Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-y w LOT z Szeptelem

SMS-y w LOT z Szeptelem

WitekT 29 Listopada 2004 21:35

0 0

Szeptel zawarł umowę z PLL LOT dotycząca budowy i eksploatacji systemu SMS-owej komunikacji interaktywnej dla pasażerów i klientów linii lotniczej. Przedmiotem usług interaktywnych będzie w pierwszym etapie dostęp do informacji dotyczącej przylotów i odlotów samolotów rejsowych.
Powyższy projekt jest realizacją przez Szeptel strategii budowania silnego segmentu usług informacyjnych B2C, w oparciu o rozwiązania telekomunikacyjnych usług dodanych. Segment telekomunikacyjnych usług dodanych jest elementem aktywności Spółki, który zapewnia już wysoki wskaźnik wzrostu przychodów oraz uzyskiwanego zysku. Spółka podtrzymuje szacunki osiągnięcia w roku bieżącym sprzedaży powyżej 32 mln oraz zysku ponad 5 mln złotych.

Źródło tekstu: Szeptel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet