Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-owy konkurs w Plus GSM

SMS-owy konkurs w Plus GSM

WitekT 11 Października 2004 17:18

0 0

Do 21 października br. trwa konkurs SMS Kulturoznawca, przeznaczony dla abonentów i użytkowników Plus GSM. Pytania konkursowe dotyczą szeroko pojętej tematyki związanej z kulturą (film, muzyka, literatura, teatr, sztuka itp.).

Konkurs składa się z 13 niezależnych etapów, w tym 12 Konkursów Codziennych i Finału. Aby wziąć udział w Konkursie Codziennym, należy wysłać SMS o treści START pod numer 7177. W odpowiedzi wysłane zostanie pierwsze pytanie konkursowe z kilkoma wariantami odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa. Po wysłaniu odpowiedzi uczestnik konkursu otrzyma kolejne pytanie. Za każdą prawidłową odpowiedź przyznawany jest 1 punkt. Po zakończeniu każdego etapu 100 osób z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do rozegrania dogrywki. W tej części wysłane zostanie tylko jedno pytanie, jednak bez żadnych podpowiedzi. Osoba, która odpowie w najkrótszym czasie, zostanie zwycięzcą. W dogrywce należy wysyłać SMS pod numer 7187.
W Finale obowiązują podobne zasady jak w Konkursach Codziennych. Aby wziąć udział w konkursie finałowym, należy przynajmniej raz zarejestrować się w jednym z Konkursów Codziennych i między 18 a 20 października br. wysłać słowo FINAL pod numer 7177. 21 października najlepsza setka finału będzie walczyć o samochód Renault Megane II.

Opłata za wysłanie wiadomości SMS pod numery 7177 oraz 7178 wynosi 1 zł + VAT (1,22 zł z VAT).

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~stz  2004-10-11 22:04:00  host: chf147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za konkurs, jak sms-y są płatne i Polkomntel na tym konkursie chce zarobić.

  • 0

    2. ~fik  2004-10-13 13:57:00  host: doc207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale zeby przynajmniej dali cos wygrac normalnegfo a nie takikie tam pierdoly do kwadratu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet