Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-owa nowela

SMS-owa nowela

sirmark 13 Lipca 2004 10:31

0 0

Chiński pisarz Qian Fuchang zamierza dystrybuować swoją najnowszą książkę wyłącznie w formie SMS-ów.

Nowela "Poza oblężoną fortecą" składa się z 60 rozdziałów, a każdy z nich - z 70 znaków. Książka jest pikantną historią romansu żonatego mężczyzny z mężatką. Jak zapewnia wydawca Qiana, Akademia Literatury Guangdong, pomimo niewielkiej objętości i sporej dawki erotyki, będzie to “prawdziwe dzieło literackie". Wkrótce ogłoszony zostanie przetarg wśród chińskich operatorów telefonii komórkowej, zainteresowanych dystrybucją noweli.
Rynek potencjalnych odbiorców jest duży – z telefonów komórkowych korzysta już 300 mln Chińczyków. W ubiegłym roku wysłali oni co drugiego SMS-a na świecie. W Chinach korzystanie z tego medium jest bardzo popularne – oprócz standardowych wiadomości wysyłanych do znajomych, popularne są odpłatne usługi informacyjne, horoskopy, itp.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet