Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfony YotaPhone będą dostępne w Polsce

Smartfony YotaPhone będą dostępne w Polsce

LuiN 11 Grudnia 2013 15:22

4 2

Polski oddział Ingram Micro Mobility (do końca roku Brightpoint Poland) zawarł umowę dystrybucyjną z firmą Yota Devices.



yotaphone yotaphone yotaphone yotaphone

Partnerstwo obejmujące logistykę dostaw urządzeń oraz wsparcie e-commerce w regionie Europy nawiązano w filii spółki na Słowacji. Ingram Micro Mobility zajmie się m.in. wgrywaniem oprogramowania czy logistyką skierowaną na klienta końcowego (retail i operatorzy).

Rosyjski producent modemów Yota Devices zaprezentował w grudniu swój pierwszy smartfon - YotaPhone. Urządzenie ma dwa ekrany, w tym jeden wykonany w energooszczędnej technologii e-papieru (E-Ink).




Zobacz: Yota: Dwa ekrany w smartfonie, jeden w technologii E-Ink [wideo]

Cieszymy się, że innowacyjne i funkcjonalne urządzenia Yota będą oferowane poprzez nasze zintegrowane kanały dystrybucyjne. Zapewnimy im także wsparcie w zakresie usług e-biznesu, dzięki czemu skala przedsięwzięcia zyska na produktywności i efektywności - ocenia Jac Currie, dyrektor Ingram Micro Mobility w Europie.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Źródło tekstu: Ingram Micro Mobility, wł     

Dodaj do:

Tagi: yotaphone

w sumie: 19
  • 3

    1.  2013-12-11 15:45:16

    Mejd in Raszia,czyli do każdego smartfona Yota, ulga na rachunek z gazowni lub nabicie jednej butli gratis. Ja jestem za!

  • 3

    3. ~Nick  2013-12-11 16:03:06  host: 92.60.132.22

    Zapewniony mamy za to antypodsłuch USA, za to w gratisie podsłuch Kremla, żyć nie umierać ;p Czekać na przetarg aż nasze służby wywiadowcze, policja itd zostaną wyposażone w telefony tej markii, Ruskie oddadzą je wtedy nawet gratis i jeszcze dopłacą xD

  • 2

    4. ~pabloki  2013-12-11 16:49:24  host: public-gprs408221.centertel.pl

    mam nadzieje że transfer danych osobistych z telefonu na rosyjskie serwery nie będzie zjadał pakietu danych, ponadto mam nadzieje że wszystkie rozmowy będą monitorowane przez rosyjskich ekspertów. Mogliby jako bonus dorzucić darmową linie do putina.

  • -1

    5. ~wania  2013-12-11 16:51:49  host: 77.252.27.216

    Jak nie kupicie tego telefonu, to my z kolegą Kałasznikowem odwiedzimy was w domu i metodą perswazji nakłonimy jednak do jego zakupu :)

  • 1

    6.  2013-12-11 16:52:54

    @4 - Amerykańska inwigilacja lepsza bo w imię pokoju? Czas się obudzić.

  • 1

    7. ~pabloki  2013-12-11 17:06:05  host: public-gprs408221.centertel.pl

    @6 Hose wielu używa antyvira od Jewgienija zwanego Eugenem i mają dalej pokój, nie mając zagrożenia a dane ich są na rosyjskich serwerach.

  • 1

    8. ~pabloki  2013-12-11 17:06:54  host: public-gprs408221.centertel.pl

    @6 ja mam amerykańską inwigilacje .

  • 0

    9. ~  2013-12-11 18:27:44  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    eta charoszaja maszina patofona z centralku u (Ras)putina

  • 0

    10. ~asdf  2013-12-11 19:52:14  host: acza59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ruskie mają smartfona a niemieckie nie.... nikt nie ma w Europie smartfona tylko ruskie.... myphone traktujemy jako chińskie i Jolla tez....

  • -2

    11. ~Janusz Smoliwąs  2013-12-11 19:57:35  host: bgc142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Liczy się tylko HTC, Apple,Sony, Nokia, Samsung .. i w zasadzie tyle . " Wyrobów" reszty producentów nawet nie biorę pod uwagę , zasadnioczo nawet nie czytam newsów o ich wynalazkach

  • 2

    12. ~LepikPL  2013-12-11 20:42:23  host: user-5-173-49-61.play-internet.pl

    @11 bardzo ograniczone masz Pan horyzonty. Może jakieś logiczne poparcie tej śmiałej tezy? Proszę rozwinąć myśl.

  • 0

    13.  2013-12-11 21:08:02

    @8 - Jeśli wszyscy mamy królową inwigilacji jaką jest NSA całkiem darmowo dlaczego mamy się martwić innymi małymi inwigilacjami? Przecież ta największa Amerykańska obroni nas przed innymi złymi inwigilacjami, jedynie ta jedyna Amerykańska inwigiluje nas w imię pokoju dla naszego dobra... Dziś będę spał szczęśliwy że to właśnie USA mnie inwigiluje, ależ jestem szczęściarzem ;-)

  • 0

    14.  2013-12-11 21:39:49

    Fajny pomysł z tym ekranem e-ink z drugiej strony, tylko jak do tego zaprojektować etui. PS. Trochę mała bateria 1800mAh

  • 0

    15.  2013-12-12 10:33:12

    Skończcie już z inwigilacją, nsa etc może trochę o samym urządzeniu, które mogłoby być idealne, gdyby oba ekrany były 5" oraz dotykowy E-ink

  • 0

    16.  2013-12-12 11:08:43

    Właśnie, news o telefonie i jak zwykle mało o samym aparacie, czy o technologii. Za to dużo o inwigilacji. W krajach cywilizowanych prowadzi się cyberwojny. W innych krajach, zwłaszcza gdy jest trochę kopalin do wywiezienia, inaczej się to załatwia. Jak komuś tak doskwiera ta inwigilacja, to może na początek niech przestanie trzymać dane w chmurze, podawać wszystko o sobie w internecie i zacznie sprawdzać uprawnienia aplikacji przed instalacją.

  • 0

    17. ~applefan  2013-12-12 13:31:14  host: 217.153.182.70

    Jak dla mnie ink to nie papier tylko atrament !!

  • 0

    18. ~Antek  2013-12-12 15:42:14  host: ip-94-42-23-117.multimo.pl

    Czy cena będzie w rublach?

  • 0

    19. ~Nick  2013-12-12 17:43:43  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    krasnaja mashina

  • 0

    20.  2015-01-19 21:19:56

    ja bym kupił ten phone bo może być super alternatywa dla iPhone i mówcie o chcecie :D

Dodaj swoją opinię