Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-owe "Z nami koniec"...

SMS-owe "Z nami koniec"...

sirmark 6 Maja 2004 13:50

0 0

... to dla 9% Brytyjczyków właściwy sposób na zakończenie swojego związku. Wśród nastolatków - z przedziału wiekowego 15-24 lat - taka forma jest jeszcze bardziej popularna i odsetek osób rozstających się przez "komórkę" wynosi 20%.

SMS-y mogą nie tylko być wieszczem niemiłej informacji, ale także mogą się przyczynić do rozstania. Okazuje się, że aż 45% kobiet sprawdza wiadomości tekstowe na telefonie swojego partnera. W przypadku mężczyzn liczba ta wynosi 31%.
Jak przyznaje 15-letnia Philippa O´Sullivan, wykorzystywanie wiadomości tekstowych do kończenia znajomości jest powszechne, bowiem dużo łatwiej jest wpisać tą przykrą wiadomość do telefonu, niż powiedzieć partnerowi o rozstaniu stojąc z nim twarzą w twarz.

Pocieszające są za to doniesienia ze Szwajcarii, gdzie firma Sicap przeprowadziła ankietę wśród miłośników SMS-ów, z której wynika że około 44% wiadomości tekstowych wysyłanych jest w celu flirtowania. W grupie osób z przedziału wiekowego 14-24 lat odsetek ten wynosi nawet 75%.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet