyna sie dziac i dobrze niech sie dzieje w koncu to na nasza korzysc. Nie wszystko od razu.

  • 0

    88. ~Rika  2009-11-21 10:36:30  host: nat-be3.aster.pl

    Bardzo podoba mi się ta oferta, fantastyczna! Będzie można pisać bez przerwy, hi hi.

  • 0

    89.  2009-11-21 12:52:01

    *87 "W Tt zaczyna sie dziac i dobrze niech sie dzieje w koncu to na nasza korzysc." Bardzo mnie to rozśmieszyło ;-)

  • 0

    90. ~Camel  2009-11-21 13:10:46  host: 155-dzi-32.acn.waw.pl

    Aż łezka się w oku kręci... Tak tak to mój pierwszy operator komórkowy i jestem z nim od 7 lat. Pamiętam czasy, kiedy to był najlepszy prepaid w Pl. Miał ceny 59 gr/min i 16 gr/sms, do tego pakiet 250 min (era, heyah i stacjonarne) wymienialnych na 1000 smsów za 50 zł ważny BEZTERMINOWO. W tym samym czacie było podwójne doładowanie, co dodatkowo obcinało stawki o połowę. Czy ceny 30gr/min, 8gr/sms i 10gr/min i 2,5gr/sms w sieci mogły się równać z tym co dawało wówczas Orange? Nie. Bo owszem dali pakiet sms za 1 grosz (pamiętna reklama z kokoszą), ale minuta do wszystkich sieci za 80 gr i sms za 20 gr. Nie wiem czemu tak zarżnęli tego TAK TAKA...

  • 0

    91. ~Camel  2009-11-21 13:13:22  host: 155-dzi-32.acn.waw.pl

    CD... w sumie obecna taryfa hot byłaby znośna, bo przecież tak tak nie zawsze musi być najlepszym prepaidem, gdyby dodać do niego pakiet minut po 15 gr w sieci (już nawet niech będzie na 30 dni...) to oferta byłaby już znośna... A tak to muszę używać mBank mobile ze stawką 19gr/min 9gr/sms do wszystkich...

  • 0

    92. ~julka  2009-11-21 13:18:39  host: zubrzyckiego-gw.gl.digi.pl

    Oj Camel az mi sie lazka w oku zakrecila jak to przeczytalam:) Swieta racja... Dobrze pamietam te czasy ale one juz raczej nie wroca dlatego powoli zaczynam sie zastanawiac nad tym co robi wiekszosc czyli nad przejsciem do play fresh

  • 0

    93. ~Camel  2009-11-21 13:21:59  host: 155-dzi-32.acn.waw.pl

    Jeszcze mała dygresja. Gdy w tak taku realne stawki były na poziomie 30gr/min i 8gr/sms do wszystkich sieci to szczerze powątpiewałem w sens posiadania prepaidów oragne z ponad dwukrotnie wyższymi stawkami. A teraz... sam mam orange, bo przynajmniej się starają i ich oferta jest obecnie wiele lepsza. To tak a propos przewrotności polskiego rynku. Dziwi mnie to, że Era do chwili obecnej nie wie, że pozyskanie nowego klienta jest kilkukrotnie droższe niż utrzymanie starego. Po co więc lansować Heyah i pchać w to pieniądze jeśli można było zatrzymać użytkowników TAK TAKA dobrą ofertą? Przecież TAK TAK z taryfą heyah wymiótłby konkurencję, bo wcześniej już był w świadomości klientów. Robić nową markę i zarzynać wcześniejszą, która jest bardzo dobrze przyjęta przez rynek? Ot co, głupota ludzka nie zna granic. A może ma to na celu zmniejszenie wartości spółki przed całkowitym przejęciem? Przepraszam za nieco przydługie dywagacje ale niektóre zabiegi marketingowe speców po studiach przerastają możliwości mojej percepcji;) Pozdrawiam:)

  • 0

    94. ~Camel  2009-11-21 13:37:11  host: 155-dzi-32.acn.waw.pl

    I jeszcze słówko do menedżerów Ery, bo wiem, że pracownicy śledzący fora dają im cynk:) W obecnej formie taryfa Hot byłaby ok ale z podwójnym doładowaniem na starych zasadach co pół roku. Wtedy, bez żadnego pakieciarstwa, porządna taryfa dla klientów z wysokim APRU. Przeznaczyć na to pieniądze bezmyślnie pakowane w kampanie reklamowe i lansowanie Łapy, która i tak ma znikomy udział w rynku. I przede wszystkim, kapitał relacyjny zostanie zachowany. Bo na zdrowy rozum, jeśli realne stawki w TT były (nie pamiętam dokładnie dat) trzy lata temu na poziomie 30 gr do wszystkich sieci, to dziś przy mniejszych kosztach interconnectu można by było zejść ze stawką do 15 gr dla stałych klientów przy podwójnym doładowaniu. Propozycję zostawiam pod rozwagę. Jestem też ciekaw opinii innych bywalców foruum.

  • 0

    95.  2009-11-21 13:43:52

    P.S. Camel z powyższych postów to ja;) Ale nie mogłem sobie przypomnieć hasła...

  • 0

    96. ~  2009-11-21 14:56:23  host: 80.54.47.156

    Nie ma nad czym sie zastanawiac, mialem orange post i pre paid przez 9 lat, w czerwcu przeszedlem do play fresh i teraz wale glowa w mur bo powinienem to zrobic wczesniej. Mam duzo wiecej oszczednosci jezeli chodzi o dzwonienie z PF. Tankujac 50 zl miesiecznie mam numer gratis, tysiace smsow, za 5 zł mozna dokupic dodatkowe pakiety do Play, za 15 zł 500mb transferu na necika itp itd ;P W orange go srednio na miesiac wydawalem 100 zł, teraz w PF mieszcze sie w 30-50 zł.

  • 0

    97. ~j  2009-11-21 17:01:29  host: public-gprs15773.centertel.pl

    bez przesady, przecież wszyscy chcieli pakietów w Hot. no to jest, całkiem oki, taniej smsów raczej nie da się dac

  • 0

    98. ~franzol  2009-11-21 18:41:40  host: do-atman.korbank.pl

    wciaz czekam na pakiety inernetowe... jesli do konca roku nic sie nie zmieni to po 10 latach w TakTak odpuszcze sobie Ere na korzysc Play z pakietem 500MB za 15zl!!!

  • 0

    99.  2009-11-21 19:59:18

    rachunek jest prosty, jeśli chcemy mieć najtaniej do wszystkich to przechódźmy do play fresh

  • 0

    100. ~Art  2009-11-21 20:26:44  host: apn-77-113-108-242.dynamic.gprs.plus.pl

    rachunek jest prosty, jeśli chcemy mieć najtaniej do wszystkich to tylko abonament. każda karta nie dorówna abonamentowi.

  • 0

    101. ~  2009-11-21 20:41:13  host: v03-09.opera-mini.net

    do 100: czy TY dobrze sie czujesz czy masz gorączkę? obecnie abonenty są do du.. obecnie TYLKO prepaidy mają sens

  • 0

    102.  2009-11-21 20:52:07

    jakby w TT Hot te 29 groszy bylo do wszystkich, no to jeszcze jeszcze mozna by sie zastanowic, ale w Play Fresh jest obecnie 29 groszy do wszystkich, do tego pakiety 5 gr na stacjonarne i do Play i te praktycznie darmowe SMSy, no kiepsko jest w Erze

  • 0

    103.  2009-11-21 21:25:28

    jojo (44) - w Play poza profitami, które wymieniłeś dodaktowo przez 3 m-ce można dostać dodatkowe grafity do wyboru: 1. pakiet 30 minut/m-c do wszysktich lub 2. pakiet 60 (chyba) minut do Play lub 3. dodatkowy pakiet sms-ów (ile - nie pamiętam)

  • 0

    104. ~T~ Mobile  2009-11-21 22:29:29  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @100 A mBank Mobile promocja Rozmówki Polskie 2?

  • 0

    105.  2009-11-21 22:32:54

    Robo (103), zgadza się. Jednak w swoim poście chciałem po prostu przypomnieć ile można maksymalnie wycisnąć z Play Fresh za jak najmniejsza cenę w kontekście wypowiedzi "fresh" (2 i 7). Te bonusy, które wymieniłeś to swoją drogą. ;-)

  • 0

    106. ~taktakDROGO  2009-11-21 23:03:01  host: 77-253-185-62.adsl.inetia.pl

    Rok temu na 6 numerach w TT miałem ponad 3000zł na dwóch skożystałem z pamiętnego zakreconego podwójnego doładowania w tym na głównym numerze miałem ok 1460zł w przyszłym tygodniu przenosze ostatni numer do PF już tylko 85zł trzyma mnie w taktak drogo Play nie jest idealny i szczerze powiedziawszy wolałbym być w tt ale 79 groszy za minute do play to jest PRZESADA 79gr - 29gr= 50 gr różnicy na jednej minucie do play za którą bedąc w play płace 5gr czyli 79gr - 5gr= 74gr x 60 minut = 44,40zł tylko na jednej godzinie gadania, stać mnie żeby to zapłacić ale po co ? trzeba być Idiotą żeby tak przepłacać ale jak powszechnie wiadomo w tym kraju idiotów nie brakuje

  • 0

    107. ~MaRiO  2009-11-22 03:00:07  host: static-68-219.is.net.pl

    no wlasnie 104 dobrze pisze mBank jest lepszy od play'a juz nawet nie chodzi o 19 groszy ale o to ze dzwoniacy do nas do mBanku placi "normalnie" pozdro :))

  • 0

    108. ~denis  2009-11-22 09:12:38  host: 188.33.6.100

    Tak-taka można uratować tylko przez dodanie pakietów wewnątrzsieciowych w TT Hot. No i INTERNET, INTERNET i jeszcze raz INTERNET. Mamy prawie 2010 rok, a era ma stawki, na których w ogóle nie zarabia, bo który człowiek o zdrowych zmysłach połączy się z własnej woli z internetem po takich stawkach. Chyba tylko przez pomyłkę. Ściągnięcie malutkiego maila z tekstem kosztuje ponad 1,40zł. Przecież to powinno być karalne. Jak im nie wstyd!

  • 0

    109. ~denis  2009-11-22 09:20:30  host: 188.33.6.100

    mbank jest teraz najlepszą ofertą. Szkoda, że tak mało osób o niej wie. Ale może i lepiej, bo jakby zaczęli się reklamować, to ceny poszybowałyby w górę. Interesującą i atrakcyjną cenowo ofertę ma również Gadu Air. Tam też jest internet za Free i chyba 22 gr za minutę oraz masa fajnych pakietów. Warto zajrzeć jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. ZdziERA wypada blado na ich tle.

  • 0

    110.  2009-11-22 09:54:39

    Ja w dalszym ciągu stoję przy swoim że dobrze że wprowadzili takie pakiety. To zawsze pewna korzyść dla użytkownika.

  • 0

    111. ~  2009-11-22 10:59:49  host: 77-253-184-170.adsl.inetia.pl

    nie chce bronić play fresza bo załatwienie tam czegoś bywa trudne ale i tak tak ostatnio bardzo się popsuł ostatnio musiałem walczyć 11 dni żeby mi ,,włączyli'' możliwość łączenia się z prefiksem 7291 (gadu air)w play to samo w tym samy czasie trwało 6 dni i kosztowało znacznie mniej bo w taktak drogo połączenie z konsultantem kosztuje 2,44zł musiałem dwa razy dzwonić a w play 1zł co prawda czekałem na połączenie z konsultantem ponad 10 minut ale wystarczył jeden telefon w mBanku nie mam numeru od ponad roku przeniosłem go do syf+ (przenoszenie trwało miesiąc ale to było dawno) w gadu air mam obecnie dwa aktywne numery i nie polecam ! ! ! aktywacja startera trwa od kilku dni do kilku tygodni (pisze o starterach ze złotym numerem zakupionych na stronie gadu air) nie dość że takie dziadostwo kosztuje 120zł to jeszcze nie można go potem normalnie aktywować a obsługa pod numerem 150 - Biuro Obsługi Klienta jest najgorsza z jaką miałem do czynienia a wiem co mówię bo jak już wcześniej pisałem przerabiałem epizod z mBank mobile na początku ich istnienia

  • 0

    112. ~  2009-11-22 11:35:03  host: v03-12.opera-mini.net

    do 111: co do obsługi klienta to pewnie masz rację. u mnie GA by zarabiali duzo wiecej gdyby mieli lepsza obsługę klienta. dałbym rodzicom GA i jednoczesnie mieliby za jednym doladowaniem telefon komorkowy i stacjonarny i staruszki byliby zachwycone. ale po pierwsze nikt nie umiał mi pomoc w poprawnej konfiguracji bramki a po drugie co daja zmiany w cenniku lub cos zmieniają w systemie to na kilka dni wszystko nawala (łącznie z doladowaniem konta i działaniem voipa) tylko dlatego ze jednak mam sentyment do GA i lubie jak ktos wnosi cos nowego i jest innowacyjny (a GA co by nie pisac są innowacyjni. nie dopracowani są ale innowacyjni) dlatego korzystaja z play fresh (5gr za min brutto na stacjonarne (i do play ale liczą sie stacjonarki) i nr z actio (nr stacjonarny dozywotnio nawet jak jest 0zl na koncie (a ze względu na wysokie stawki na komorki telefon jest od pół roku tylko na odbiór rozmów nastawiony). tu byla szansa dla GA: ładuje sie 20zl i ma sie na rozmowy tu i tu 22gr na 30dni po doladowaniu i 5gr bez pakietu z voip telefonu stacjonarnego. ale.. nie pomogli w ustawieniu bramki to nie zarobią (a tylko jedno z rodziców nawet na play freshu) wydaje miesiecznie na telefon minimum 30-50zl na miesiac. puki co zarabia play fresh.. (chociaz starsze osoby mówią ze w tym freshu wolałyby był wybór albo darmowe smsy albo minuty i starsze osoby wybierałyby np minuty a młodzi pewnie smsy. ja od siebie dodałbym ze Wolalbym jeszcze opcję darmowe MB bo mi czasem zamiast dodatkowych smsow czy minut sprzydałby sie darmowy pakiet netu z naliczaniem co do 1kilo. heh. a dla zakochanych wybrany nielimitowany nr to podstawa. tu tylko pf mysli o klientach a era mam wrazenie traktuje prepaidowcow jak zło konieczne..

  • 0

    113. ~  2009-11-22 11:39:46  host: v03-12.opera-mini.net

    do 112 cd: co prawda zmiany maja nie czesciej niz pol roku wiec te poważne awarie sa nie czesciej niz co pół roku jednak to jest stresujace dla starszych ludzi. oni musza miec uslugi ktore działają o kazdej porze. niby nr 112 dziala niezaleznie od sieci (takze i bez sieci). ale starsi ludzie nie udają temu i kropka.

  • 0

    114. ~Rysio z Klanu  2009-11-22 12:01:24  host: chello089074126092.chello.pl

    @106-Matematyk może z Ciebie i dobry ale proponuję jeszcze popracować nad gramatyką i ortografią.

  • 0

    115. ~alfred  2009-11-22 12:39:38  host: metalurg.realestate.net.pl

    tt od 1 stycznia przebije wszystkich 25gr do wszystkich smsy w sieci gratis 3 osoby w sieci po 5 gr za 6zl za granice do ue 59gr i emigracja z plaja do ery.

  • 0

    116.  2009-11-22 12:58:49

    do 115: pomarzyć zawsze można... Tak samo jak ktoś kiedyś przekonywał że od połowy listopada wprowadzą w tt hot nowe pakiety internetowe: 5zł 60MB, 10zł 120MB, 17zł 250MB i 25zł 500MB i co się okazało...?? Jedynie co wprowadzono w połowie listopada 2009r to ten pakiet tanich smsów i mmsów do ery za 6zł...:((. Żal.pl - pewnie tak samo Twoje pisanie o styczniu 2010r w TT hot będą tylko marzeniami...

  • 0

    117. ~alfred  2009-11-22 13:09:49  host: metalurg.realestate.net.pl

    do 116. zyjemy tylko marzeniami ale wiesz jakie sa realia.

  • 0

    118. ~taktakDROGOnr 3  2009-11-22 14:10:44  host: 77-253-184-170.adsl.inetia.pl

    do 114 a co ma forma do treści do 115 w mBank mobile jest 19gr a w gadu air 22gr i ludzie jakoś do nich nie walą drzwiami i oknami chociaż oferta jest faktycznie innowacyjna, z przyjemnością wrócę do taktak ale jak dają jedną płaską stawkę do wszystkich ! ale jak to będzie 25gr do prawie wszystkich to nie sobie taką ofertę wsadzą przez szacunek dla innych na tym forum nie powiem gdzie

  • 0

    119. ~Kpot  2009-11-22 14:31:10  host: abch14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mały OT, wiadomo już może coś w sprawie zwrotu środków, które mamy na koncie przy zmianie operatora? Bo słyszałęm, że coś miało iść w tym kierunku w Pl...

  • 0

    120. ~  2009-11-22 15:12:22  host: v08-04.opera-mini.net

    do 119: jakby byly zwroty pozostalej kasy na koncie to użytkownicy mixplusa i mixtury doladowaliby konto tyle razy ile trzeba wzięli by telefon i przenosząc do innego opa żądaliby zwrotu kasy ktora im została na koncie. op miałby problem bo doladowalo sie tyle razy ile trzeba bylo. no jakby takie cos sie zrobiło byłoby fajnie. a mixplus i mixtura mieliby problem ;P - PODSUMOWUJĄC: jak op nie upada i nie zamyka danego projektu to nie wierzę by opy zgadzały sie na zwroty kasy z konta przy zmianie opa

  • 0

    121.  2009-11-22 15:17:56

    Ostatnie promocje w TT to darmowe połaczenia w sieci, teraz jeszcze na stacjonarne. Promocji jest wiele, więc od jakiegoś czasu jest kilka możliwości obniżenia kosztów rozmów do wybranych w HOT. Poza tym sieć rodzinna, z której można dzwonić do kilku wybranych numerów nawet nie mając środków na koncie... Pakiet smsów w HOT to może być pierwszy sygnał, że również dla HOTa wprowadzą pakiety obniżające koszty rozmów. Jak pisałem- ostatnie bonusowe doładowania to kolejny miesiąc darmowych rozmów w sieci. Oferta jest dobra i coraz lepsza.

  • 0

    122.  2009-11-22 16:52:51

    120 - Ale przecież jakby operatorom zależało, to zapisy o zwrocie kaski przy przeniesieniu zapisy można by umieścić w cenniku albo w regulaminie promocji TYLKO dla pre-paid z wyłączeniem MIX-ów.

  • 0

    123. ~  2009-11-22 18:02:52  host: v06-13.opera-mini.net

    do jojo: chyba zdajesz sobie sprawe ze w3 zalezy TYLKO na tym by klienci mieli u nich jak najdłużej numer stąd pomysł o 'skarbonkach' i podwojnych doladowaniach. jak ktos mial 100 czy 1000zl to nie przechodził puki kasy nie wykorzysta a potem termin sie kończył a kasy bylo duzo na koncie to znowu doladowywal by kasy nie stracić i tak w kółko. dlatego tyle osob jest w tt mimo drozyzny bo nikt nie chce stracić kasy na koncie. idealny biznes dla opow. nikt nie zarzyna kur znoszacych złotych jajek. z drugiej strony jak po 3 miesiącach klient play fresh zmienił by opa to play równie dobrze mógłby żądać od WAS zwrotu kasy za te 3 miesiace co dostaliście. innymi slowy nie przesądzajcie - jest dobrze a zwykła zachlanność moze odbić WAM sie czkawką. dobrze jest jak jest. jak op CI sie nie podoba to albo kupujesz sobie nowy starter u konkurencji albo wydajesz cala kase z konta i przenosisz nr do konkurencji. bardziej jestem przeciwny wyrokiemu mtr centernetowi ktory w rozmowy głosowe i tak nie bedzie inwestować tylko z PTC infry korzystac a albo sprzedadzą swoje 1800MHz aero2 albo łącznie wspołpracując z aero2 będą budować net LTE. A skoro będą tylko net budować to jakim prawem dostali tak wysoki mtr na rozmowy głosowe (68gr/min netto w godzinach szczytu) jak rozmowy głosowe to będą tylko działać na wzór MVNO. i to mi sie naprawde nie podoba. wg mnie to jest działaniem bardziej nieuczciwym niz to o czym piszecie. nie jestem za ani przeciw żadnemu operatorowi. ale jestem za konkurencją. uczciwa konkurencją. play sie należy wyższy mtr głosowy bo inwestują w rozmowy głosowe. zaś wg mnie ani centernetowi ani mobylandowi wyzszy mtr sie nie należy. szczegolnie jak zrobili UKE w balona i zamiast dac uczciwą oferte dali takie główno jakie dali. wg mnie za karę ku przestrodze uke powinno dac mtr głosowy na poziomie mtr w3 czyli obecnie na poziomie 16,77gr/min netto

  • 0

    124. ~czaruś  2009-11-22 18:29:48  host: cmn14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to teraz w Tak Tak Hot są sms za 1gr, mms za 6gr i 29gr za minutkę ? Gdyby dali darmowy numer i internet 200MB za 6zł to byłoby już okey

  • 0

    125.  2009-11-22 23:34:13

    Dobrze, ale ten pakiet to za mało. Gdzie tańsze połączenia w sieci, usługa wybrane numery, tańszy internet? W Orange POP można cieszyć się 29gr/min poza sieć, a do tego dają dużo więcej zniżek nie tylko wewnątrz sieci. Orange w jednej taryfie daje więcej niż TT w dwóch po zsumowaniu zalet obu.

  • 0

    126. ~  2009-11-22 23:58:27  host: apn-77-115-132-135.dynamic.gprs.plus.pl

    @125: No nie powiedziałbym, że orange daje jakiś super internet w swoich prepaidach...

  • 0

    127.  2009-11-23 00:09:53

    Pakiet niektórym pewnie się przyda, fajnie, że zawiera niedrogie mms-y. Jednak największa bolączka tego TakTak HOT to brak tańszych połączeń w sieci i na stacjonarne oraz koszmarnie drogi internet.

  • 0

    128.  2009-11-23 09:35:52

    126: Super nie, ale jednak Orange oferuje te 20MB za 10 zł, a w cenniku ma dużo lepszą taryfikacje jeśli chodzi o sporadyczne, krótkie wejścia do internetu bo 25gr/50kB. W Tak Taku w cenniku bodajże 72gr/500kB liczone oddzielnie za wychodzący i przychodzący ruch! Można kupić pakiet 5MB za 5 zł, ale po jego wykorzystaniu nalicza 10gr/50kB oddzielnie. Orange więc nie jest rewelacją, ale także w transmisji danych wygląda lepiej.

  • 0

    129.  2009-11-23 10:15:12

    do biotyt: jeśli chodzi o naliczanie netu moblilnego to chyba najkorzystniej wychodzi GA - bez pakietów 1gr/50kilo a są jeszcze pakiety (5MB za 1zł, 25MB za 5zł 60MB za 10zł z naliczaniem co do 1kilo). Dodatkowo jak doładuje się konto 10zł to ma się dodatkowo 20MB darmowego netu, 20zł 100MB, 50zł 200MB i 100zł 500MB darmowego netu w pakiecie z naliczaniem co do 1 kilo). Dodatkowo jak się korzysta z voip jako bramka voip do telefonii stacjonarnej (5gr/min bez pakietów na polskie numery stacjonarne przez voip i darmowe rozmowy wewnątrz własnej sieci przez voip (w domu ze stałego łacza korzystając) to to i rozmowy przez tel kom 22gr/min przez pierwsze 30 dni od doładowania a potem jak się nie doładuje znowu to stawka wróci do 29gr/min to mimo wszystko to plus z pozycji tel komórkowy dobry mobilny net (dla tych co lubią to GG mobilne bez dodatkowych opłat) tworzy tą ofertę jedną z lepszych na rynku (przepairdy ery, plusa i orange siadają) a połączenie możliwości telefonii komórkowej mvno i stacjonarnej voip (w domu z netu stałego z kabla od innego opa) robi miejscami tą ofertę lepszą niż play fresh (co prawda TYLKO teoretycznie bo czy w praktyce GA sobie radzi...?? - to już inna bajka..

  • 0

    130. ~kukułka  2009-11-23 10:27:43  host: cmn14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gadu AIR korzysta z zasięgu Ery czy Play ?

  • 0

    131. ~  2009-11-23 12:12:23  host: v07-11.opera-mini.net

    do 130: GA korzysta z infrastruktury polkomtela

  • 0

    132.  2009-11-23 12:15:36

    Tak Tak Hot miał być teoretycznie płaską taryfą, ale po analizie tego co mamy obecnie wychodzi, że jest to taryfa z licznymi możliwościami obniżania kosztów. Wpierw potrójne doładowania i mega doładowanie umożliwiały darmowe rozmowy wewnątrz, a teraz 1 gr za sms. Hot jest teraz prawdopodobnie najlepszą taryfą ;-)

  • 0

    133. ~  2009-11-23 18:23:05  host: user-89-108-213-155.mobile.playmobile.pl

    @128: Chyba chciałeś zażartować z tym 25gr za 50kB? Przecież za 500kB to wyjdzie 2,50zł - ponad trzy razy drożej niż w Taktak-u!

  • 0

    134. ~jojo  2009-11-23 18:41:58  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    A czy można zmienić operatora z wirtualnego na Play ? ( np. z mbank)

  • 0

    135. ~  2009-11-23 19:05:56  host: v06-08.opera-mini.net

    do 134: dobry temat podjąles. w mbank mobile jest to możliwe. tyle ze rejestracja moze trwać troche. z GA są poważne problemy a z wrodzinie jak juz sobie starter kupiłeś tak juz gdzies indziej od nich nie pójdziesz. nie ma mozliwosci przeniesienia numeru nawet nie wiem (i w tym chyba m.in. tkwi problem) nie ma mozliwosci rejestracji startera by moc przeniesc nr. w telefonii wrodzinie to nie ma chyba nawet ani roamingu międzynarodowego ani transmisji danych wogole (i nie wiem jak sprawa z mmsami wyglada ale chyba tez mmsow nie ma) a juz ludzie rydzyka i karkosika mówią ze będą mieli LTE.. (to tak apropo wirtualnych bo puki co dla mnie obecnie to zarówno wrodzinie jak i centernet to taki wirtualny op. (podobnie jak 2-3 lata temu play byl. na szczęście zaczęli sie budować. i swego czasu calkiem przyzwoicie IM szło. niestety teraz zwolnili bo w ostatnim czasie mogli sie pochwalić TYLKO 4 malutkimi miejscowościami.. no cóż play nawet zwalnia :-(. moze chociaz aero2 i sferia będą budować równie szybko jak zaczęli (3 miesiace i 351 nadajnikow w całym kraju? oby tak dalej.

  • 0

    136.  2009-11-23 20:46:07

    135 - Bo sieć "wRodzinie" TO rzeczywiście JEST operator wirtualny. Jeżeli o nich chodzi to w tej chwili nie ma możliwości migracji od i do sieci z własnym numerem. W tej sieci, to jak w tym skeczu Laskowika ze Smoleniem: "Nie ma, nie ma, nie ma..." ;-) Jedyne co tam jest to połączenia głosowe (krajowe i międzynarodowe) i SMS-y. Brak MMS-ów, transmisji danych, roamingu, MNP, brak nawet Poczty Głosowej!

  • 0

    137.  2009-11-23 20:47:52

    135 - A przy okazji - Play nigdy NIE BYŁ MVNO, to był od początku operator MNO. ;-)

  • 0

    138. ~  2009-11-23 20:59:42  host: v03-05.opera-mini.net

    do 137: no teoretycznie tak. ale w praktyce na poczatku taki mno bez własnej infrastruktury to jak wirtualny wyglądał. no obecnie z częściową własną infrą wyglada bardziej powaznie. ale własny zasięg wciaz częściowy. ale nie trzepiajmy sie. obecnie play ma jakas swoja infrastrukture wiec obecnie mozna go nazwać mno. natomiast gdy centernet szybko czegos nie zmieni to zostanie wirtualnym do konca swoich dni..

  • 0

    139. ~rychu  2009-11-23 21:01:19  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    @jojo sorki...ale w 134 poście zamiast rychu wpisałem jojo -które miałem wklepać niżej.Numer w Sim+ zarejestrowałem , ale okazało się że musze sciagnąć simloka w tel.Znasz jakiś link gdzie ogarnięte są wszystkie jakimi można aktywować należne bonusy? ( oprócz netu w tel )

  • 0

    140. ~rychu  2009-11-23 21:03:55  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    wszystkie kody...terminy..aktywacje i deaktywacje ;-)

  • 0

    141.  2009-11-23 21:15:07

    rychu - Jedyny kod, potrzebny jest do aktywacji 3 zł z promocji: "Bonus na start" - oto on: *111*31*1# - tylko pamiętaj, że NAJPIERW musisz doładować konto minimum za 5 zł, aby uzyskać kwotę minimalną na koncie głównym = 14 zł. Pozostałe bonusy (za przeniesienie numeru i z promocji "2x więcej na starterze") przyznawane są automatycznie. Za przeniesienie numeru w dzień po aktywacji w sieci Play, a z "2x więcej na starterze" jeszcze tego samego dnia. I pamiętaj jeszcze o jednym. Zasada jest taka, że w przypadku przeniesienia numeru najkorzystniej wyjdziesz, gdy zlecisz jego aktywację na pierwszy dzień danego miesiąca (aby jak najdłużej cieszyć się przyznanymi bonusami - maksymalnie trzy miesiące). Bonusów nie można dezaktywować, ale to chyba nie problem? ;-) Jedyny znany mi w tej chwili sposób na przedłużenie bonusów (o ile nie zdołasz ich wykorzystać przez trzy miesiące), to doładowanie konta pod koniec trzeciego miesiąca przez stronkę Play (minimum za 20 zł). Dostajesz wtedy bonus 10% na to samo konto, na którym masz zgromadzone bonusy z przeniesienia i z pozostałych dwóch promocji.

  • 0

    142.  2009-11-23 21:23:42

    A - jeszcze jedno. Wszystkie bonusy (kwota i data ważności) widoczne są pod tym samym kodem USSD, który służy do sprawdzania stanu konta głównego, czyli: *101#

  • 0

    143. ~rychu  2009-11-23 21:25:24  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    141 dzięki. To poczekam do 1 grudnia.

  • 0

    144. ~  2009-11-23 22:54:31  host: apn-77-114-18-154.dynamic.gprs.plus.pl

    @141: Słuchaj, móglbyś nieco jeszcze wyjaśnić jak to jest z tym bonusem na start? Najpierw trzeba doładować by mieć minimum 14zł, a dopiero potem ten kod wklepać czy na odwrót?

  • 0

    145.  2009-11-23 23:52:14

    144 - Dokładnie tak! Moim zdaniem najlepiej jest (po aktywacji numeru w sieci) poczekać (sprawdzając co jakiś czas kodem: *101#) czy jest już na koncie promocyjnym bonus z promocji: "2x więcej na starterze". Gdy znajdzie się on na koncie, wtedy można doładować konto za minimum 5 zł (dzięki temu przedłużamy od razu bonus) i wklepać kod na 3 zł z promocji: "Bonus na start". Gdy wszystko pójdzie jak należy po sprawdzeniu, na kocie powinno być 14 zł (konto główne) i 12 zł (konto promocyjne). Wtedy pozostaje tylko poczekać do następnego dnia na pierwsze 20 zł za przeniesienie.

  • 0

    146. ~rychu  2009-11-24 00:21:47  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    @jojo-wspominasz o podwojeniu wartości startera,3zł na start,3m-ce x20zł.Czy znany jest termin końca tych "promocji"? Jedna osoba moźe przenieść więcej niż 1 starter?

  • 0

    147. ~  2009-11-24 09:33:35  host: 88.220.105.186

    @145: A ile można czekać z tym doładowaniem żeby bonus na start nie przepadł?

  • 0

    148. ~  2009-11-24 10:36:55  host: v04-04.opera-mini.net

    do 147: ja np sobie Zapomnialem o bonusie na start i aktywowalem sobie ten bonus kiedys po przeszło 6-7 miesiącach przy doladowaniu konta 20zl. wpisalem kod i na nastepny dzien Dostalem te 3zl od startera 9zl o ktorych dawno juz zapomniałem ze moge je miec. innymi slowy polecam te 3zl aktywowac jak 3 miesiace będą sie kończyły wtedy jak ktos sie tutaj wypowiadał te darmowe 60zl za przeniesienie zostanie przedłużone o kolejne 30dni..

  • 0

    149. ~rychu  2009-11-24 11:02:07  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    103. Robo 2009-11-21 21:25 w Play poza profitami, które wymieniłeś dodatkowo przez 3 m-ce można dostać dodatkowe grafity do wyboru: 1. pakiet 30 minut/m-c do wszysktich lub 2. pakiet 60 (chyba) minut do Play lub 3. dodatkowy pakiet sms-ów (ile - nie pamiętam) A TO CO NAPISAŁ Robo JEST AKTUALNE ?

  • 0

    150. ~eLeM  2009-11-24 12:07:22  host: dse145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyżby Play swatał się z Orange ? oto, co znalazłem- ,,Przykłady informacji z BTS: Era (Wzniesienie Mławskie-Mława Wólka)(Pojezierze Mazurskie-Wilczy Szaniec) (Warszawa-Bródno-Annopol) Orange (WARSZAWA BEMOWO) (PRZASNYSZ) Plus (Mazowieckie-Nasielsk) (Wieliczka-Kopalnia) Play (WROCŁAW) (WARSZAWA) Co prawda poleganie na cell info ma sens w przypadku BTS sieci Era i czasem Plus (Orange i Play tą usługę mają zaniedbaną) Pozdrawiam."

  • 0

    151. ~eLeM  2009-11-24 12:09:26  host: dse145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dodałbym informację ze stacji bazowej nadajników, które klikniemy myszką. Przykłady: Era (Wzniesienie Mławskie-Mława Wólka)(Pojezierze Mazurskie-Wilczy Szaniec) (Warszawa-Bródno-Annopol) Orange (WARSZAWA BEMOWO) (PRZASNYSZ) Plus (Mazowieckie-Nasielsk) (Wieliczka-Kopalnia) Play (WROCŁAW) (WARSZAWA) Co prawda miałoby to sens w przypadku BTS sieci Era i czasem Plus (Orange i Play tą usługę mają zaniedbaną), ale myślę, że warto... Pozdrawiam.

  • 0

    152. ~eLeM  2009-11-24 12:10:14  host: dse145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorki, 2 razy się skopiowało

  • 0

    153. ~rychu  2009-11-24 12:13:09  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    @149. Z moich informacji wynika ,że promocja o którym pisze Robo skończyła się we wrześniu.

  • 0

    154.  2009-11-24 12:24:03

    150: to zupełnie normalne, że operatorzy "wymieniają" się lokalizacjami. Era wpuści Plusa gdzieś do siebie, to za to Plus wpuści gdzieś Erę... W tej kwestii operatorzy od dawna ze sobą współpracują.

  • 0

    155. ~Borys  2009-11-24 12:43:37  host: 188.146.235.189.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Brakowało mi esow tanich i mam. Super i 29 gr do wszystkich. I 100 minutek gratis. I 10 procent extra w internecie za doladowanie

  • 0

    156. ~***  2009-11-24 13:21:27  host: jxt114.internetdsl.tpnet.pl

    A czy ktoś z was przeczytał regulamin tej promocji, że jest ważna tylko do marca 2010? chyba trochę krótko nie uważacie?

  • 0

    157. ~eLeM  2009-11-24 13:27:13  host: dse145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT, zgadzam się z Tobą, ale miałeś na myśli współpracę Era-Plus czy całą czwórkę, w różnych kombinacjach ? Np. Orange ,,daje miejsce na maszcie,, dla Ery, a później Era udostępnia swój maszt Orange, z kolei Plus udostępnia Play, a Play daje miejsce dla Aero2.

  • 0

    158.  2009-11-24 13:36:37

    eLeM: wszyscy współpracują ze sobą na zasadzie wzajemności - Plus wpuści Erę, Era wpuści Plusa, Play wpuści Plusa, Plus wpuści Play, Orange wpuści Erę, Era wpuści Orange, itp.

  • 0

    159.  2009-11-24 14:26:24

    rychu (146) - wszystkie regulaminy z promocjami są na stronie Play. Uważam, że nie ma sensu w kolejnych postach kopiować tych informacji. Naprawdę bardzo łatwo znaleźć regulaminy w PDF-ach. Co do ilości numerów, które może przenieść jedna osoba - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo po prostu nie wiem. Zadaj je na forum, może ktoś inny wie coś więcej w tej kwestii.

  • 0

    160.  2009-11-24 16:35:50

    @156, często wprowadza się termin zakończenia oferty, np. Gzg w NTT są ważne do końca 2010. To oferta w Hot, może do marca planują wprowadzenie innych rozwiązań? Na razie pakiet smsów po groszu do sieci, do tego bonus 100 minut do sieci i na stacjo. Hot niby nie ma pakietów, a co chwilę coś się dzieje, np. niedawne potrójne doładowanie. Na pewno coś zdąrzą wprowadzić do tego czasu.

  • 0

    161. ~***  2009-11-24 17:07:25  host: jxt114.internetdsl.tpnet.pl

    Wolałabym aby to było bezterminowe:) tak jest z tym pakietem w innych taryfach tak taka, nie ma terminu obowiązywania.szkoda...

  • 0

    162.  2009-11-24 19:58:29

    Termin jest w sam raz miesiąc czasu to dużo czasu a opłata za ten pakiet jest bardzo dobra bo 6zł za 600 to uczciwa cena i dobrze że wpuścili ten pakiet także do tej taryfy.

  • 0

    163. ~  2009-11-25 11:42:09  host: aesz188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mówiąc bezterminowe- miałam na myśli obowiązywnie tej promocji- do marca 2010. Jak dla mnie przydałyby się na stałe tanie smsy w tej taryfie:)

  • 0

    164. ~T~ Mobile  2009-11-25 11:45:15  host: 51.v47.interkam.pl

    Widać TakTakowcy cieszą się z byle ochłapu od Ery. W Orange i Plusie już dawno esy po groszu są razem z 29-cioma groszami za minutę. Te ich bonusiki są chyba wręcz śmieszne. Ale widocznie klienci lubią być dojeni w prepaidzie przez Erę. W TT Hot już dawno powinien być pakiet minut w sieci, a nie jakieś zabawy z doładowaniami.

  • 0

    165. ~bvb  2009-11-25 12:28:03  host: dpq235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 164 - ten pakiet też od dawna jest w TT, tylko że w Hot jest nowością. @ 163 - praktycznie żadna promocja w prepaidzie nie jest bezterminowa, a jak jest to jest zapis o możliwości jej odwołanai w dowolnym momencie. dotyczy to każdej sieci. dlatego nie zwracałbym na to większej uwagi

  • 0

    166. ~Ciechanowiak  2009-11-25 13:17:52  host: aaul197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Narazie w Era Tak Tak Hot jest: 29gr za min. do W3 i pakiet sms/mms za 6zł=600sms. Na którym miejscu byłby TTH gdyby wprowadzili jeszcze np. darmowy numer, tani internet i pakę sms do wszystkich sieci ?

  • 0

    167. ~***  2009-11-25 13:26:03  host: brh160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli cała rodzina jest w jednej sieci-Era, nie opłaca się przenosić 1 numeru do innej sieci,nie każdy ma na to czas, na bieganie po salonach, itd. dlatego Era ma tyle klientów, na takie migracje w różne sieci, zależnie kto ma taniej może sobie młodzież pozwolić,mają czas na takie zabawy:)

  • 0

    168.  2009-11-25 14:36:52

    @166, w TT Hot jest jeszcze pakiet danych na internet. Poza tym ostatnio ciągle dają jakieś bonusy do sieci, więc rozmowy wewnątrz sieci są za darmo. Widać- zaczynają rozszerzać ofertę i może na pakiecie smsów się nie skończy.

  • 0

    169.  2009-11-25 15:05:26

    informacja dla wszystkich którzy mają konto w mbanku. Mają 2 oferty doładowań: 1) dla użytkowników każdej telefonii na kartę - pierwsze 1000 osób które doładują kwotą minimum 50zł dostaną od mbanku dodatkowe 10zł na każde usługi danego prepaida. (licznik ile takich promocyjnych doładowań zostało - jest na stronie operatora) 2) druga oferta jest TYLKO dla tych co zakupią nowy starter mbank mobile. też oferta jest dla pierwszych 1000 osób którzy z tego będą chcieli skorzystać. Po zakupie startera i doładowaniu kwotą minimum 10zł to dostaje się 10zł gratis - także na każde usługi. druga promocja ważna jest od 17 listopada (jeśli dobrze przeczytałem) do stycznia 2010r. chyba że tysiąc osób wcześniej z tego skorzysta. Ta pierwsza oferta pewnie jest TYLKO promocją na dzisiaj - ale i tak fajna oferta...

  • 0

    170.  2009-11-25 15:19:46

    zobaczyłem dokładnie strone mbank.com.pl - i pisze tam że oferta do wszystkich sieci (nie znalazłem GA i wrodzinie np ale były: play, play fresh, simplus, 36i6 i orange. Ale oferta i tak fajna) Pisze że zostało jeszcze 750 promocyjnych doładowań 50zł (i 10zł się dostaje na każde usługi) i czasu zostało 5dni i 20 godzin (znając życie pewnie te 750 promocyjnych doładowań pójdzie wcześniej niż te 5 dni i 20 godzin....??

  • 0

    171. ~  2009-11-25 16:17:36  host: v08-09.opera-mini.net

    do 170: no i gitara. dzieki za info. po doladowaniu tatak hot 50zl konto urósło o 10zl na każdą usługę dzieki mbankowi. 100 min do ery i na stacjonarne z promocji ery, puki dziewczyna ma abonament w erze to mam darmowe 2tys minut na JEJ nr i teraz jeszcze ten pakiet smsow i mmow do ery za 6zł. choc musze przyznać ze gdyby nie abonament dziewczyny w erze to nr tt dawno wyladowalby albo w klopie albo u konkurencji. a tak to tylko zmienił nazwę na HOT..

  • 0

    172. ~  2009-11-25 21:20:53  host: 88.220.105.186

    @170: Kto "pisze"? :-)

  • 0

    173.  2009-11-27 13:46:35

    Szkoda, że nie wiedziałem o tej promocji, miał bym w TT za 50zł 100 minut ekstra plus 10zł. Zawsze korzystam z doładowań przez stronę Ery- za każdym razem dostaję 10% więcej, więc moje megadoładowanie za 50zł to będzie ekstra 5 zł i 100 minut do sieci i na stacjo.

