Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfony w Orange także dla klientów indywidualnych

Smartfony w Orange także dla klientów indywidualnych

Ringu 7 Lutego 2011 17:11

0 0
8. lutego w cennikach Orange dla klientów indywidualnych pojawi się kilka modeli smartfonów, które do tej pory były dostępne jedynie dla klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Telefony, które będą dostępne dla klientów indywidualnych:
Nokia N900
Samsung S5830 Galaxy Ace
Samsung S8530 Wave II
Sony-Ericsson XPERIA X10 mini pro
HTC 7 Mozart
HTC Desire Z

Zmianie ulegają także ceny niektórych innych modeli aparatów.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~lolz  2011-02-07 17:09:40  host: 178.182.66.110.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A czy macie jakieś info o ich cenach?

  • 0

    2. ~  2011-02-07 17:13:20  host: 178.182.66.110.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Pozatym mała xperia była cały czas dostępna dla indywidualnych ;)

  • 0

    3. ~Paweł  2011-02-07 17:19:47  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Dobrze że umowę przedłużam w lipcu :)

  • 0

    4.  2011-02-07 17:39:54

    @2 Mała X10 tak, ale nie X10 mini pro z qwerty. Mała X10 od 1 zł w 59zł na 2 lata od jutra.

  • 0

    5. ~User  2011-02-07 18:10:34  host: ip-82-145-87-148.ds5.zut.edu.pl

    Piękne posunięcie sieci Orange.Od dłuższego czasu wprowadzają systematycznie nowości rynkowe.Uważam,że ceny tel.są przystępne np. w abo 99 zł w porównaniu z siecią Era.

  • 0

    6. ~bob  2011-02-07 18:50:46  host: adkd4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    n900?! teraz? po co?!

  • 0

    7. ~ROBREN  2011-02-07 18:50:54  host: host85.marbis.pl

    CÓŻ ZA ŁASKA O WIELCY

  • -1

    8.  2011-02-07 19:30:18

    N900? jak ten złom im się skończy to zasięgną po nokię 1208

  • 0

    9. ~shchepan  2011-02-07 22:34:41  host: z22-10.opera-mini.net

    super, teraz dopiero nie wypał od nokii z maemo, os-em jednej nocy. Reszta ujdzie a zwlaszcza desire z ;)

  • 0

    10. ~slk87  2011-02-08 07:44:13  host: dynamic-78-8-2-185.ssp.dialog.net.pl

    HTC Desire HD w rewelacyjnej cenie ;] abo 99zł a tel 149zł :D

  • 0

    11.  2011-02-08 10:12:07

    5 - Od dłuższego czasu? Nowości rynkowe? Rozejrzyj się w świecie, każdy z tych telefonów można było dostać gdzie indziej dużo wcześniej. A z tą n900 to już przegięcie;)

  • 0

    12.  2011-02-08 11:47:16

    a propos klientów prowadzących własną działalność gospodarczą, to czy taki Desire HD jest dostępny również w ofercie dopasowanej? Bo jakoś nie mogę się tego doszukać.

  • 0

    13.  2011-02-08 16:44:58

    Dobrze, że rozszerzają ofertę dla klientów indywidualnych. Mam nadzieję, że ich ceny będą atrakcyjne, bo jak na razie patrzę na ceny telefonów w Zetafonie, to widzę kwoty o 100-300 złotych wyższe niż w Tak Tak Fonie.

  • 0

    14. ~Madzia  2011-02-14 14:12:41  host: cov14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a o co chodzi z tą ofertą dopasowaną? Każdy kto ma tylko firmę, może z niej skorzystać?

  • 0

    15. ~info  2011-02-16 22:46:02  host: 94-75-104-20.home.aster.pl

    HD Desire HD jest dostępny w ofercie dopasowanej. Sam dzisiaj kupowałem. Oferta dopasowana jest tylko dla klientów biznesowych.

Dodaj swoją opinię