Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SMS-owa kartka z kalendarza w Sami Swoi

SMS-owa kartka z kalendarza w Sami Swoi

WitekT 17 Września 2007 11:22

0 0

Od 17. września została uruchomiona usługa w Sami Swoi - SMS-owy kalendarz domowy.

Użytkownik, który uruchomi usługę wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod nr 50300, otrzyma codziennie SMS-a a w nim informacje na dzień następny: datę, imiona solenizantów, godziny wschodu i zachodu słońca oraz księżyca, a także praktyczna poradę typu Aby pieczywo było dłużej świeże, włóż do chlebaka surowy, obrany ziemniak lub owiń je lnianą ściereczką.

Po wysłaniu SMS-a, usługa zostanie włączona następnego dnia, a z konta użytkownika każdego dnia będzie pobierana kwota w wysokości 3 groszy brutto. W celu rezygnacji z usługi wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści NIE pod nr 50300.




W każdej chwili użytkownik może ponownie włączyć i wyłączyć usługę.

W dniach 17-24. września usługa jest bezpłatna.

Zobacz: regulamin usługi SMS-owy kalendarz domowy (plik .pdf; 82 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2007-09-17 11:28:37  host: w3cache.tpnet.pl

    ojej po co to komu. Teraz widac ze SS jest dla gospodyń domowych i ludz istarszych

  • 0

    3.  2007-09-17 11:35:44

    Super sprawa z tym księżycem, będe wiedział kiedy się w wilkołaka przemienie;D Przecież takie info jest w każdej gazecie, telegazecie, radiu, tv, necie, wszedzie...

  • 0

    4.  2007-09-17 11:41:59

    Animatter - gazetę rzeczywiście po 3 gosze kupujesz żeby o imieninach poczytać ;- A telewizor nosisz przy sobie... Mnie zastanawia po co internet w komórce? Przecież jest w komputerze!

  • 0

    5.  2007-09-17 12:12:56

    Oj, wlo, nie czepiaj sie;) Chcialem tylko nadmienic, ze takie informacje sa ogolnodostepne i wszechobecne ;)

  • 0

    6.  2007-09-17 12:50:56

    a może dla kogoś to odrobina radości i przyjemne jak rano dostanie taką wiadomość? w końcu po coś to jest.

  • 0

    7. ~r  2007-09-17 12:52:28  host: chello084010106085.chello.pl

    nie no, teraz to Play wymięka. Już nie zdobędą tych 750tys. klientów bo gosposie domowe się na Playa nie zdecydują. #5: *Animatter: *wlo mówił, że dla takich, którzy nie mają domu tj. mieszkają na dworcu lub w szałasie w Bieszczadach karta SS teraz to będzie wybawienie. Będą wiedzieli o imieninach i co zrobić z obranym ziemniakiem :-D. Tylko ciekawe czy będą chcieli wydać 40zł na zdrapkę raz na 3 miesiące?

  • 0

    8. ~Zbyszek  2007-09-17 13:06:40  host: dpx219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie, na przyklad wkurza SPAM i takie podobne zawiadomienia! Po co to komu? jak ktos chce to ustawia sam i nawet nic za to nie trzeba placic!

  • 0

    9. ~frytko  2007-09-17 13:54:39  host: acrj202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zbyszek: nikt nie zmusze cie do otrzymywania tego smsa. jak chcesz to dostaniesz. jak nie chcesz to wylaczasz usluge. proste i mile

  • 0

    10.  2007-09-17 14:02:53

    Tak na marginesie to ta usługa działa też chyba w plusie... Konkretnie w MIX-ie, właśnie wysyłałem sms-a tak jak podane i dostałem potwierdzenie że usługa została aktywowana :D Zobaczymy co się jutro stanie :D

  • 0

    11.  2007-09-17 14:39:01

    Właśnie - to nie jest nakaz ustawowy korzystać ;-) Tak samo nakazem nie jest posiadać telefon w ogóle ;-)

  • 0

    12. ~Musso.  2007-09-17 14:51:11  host: ip-62-69-198-75.globalconnect.pl

    Chyba fajna sprawa. Dobrze by było z takimi poradami - szczególnie dla informatyków, którzy nie wiele wiedzą nt. gastronomii, bo nigdy nie nie mamy na nic czasu..Mówię za siebie ;p Ale niestety w SS nie jestem. Może Play się postara i wprowadzi cos podobnego? :)

  • 0

    13. ~mirekb  2007-09-17 14:56:11  host: acdy53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    regulamin tej uslugi poniekad okresla regulamin"zwrotny sms premium"na plus pl zakladka regulaminy-dziwne rzeczy w plusie:jest napisane(par1 pkt.2)ze usluga jest swiadczona od dzis tj 17-09-07 w paragrafie5 ostatnie zdanie ze regulamin obowieazuje od 20-08-07,to sie plus zabezpiecza czy co?szkoda ze nie poinformowal z 30dniowym wyprzedzeniem o podwyzce cen za smsy na nr zagraniczne rok temu.najpierw wprowadzili podwyzke a potem na www umiescili regulamin(gdzies 2dni pozniej po podwyzce),ktory obowiazywal od daty 30dni wczesniej,sprytne ;-)na szczescie zapisuje regulaminy i w kazdym sądzie mozna znalesc co danego dnia znajdowaloi sie na stronie-bo tu opy mieszaja bardzo.polkomtel jest tu mistrzem ;-)ale wynika z tej uslugi cos bardzo waznego.ze w sieci polkomtel nie da sie juz robic na minusie poprzez sms premium,czyli wreszcie normalnie ;-)ale nie do konca..

  • 0

    14. ~er  2007-09-17 15:37:25  host: dhb122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Eeeetam...śmieciowe gadżety.Tak,wiem - nikt mnie nie zmusza.....ale mam prawo napisać co o tym myślę. :-)

  • 0

    15. ~r  2007-09-17 15:53:15  host: chello084010106085.chello.pl

    #12: weź przenieś numer z Play do SS :-D Mimo, że nakazu ustawowego nie ma ale zawsze można nr przenieść i korzystać z "kartki z kalendarza" :-D

  • 0

    16.  2007-09-17 18:12:41

    Kiedyś takie rzeczy można było sobie ustawić za darmo w Idei :)

  • 0

    17. ~sami swoi to...  2007-09-17 18:33:37  host: gvr18.internetdsl.tpnet.pl

    sami swoi to beznadzieja. Zapraszam do play!!!

  • 0

    18. ~111  2007-09-17 20:31:21  host: 212.160.172.70

    super:D aż się pewnie do ss wybore przekonali mnie:) a tak poważnie to nie wiedziełam że są jeszcze na rynku poniżej konkurencji

  • 0

    19.  2007-09-17 21:30:39

    I usługa działa też w plusie :D Sprawdzone w praktyce :D

  • 0

    20. ~gacek  2007-09-17 22:04:48  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    ja sie zgadam z er i tez uwarzam ze te gadzety sa o tylek potłuc

  • 0

    21. ~r  2007-09-17 22:22:51  host: chello084010106085.chello.pl

    #20: ale jak się nie ma nic do zaproponowania to chociaż takie duperele warto dać. Wtedy nie widać okrutnej nędzy oferty ;-)

Dodaj swoją opinię