  • 0

    174.  2009-11-27 19:52:23

    Jeżeli ktoś ma rodzinę i więcej znajomych w Erze to naprawdę super oferta i okazja na masę minut.

  • 0

    175. ~  2009-11-27 23:23:28  host: 77-253-60-26.adsl.inetia.pl

    Takie rzeczy to tylko w Erze:) Bieda z nędzą...

  • 0

    176. ~taktakDROGOnr 4  2009-11-28 15:50:08  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    właśnie przeniosłem ostatni numer z taktakDROGO do PF od 1 grudnia tylko Play a jak inny op da lepszą ofertę to od razu (w ciągu miesiąca) przenoszę moje 6 numerów do niego! w PF na szczęście nie muszę robić skarbonki jak w taktakDROGO ładuje po 90zł miesięcznie w programie doładowań minuta wychodzi poniżej 22 gr do wszystkich sieci ! wiem że zaraz ktoś napisze że w mBank mobile jest 19 gr ale ja wole PF z darmowymi sms'ami i numerem i bonusowymi minutami za odebrane połączenia z innej sieci :-)

  • 0

    177. ~  2009-11-28 16:03:17  host: f96-055.opera-mini.net

    Do 176: masz 6 numerów i na każdym z nich sam osobiście wydźwaniasz ponad 90zł miesięcznie? Podziwiam

  • 0

    178.  2009-11-28 16:26:14

    177 - Nie czepiaj się człowieka. Czy stwierdzenie: "moje 6 numerów" oznacza, że korzysta sam jeden ze wszystkich 6 na raz? ;-)

  • 0

    179. ~taktakDROGOnr 5  2009-11-28 17:35:15  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    moja rodzina korzysta z tych 6 numerów łącznie ze mną to 4 osoby ja muszę tylko za to wszystko zapłacić i dla tego liczę ile to kosztuje nie jestem pracownikiem ani fanem żadnego opa tylko człowiekiem który ciężko na to pracuje i dla tego liczy wydawane przez siebie pieniądze, jeżeli inny operator będzie miał dla mnie lepszą ofertę to do niego przejdę

  • 0

    180. ~taktakDROGOnr 6  2009-11-28 17:48:46  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    a jeśli pisze źle o taktakDROGO to dla tego że bardzo mnie boli systematyczne psucie oferty przez tego operatora tak tak był najlepszą ofertą na rynku w momencie gdy za 50zł był pakiet 250 era jednostek wymiennych na 1000 sms a to wszystko było ważne bezterminowo a do tego regularne podwójne doładowanie nie pamiętam, który to był rok ale to była super oferta i przez i lata spędzone w tak taku mam do nich ogromny sentyment i dla tego tak mnie boli to co robią teraz

  • 0

    181. ~  2009-11-28 18:10:32  host: p07-04.opera-mini.net

    Do 180:jak wspominasz stare dzieje to ja pamiętam jedną ideę na kartę gdy była promocja że za starter z kwotą 25zł kupowało się za 12,50zł i wtedy tyle lat temu minuta do idei i na stacjonarne kosztowało 10gr za nim brutto o każdej porze.Także nie mów że taktak był najtańszy.Bo w tak taku musiałes 50zł wydać by mieć stawki 20gr do ery i na stacjonarne a ja dużo wcześniej niż Ty 12,50zł by 10grByło

  • 0

    182. ~taktakDROGOnr 7  2009-11-28 20:07:33  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    ok może i tak było w idei nie pamiętam tego w tamtym czasie miałem abonament w Idei, który był chyba pierwszym abonamentem bez telefonu 1,10zł za minute do wszystkich 80gr za minute do idei i stacjonarne a do tego sekundowe naliczanie łącznie 150 minut za 61zł bez telefonu ! Generalnie nie chodzi mi o to żeby mieć najtaniej minute bo idąc tym torem można kupować na allegro startery i je wydzwaniać np ostatnio widziałem play karta 30zł za 9 zł startery ważne do końca roku, chodzi mi o to żeby mieć najtaniej minute do wszystkich sieci na konkretnym numerze telefonu nie bawiąc się w abonament więc jeśli możesz 180 zaproponować jakieś konkretne rozwiązanie (pomijając mBank mobile) będę wdzięczny z góry dziękuje za sugestie

  • 0

    183. ~  2009-11-28 20:31:29  host: v07-03.opera-mini.net

    9zl za startery play fresh 30zl wazne do konca roku? jak ktos duzo dzwoni to dobrze kupic ze 2 takie startery. za przesyłkę zapłaci sie 10-15zl (na pocztę polską nie ma co liczyć czas na konkurencję. jak komus nie zalezy na numerach to 2 startery plus przesyłka to okolo 30zl a startery to 60zl plus 60zl z promocji 2x. plus 30zl bonusu. czyli za 30zl dostaje sie 150zl. niezle

  • 0

    184. ~  2009-11-28 20:41:39  host: v09-07.opera-mini.net

    do 183 cd: czyli stawka wyniesie wtedy niecałe 6gr/min brutto..

  • 0

    185. ~  2009-11-29 00:00:45  host: 77-253-60-26.adsl.inetia.pl

    Tylko w TT nie ma darmowego numeru. Starszna bieda!

  • 0

    186. ~ziomal  2009-11-29 16:50:18  host: apn-77-113-244-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja ciągle czekam na jakieś rozsądne pakiety internetowe w TT a na razie korzystam z pakietów w simplusie i dodatkowo za doładowanie konta kwotą 30zł ma 120 minut do plusa.

  • 0

    187.  2009-11-30 17:40:36

    @185, w TT jest chyba najbardziej darmowy numer: zamiawiasz przez stronę ery darmowy duostarter z dwoma numerami, między którymi można wykonywać darmowe połączenia. Żeby dzwonić za darmo, trzeba mieć taryfę Nowy Tak Tak, ale jeśli w ramach duostartera przejdzie się na Hot- ciągle można na ten numer z NTT dzwonić za darmo.

  • 0

    188. ~ewe  2012-08-23 11:54:55  host: d84-152.icpnet.pl

    nienormalni są! wszuystko co dobre w Erze było zniknęło...maniana sie robi w t-mobile

Dodaj swoją opinię