Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości sms.co.uk na sprzedaż

sms.co.uk na sprzedaż

WitekT 10 Października 2005 11:16

0 0

Chętni mogą stać się właścicielami domeny sms.co.uk już w listopadzie tego roku. Adres należy obecnie do firmy w Manchesterze, Teleport UK Limited (Satellite Media Services).

Według cytowanych przez The Register specjalistów stojących za aukcją, to najatrakcyjniejszy adres trafiający na brytyjski rynek wtórny.
Zainteresowanie adresem może pojawić się zarówno ze strony wielkich firm telekomunikacyjnych, jak i firm związanych z tzw. nowymi mediami. Oferty mogą być składane do 4. listopada. Wtedy to wszystkie złożone do tej pory propozycje zostaną porównane. Adres trafi do kupującego zdecydowanego zapłacić najwięcej (powyżej ceny minimalnej).

Do tej pory najdroższą w historii sprzedaną domeną był adres business.com. W 1999 roku znaleźli się chętni gotowi zapłacić za niego 7,5 mln dolarów.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-10-10 15:43:02  host: external.ciech.waw.pl

    Może pan Ahuja powinien sobie kupić taką domenkę ... ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.