Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfony LG jednak dostaną Gingerbread

Smartfony LG jednak dostaną Gingerbread

Ringu 10 Grudnia 2010 17:10

0 0

LG zmieniło zdanie i zaktualizuje swoje smartfony do najnowszej wersji systemu Android.

Wcześniej LG poinformowało, że nie uaktualni swoich telefonów z powodu niewystarczającej mocy obliczeniowej procesorów wbudowanych w urządzenia. Twórcy Androida twierdzą natomiast, że praktycznie każdy telefon poprawnie współpracujący z systemem w wersji 2.2 będzie działał na nowszej wersji.

LG zaktualizuje wszystkie smartfony z serii Optimus One, które obecnie używają systemu Android w wersji Froyo, do wersji Gingerbread. Szczegółowy harmonogram aktualizacji zostanie podany w odpowiednim czasie. Serdecznie przepraszamy za pomyłki i nieporozumienia w tej sprawie. - napisało w oficjalnym oświadczeniu LG.




Z wiadomości tej powinni się cieszyć użytkownicy popularnego w Polsce modelu LG Swift Plus, sprzedawanego za oceanem jako LG Optimus One.

Więcej na temat tej sprawy pisaliśmy w tej wiadomości .

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2010-12-10 17:08:12

    Jednak spękali :P

  • 0

    2. ~  2010-12-10 17:15:58  host: public10231.xdsl.centertel.pl

    no ale podobnego galaxy spica i duzo lepszego galaxy s nie da sie zaktualizowac bo sa za slabe. Kto chce niech kupuje samsunga, ja juz z tego wyroslem

  • 0

    3.  2010-12-10 17:33:14

    2: Samsung nie ma w zwyczaju aktualizowac swoich telefonow - jak chcesz nowy system, to kup nowy telefon. Z tego powodu tez ich pozegnalem.

  • 0

    4. ~  2010-12-10 17:34:02  host: public69935.xdsl.centertel.pl

    Widać jaki PR LG takie notki prasowe ;-)

  • 0

    6. ~  2010-12-10 18:34:44  host: z04-08.opera-mini.net

    Mnie juz tez znudzily te informacje kto i kiedy zaktualizuje albo kto i dlaczego nie zaktualizuje. Te informacje faktycznie powinny byc podawane w jakims temacie zbiorczym albo podane gdy juz bedzie dostepny update bo teraz uzytkownicy beda sie niecierpliwic.Co do Samsunga to Spica ma 2.1 ale juz jest dostepna nieoficjalna 2.2 w wersji alpha,nawet dobrze dzialajaca.Szczegoly na samdroid.net albo android.com.pl /Taczian

  • 0

    7. ~Arti  2010-12-10 18:45:35  host: 095160122172.warszawa.vectranet.pl

    A o awarii Ery dzisiaj rano w Warszawie ok. g.8:50 nikt nie pisze. Myślałem że to wina mojego telefonu, ale jak się okazało nie tylko ja nie mogłem ani dzwonić, ani wysyłać sms-ów...

  • 0

    8.  2010-12-10 19:33:54

    6. każdy telefon który obsługuje oficjalnie 2.1 spokojnie będzie miał nieoficjalnie 2.2 i 2.3, bez specjalnego jęczenia do LG/SAMSUNGA itp. o wydanie aktualizacji, często nieoficjalne aktualizacje są lepsze od producenckich, taki Cyjan robi furorę ;)

  • 0

    9. ~  2010-12-10 20:13:48  host: p20-10.opera-mini.net

    Lg GT540 nadal nie ma oficjalnej aktualizacji do 2.1/sieć Era/ i nie wiadomo kiedy będzie

  • 0

    10.  2010-12-10 20:41:24

    5: bo Android się rozwija, w odróżeniu od systemów pod opieką Finów, czy najnowszego (Windows Phone 7) systemu od MS. Jeśli Tobie nie odpowiadają newsy o aktualizjach, to ich nie czytaj..

  • 0

    11. ~r  2010-12-10 21:44:16  host: user-46-112-183-171.play-internet.pl

    #7: no też mnie ciekawi co się stało w Erze. Odetkało się dopiero około 9:30-10:00 a akurat musiałem rano zadzwonić. Dobrze że mam też numery w innych sieciach bo bym się bardziej zdenerwował. Jak widac na jednej sieci polegać nie można.

  • 0

    12. ~Arti  2010-12-11 10:26:32  host: 095160122172.warszawa.vectranet.pl

    @11 Też nie polegam na jednej sieci dlatego nie "utraciłem" kontaktu ze światem. Ale jak na razie cisza o tym co się stało. Pzdr.

  • 0

    13. ~mietek spod budki z piwem  2010-12-11 11:15:45  host: 78.151.174.171

    z czego mam sie cieszyc majac swift? na razie nawet 2.2 nie ma wiec o co chodzi w tym art?

  • 0

    14.  2010-12-11 12:29:08

    Dobrze ze zmienili zdanie.

  • 0

    15.  2010-12-11 14:39:54

    Ad 13. Bo tu nie o starego Shifta chodzi który i tak kilka tygodni temu dostał aktualizacje do 2.1. Tu mowa o rodzinie telefonów wywodzacych się od Optimusa One i które już defaltowo mają Androida 2.2.

  • 0

    16.  2010-12-13 10:55:49

    13: Ja tam się nie dziwię, że budżetowych modeli nie będą aktualizować, z czegoś różnica w cenie musi wynikać. Dobrze, że do GT540 jest 2.1, liczyłem że 1.6 zostanie.

Dodaj swoją opinię