Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-y za 1 grosz w Tak Tak Hot

SMS-y za 1 grosz w Tak Tak Hot

LuiN 20 Listopada 2009 12:11

0 0

Użytkownicy taryfy Tak Tak Hot mogą już korzystać z promocyjnego pakietu SMS-ów i MMS-ów wewnątrz sieci Era. W ramach pakietu opłata za pojedynczą wiadomość SMS to 1 grosz.

Pakiet SMS-y i MMS-y za Grosze można aktywować wysyłając Ekspresowy kod *123*1*1# dzwoniąc pod numer *9602, poprzez ekspresowe menu *100# oraz w serwisie internetowym na stronie www.itaktak.pl. W ramach pakietu klient otrzymuje 600 wiadomości SMS wymiennych na 100 wiadomości MMS, do wykorzystania w sieci Era.




Po złożeniu zlecenia pakiet jest udostępniony użytkownikowi, a wskazana kwota automatycznie pobierana z jego konta (6 zł). Jednorazowo można korzystać z jednego pakietu, który jest ważny przez 30 kolejnych dni od chwili dodania go do konta.

Pakiety SMS-y i MMS-y za Grosze dostępne są również we wszystkich innych taryfach Tak Taka (Nowy Tak Tak, Taryfa Happy) oraz w ofercie Tak Tak Fon.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 188
  • 0

    169.  2009-11-25 15:05:26

    informacja dla wszystkich którzy mają konto w mbanku. Mają 2 oferty doładowań: 1) dla użytkowników każdej telefonii na kartę - pierwsze 1000 osób które doładują kwotą minimum 50zł dostaną od mbanku dodatkowe 10zł na każde usługi danego prepaida. (licznik ile takich promocyjnych doładowań zostało - jest na stronie operatora) 2) druga oferta jest TYLKO dla tych co zakupią nowy starter mbank mobile. też oferta jest dla pierwszych 1000 osób którzy z tego będą chcieli skorzystać. Po zakupie startera i doładowaniu kwotą minimum 10zł to dostaje się 10zł gratis - także na każde usługi. druga promocja ważna jest od 17 listopada (jeśli dobrze przeczytałem) do stycznia 2010r. chyba że tysiąc osób wcześniej z tego skorzysta. Ta pierwsza oferta pewnie jest TYLKO promocją na dzisiaj - ale i tak fajna oferta...

  • 0

    170.  2009-11-25 15:19:46

    zobaczyłem dokładnie strone mbank.com.pl - i pisze tam że oferta do wszystkich sieci (nie znalazłem GA i wrodzinie np ale były: play, play fresh, simplus, 36i6 i orange. Ale oferta i tak fajna) Pisze że zostało jeszcze 750 promocyjnych doładowań 50zł (i 10zł się dostaje na każde usługi) i czasu zostało 5dni i 20 godzin (znając życie pewnie te 750 promocyjnych doładowań pójdzie wcześniej niż te 5 dni i 20 godzin....??

  • 0

    171. ~  2009-11-25 16:17:36  host: v08-09.opera-mini.net

    do 170: no i gitara. dzieki za info. po doladowaniu tatak hot 50zl konto urósło o 10zl na każdą usługę dzieki mbankowi. 100 min do ery i na stacjonarne z promocji ery, puki dziewczyna ma abonament w erze to mam darmowe 2tys minut na JEJ nr i teraz jeszcze ten pakiet smsow i mmow do ery za 6zł. choc musze przyznać ze gdyby nie abonament dziewczyny w erze to nr tt dawno wyladowalby albo w klopie albo u konkurencji. a tak to tylko zmienił nazwę na HOT..

  • 0

    172. ~  2009-11-25 21:20:53  host: 88.220.105.186

    @170: Kto "pisze"? :-)

  • 0

    173.  2009-11-27 13:46:35

    Szkoda, że nie wiedziałem o tej promocji, miał bym w TT za 50zł 100 minut ekstra plus 10zł. Zawsze korzystam z doładowań przez stronę Ery- za każdym razem dostaję 10% więcej, więc moje megadoładowanie za 50zł to będzie ekstra 5 zł i 100 minut do sieci i na stacjo.

  • 0

    174.  2009-11-27 19:52:23

    Jeżeli ktoś ma rodzinę i więcej znajomych w Erze to naprawdę super oferta i okazja na masę minut.

  • 0

    175. ~  2009-11-27 23:23:28  host: 77-253-60-26.adsl.inetia.pl

    Takie rzeczy to tylko w Erze:) Bieda z nędzą...

