Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-y do wszystkich dla fanów Play na Facebooku

SMS-y do wszystkich dla fanów Play na Facebooku

LuiN 23 Lutego 2012 14:55

0 0
Sieć Play przygotowała promocję dla użytkowników ofert na kartę sieci Play, którzy są fanami facebookowego profilu Play. Otrzymać można 20 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci.

Po podaniu swojego numeru telefonu w specjalnej facebookowej aplikacji, na konto przelane zostaną 2 zł (ważne przez 30 dni), za które można nabyć SMS-y do wszystkich sieci.

W promocji wziąć udział mogą numery prepaid w taryfach Play Fresh, Lubię to! oraz RedBull Mobile na kartę. Akcja trwa do 24. lutego, do godziny 12:30.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    26.  2012-02-23 17:15:22

    Rozmach godny W3...

  • 0

    27. ~  2012-02-23 17:16:27  host: z35-07.opera-mini.net

    Czyli jak ktoś ma mało znajomych to nie dość że jest samotny to i Play go nie kocha? Co za żal :)

  • -1

    28. ~  2012-02-23 17:17:12  host: 77-254-163-255.adsl.inetia.pl

    Tak jakby od wieków Orange nie oferował darmowego Multibox, z 30 SMS do wszystkich sieci. Także do sieci za granicę... No, ale żeby to wiedzieć, to trzeba być nie-fanbojem Play.

  • 0

    29. ~Pata  2012-02-23 17:24:09  host: z30-09.opera-mini.net

    To Kip Drordy nie dostanie bonusa:-(

  • 0

    30. ~  2012-02-23 17:30:02  host: user-31-175-243-248.play-internet.pl

    mi sie udalo z zerem znajomych i kontem zalozonym dzisiaj:) ale pisalem do nich maila, ze w regulaminie nie bylo takiego warunku, odpisali zeby sprobowac jeszcze raz. po odswiezeniu strony pomoglo

  • 2

    31. ~  2012-02-23 17:31:28  host: v11-16.opera-mini.net

    czekam na urodziny i prawdziwe okazje, promocje

  • 2

    32. ~  2012-02-23 17:33:22  host: V32-04.opera-mini.net

    Ja także czekam, na odświeżenie prepaida - jakieś nowe oferty by się przydały.

  • 0

    33. ~hehe  2012-02-23 17:41:27  host: aeja156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2zł gratis - normalnie szał :)))

  • 0

    34. ~  2012-02-23 17:45:44  host: z15-14.opera-mini.net

    Ilu minimum trzeba miec znajomych aby przedluzyc na 30dni piszcie

  • 0

    35.  2012-02-23 17:52:07

    33 jednorazowocto nieiwiele ale w skali roku jak ktoś łapie takie promocje uzbiera niemało bonusów.

  • 0

    36. ~  2012-02-23 17:53:35  host: V32-04.opera-mini.net

    @33 Lepsze to niż pakiet na 5 dni!

  • 0

    37. ~  2012-02-23 18:15:01  host: ip-78-30-104-41.free.aero2.net.pl

    hey mam malo znajomych aby sie zalapac jak ktos moze to niech wysle mi zaproszenie moje dane to mariusz mazue

  • 0

    38. ~  2012-02-23 18:17:55  host: z12-02.opera-mini.net

    Dobrze że dla fanów, a nie dla fanbojów :D

  • 0

    39.  2012-02-23 19:15:33

    @19, @27, @34 ja na lewym facebook mam tylko samego siebie i promocja działa więc ilość kontaktów i starz nic nie ma z ta promocja wspólnego :-)

  • 0

    40.  2012-02-23 21:58:53

    Regulamin: Podany numer nie będzie przetwarzany w innym celu, niż przekazanie Doładowania. No to mnie przekonało i bęc... "Za mały staż" :D

  • 0

    41.  2012-02-23 22:37:47

    Oferta roku ;-) Nie przypuszczałem, że Play upadnie tak nisko.

  • 0

    42. ~mirekb  2012-02-23 23:03:54  host: user-46-113-184-114.play-internet.pl

    @41 pasmo 1,8GHz kosztuje ;-) p4 będzie uparte ale to i tak w3 wezmie wiekszosc.wszystko na to wskazuje.na pasmo 4g(hspa+ 900) p4 wydalo tylko 50 mln euro.pytanie brzmi wiec ile wyda na resztki 1,8 by normalnie konkurowac?

  • 0

    43.  2012-02-28 21:17:39

    @32, przecież co chwilę odświeżają i dokładają coś nowego. Play miał być prosty, a teraz już się trudno się złapać w tych zawiłościach i taryfach. @33, 2 zł, ale są totalnie gratis, więc nie ma co marudzić, bo dobre i to, choć np. ja w Heyah wykupuję pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci za 9zł.

  • 0

    44. ~mirr  2012-03-04 19:42:39  host: 093105242017.raciborz.vectranet.pl

    fajna promocja tylko z tego co wiem nie każdy dostał te 2 zł więcej osób jednak nie dostało sądząc po wpisach na facebookowym profilu Play, a szkoda bo kwota mała a poskąpiono nawet jej swoim klientom.

  • 0

    45. ~  2012-03-04 20:48:47  host: z47-11.opera-mini.net

    wyjaśniam czeka bylomiec co najmniej 16 znajomych to był tajny warunek . a te dwa złoty przyszło na konto główne bez żadnego powiadomienia czy odnotowania a więc jak ktoś korzysta z konta głównego i mu się cały czas stan konta zmienia to łatwo było przegapić te 2zł

Dodaj swoją opinię