Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfony Nokii wracają na polski rynek. Będą w Play

Smartfony Nokii wracają na polski rynek. Będą w Play

LuiN 28 Kwietnia 2017 19:13

8 3
hmd global nokia play

HMD Global, właściciel marki Nokia, zaprosił polskich dziennikarzy na spotkanie prasowe związane z premierą smartfonów Nokii na naszym rynku.

Nie jest to jednak konferencja poświęcona jedynie ofercie produktowej Nokii. Na zaproszeniu pojawiła się również sieć Play, która będzie jednym z pierwszych dystrybutorów smartfonów producenta.

Nie wiemy jeszcze czy HMD Global od razu wprowadzi na nasz rynek swoje pełne portfolio telefonów, czy raczej należy spodziewać się stopniowej ekspansji. Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane już 11 maja.

Zobacz: inne filmy z kategorii





Źródło tekstu: HMD Global, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia | play | hmd global

w sumie: 28
  • -4

    12.  2017-04-29 00:12:25

    każdy tel w play bedzie hitem do czasu wprowadzenia blokady IMEI za nie płacenie rat.

  • -1

    13. ~Hotelarz  2017-04-29 02:41:42  host: user-46-112-72-121.play-internet.pl

    Numer IMEI w telefonie można sobie zmienić co to za problem w tych czasach.

  • 1

    15.  2017-04-29 08:34:28

    14@ majówka przez ó z kreską a nie otwarte.

  • 0

    17. ~gbjvg  2017-04-29 08:41:54  host: ip-37-248-253-86.a2mobile.pl

    Żal

  • -2

    18.  2017-04-29 09:00:05

    15). Czyli ,,walnołem" jest poprawnie?
    ;-D ;-D ;-D

  • 0

    19. ~  2017-04-29 10:25:15  host: user-94-254-131-143.play-internet.pl

    Ta Nokia to już się sama gubi. A wystarczy żeby chociaż zrobili porządny telefon klasyczny z dobrym aparatem z autofocusem i lampą oraz z 3G. I to byłby hit. Ale przecież to za trudne dla nich.

  • 1

    20. ~ja  2017-04-29 10:30:34  host: user-94-254-164-70.play-internet.pl

    at.18). Zmień nick, bo aż w oczy razi nas czytelników Telepolis twój nick, kojarzy nam się wyłącznie z Trollingiem.

  • 0

    21.  2017-04-29 10:47:58

    @18, @20 - jakby była chęć, mogę zmienić.

  • 0

    22.  2017-04-29 10:59:12

    21). Ulegasz Pan jednemu wpisowi na mój temat?
    Ja mam zmieniać wieloletni nick, bo jednej osobie podpadłem?
    Jesteście w przedszkolu? Bo tak się zachowujecie.
    B. O.

  • 0

    23.  2017-04-29 11:06:35

    @22, Calm7 - przecież napisałem "jakby była chęć". Niczego nie narzucam, nikomu nie ulegam.

  • -1

    24.  2017-04-29 11:10:35

    @22Powinienes zmienić nik na Calm7Down czytajac po polsku i po angielsku mialoby sens w stosunku do ciebie :D

  • 0

    25.  2017-04-29 11:17:21

    Nie będę się z wami przepychał, wiem swoje, a jak was razi mój nick, to se okulary przyciemniające załóżcie na swoje długie nosy.

  • 0

    26.  2017-04-29 11:42:14

    Dobry telefon z Nokii to była 1320 i 1520.

  • 0

    27. ~Karlos20  2017-04-29 14:18:38  host: user-94-254-162-159.play-internet.pl

    Hotelarz, Play nie planuje blokady urządzeń, gdyż nie ma oferty ratalnej z telefonem. Abonent za niepłacenie zobowiązań, będzie ścigany komorniczo

  • 0

    28. ~jajo  2017-04-29 19:44:37  host: 77-253-179-255.adsl.inetia.pl

    Wiadomo ze beda w play wkoncu ta siec zaciagnela kredyty w chinach zeby powstac

  • 0

    29.  2017-04-29 21:22:28

    nokia powinna zrobić coś podobnego do modelu n95. są tacy którzy nie chcą ekranu dotykowego ale porządny aparat.

  • 0

    30. ~x  2017-04-30 14:15:31  host: cpc68328-cdif16-2-0-cust286.5-1.cable.virginm.net

    To nie jest Nokia, a jedynie jej znaczek. Nokia miała Symbiana, MeeGo, a teraz...czym chce się wyróżnić ? W czym telefony i ich nakładka będzie lepsza od Google, HTC, Sony, BB ? W czym telefon będzie lepszy od OP3, Samsunga, Sony, iPhone, Huawei czy Xiaomi ? Będzie taki sam i tańszy, a może lepszy i w tej samej cenie ? Wątpię.

  • 0

    31. ~x  2017-04-30 14:23:21  host: cpc68328-cdif16-2-0-cust286.5-1.cable.virginm.net

    @29 - są tacy, ale...Żadna firma, nawet małe.. a części pewnie by były...nie zrobiła od lat nic. Same proste, plastikowe, tandetne telefony. Przecież tam wystarczyłby aparaty ze średniej, średniej wyższej półki. Dobre wykonanie itd. Nie pakujesz tam 4 czy 8 wydajnych procesorów bo i po co ? Nie ma ekrany jak w najdroższym Samsungu czy iPhonie więc nawet dobry klawiczowiec to cena obecnego średniaka, a jakością wykonania, aparatem, długością pracy etc. wielu by wystarczył. Tylko, że...wtedy potencjalnie sam sobie / innym podcinasz sprzedaż dotykowych, do tego który operator będzie go miał w ofercie...jak potencjalnie będzie mniejsze zużycie danych (mniej kasy) ?

  • 0

    32. ~NG  2017-04-30 16:15:01  host: host-168-133.prnet.pl

    Bardzo fajnie, że któraś z sieci będzie je oferować, a że Play podpisuje umowę jako pierwszy to po co ten hejt? Zobaczymy jakie będą ceny, ale podejrzewam, że Nokię 3 może nawet 5 to przy bardzo niskim abo dostaniemy za 1zł.

  • 0

    33. ~Darek  2017-05-01 12:08:58  host: apn-5-60-145-133.dynamic.gprs.plus.pl

    @7 smakosz - ten android jest tylko z nazwy androidem. Zobaczysz różnice. :)
    @10 Pabloki już wie wszystko na temat telefonów NOKIA. xD Wiesz, Ogryzki też klepią Chińczycy i co ?
    @30 To nie będzie nakładka. Poczytaj o wcześniejszych doświadczeniach NOKIA z androidem a zrozumiesz o czym piszę.
    @31 w sumie racja, ale zobaczymy co czas pokaże.
    @32 ja czekam na ofertę Play. Mam dwie umowy do odnowienia, ale tylko z Nokia 6 :)

Dodaj swoją opinię