  • 0

    176. ~taktakDROGOnr 4  2009-11-28 15:50:08  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    właśnie przeniosłem ostatni numer z taktakDROGO do PF od 1 grudnia tylko Play a jak inny op da lepszą ofertę to od razu (w ciągu miesiąca) przenoszę moje 6 numerów do niego! w PF na szczęście nie muszę robić skarbonki jak w taktakDROGO ładuje po 90zł miesięcznie w programie doładowań minuta wychodzi poniżej 22 gr do wszystkich sieci ! wiem że zaraz ktoś napisze że w mBank mobile jest 19 gr ale ja wole PF z darmowymi sms'ami i numerem i bonusowymi minutami za odebrane połączenia z innej sieci :-)

  • 0

    177. ~  2009-11-28 16:03:17  host: f96-055.opera-mini.net

    Do 176: masz 6 numerów i na każdym z nich sam osobiście wydźwaniasz ponad 90zł miesięcznie? Podziwiam

  • 0

    178.  2009-11-28 16:26:14

    177 - Nie czepiaj się człowieka. Czy stwierdzenie: "moje 6 numerów" oznacza, że korzysta sam jeden ze wszystkich 6 na raz? ;-)

  • 0

    179. ~taktakDROGOnr 5  2009-11-28 17:35:15  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    moja rodzina korzysta z tych 6 numerów łącznie ze mną to 4 osoby ja muszę tylko za to wszystko zapłacić i dla tego liczę ile to kosztuje nie jestem pracownikiem ani fanem żadnego opa tylko człowiekiem który ciężko na to pracuje i dla tego liczy wydawane przez siebie pieniądze, jeżeli inny operator będzie miał dla mnie lepszą ofertę to do niego przejdę

  • 0

    180. ~taktakDROGOnr 6  2009-11-28 17:48:46  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    a jeśli pisze źle o taktakDROGO to dla tego że bardzo mnie boli systematyczne psucie oferty przez tego operatora tak tak był najlepszą ofertą na rynku w momencie gdy za 50zł był pakiet 250 era jednostek wymiennych na 1000 sms a to wszystko było ważne bezterminowo a do tego regularne podwójne doładowanie nie pamiętam, który to był rok ale to była super oferta i przez i lata spędzone w tak taku mam do nich ogromny sentyment i dla tego tak mnie boli to co robią teraz

  • 0

    181. ~  2009-11-28 18:10:32  host: p07-04.opera-mini.net

    Do 180:jak wspominasz stare dzieje to ja pamiętam jedną ideę na kartę gdy była promocja że za starter z kwotą 25zł kupowało się za 12,50zł i wtedy tyle lat temu minuta do idei i na stacjonarne kosztowało 10gr za nim brutto o każdej porze.Także nie mów że taktak był najtańszy.Bo w tak taku musiałes 50zł wydać by mieć stawki 20gr do ery i na stacjonarne a ja dużo wcześniej niż Ty 12,50zł by 10grByło

  • 0

    182. ~taktakDROGOnr 7  2009-11-28 20:07:33  host: 77-255-86-222.adsl.inetia.pl

    ok może i tak było w idei nie pamiętam tego w tamtym czasie miałem abonament w Idei, który był chyba pierwszym abonamentem bez telefonu 1,10zł za minute do wszystkich 80gr za minute do idei i stacjonarne a do tego sekundowe naliczanie łącznie 150 minut za 61zł bez telefonu ! Generalnie nie chodzi mi o to żeby mieć najtaniej minute bo idąc tym torem można kupować na allegro startery i je wydzwaniać np ostatnio widziałem play karta 30zł za 9 zł startery ważne do końca roku, chodzi mi o to żeby mieć najtaniej minute do wszystkich sieci na konkretnym numerze telefonu nie bawiąc się w abonament więc jeśli możesz 180 zaproponować jakieś konkretne rozwiązanie (pomijając mBank mobile) będę wdzięczny z góry dziękuje za sugestie

  • 0

    183. ~  2009-11-28 20:31:29  host: v07-03.opera-mini.net

    9zl za startery play fresh 30zl wazne do konca roku? jak ktos duzo dzwoni to dobrze kupic ze 2 takie startery. za przesyłkę zapłaci sie 10-15zl (na pocztę polską nie ma co liczyć czas na konkurencję. jak komus nie zalezy na numerach to 2 startery plus przesyłka to okolo 30zl a startery to 60zl plus 60zl z promocji 2x. plus 30zl bonusu. czyli za 30zl dostaje sie 150zl. niezle

  • 0

    184. ~  2009-11-28 20:41:39  host: v09-07.opera-mini.net

    do 183 cd: czyli stawka wyniesie wtedy niecałe 6gr/min brutto..

  • 0

    185. ~  2009-11-29 00:00:45  host: 77-253-60-26.adsl.inetia.pl

    Tylko w TT nie ma darmowego numeru. Starszna bieda!

  • 0

    186. ~ziomal  2009-11-29 16:50:18  host: apn-77-113-244-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja ciągle czekam na jakieś rozsądne pakiety internetowe w TT a na razie korzystam z pakietów w simplusie i dodatkowo za doładowanie konta kwotą 30zł ma 120 minut do plusa.

  • 0

    187.  2009-11-30 17:40:36

    @185, w TT jest chyba najbardziej darmowy numer: zamiawiasz przez stronę ery darmowy duostarter z dwoma numerami, między którymi można wykonywać darmowe połączenia. Żeby dzwonić za darmo, trzeba mieć taryfę Nowy Tak Tak, ale jeśli w ramach duostartera przejdzie się na Hot- ciągle można na ten numer z NTT dzwonić za darmo.

  • 0

    188. ~ewe  2012-08-23 11:54:55  host: d84-152.icpnet.pl

    nienormalni są! wszuystko co dobre w Erze było zniknęło...maniana sie robi w t-mobile

Dodaj swoją opinię