Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfon z GoForce - Sharp EM-ONE

Smartfon z GoForce - Sharp EM-ONE

Immortal 27 Sierpnia 2007 21:24

0 0

Sharp zaprezentował swój nowy smartfon. Nie bez powodu dziennikarze nazywają go super smartphone, bo specyfikacja technologiczna EM-ONE jest naprawdę dobra.

sharp em onemsharp em one1m




Na pierwszy rzut oka, zwraca na siebie uwagę duży wyświetlacz o przekątnej 4,1 cala i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Sercem urządzenia jest procesor Marvell PXA o częstotliwości 270 MHz. Dodatkowo, EM-ONE wyposażono w kartę graficzną GoForce 5500, tuner telewizji cyfrowej, moduł WiFi, pełną klawiaturę QWERTY oraz aparat cyfrowy 1,3 MPix. Całość zamknięta w stylowej szarej obudowie o wymiarach: 140 x 70 x 18,9 milimetrów i działa pod kontrolą systemu Windows Mobile 5.0.

Urządzenie przeznaczone jest dla użytkowników biznesowych i już teraz można je kupić w Japonii.

Źródło tekstu: just another mobile phone blog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-08-27 21:30:01

    Chętnie bym go potestował. ;)

  • 0

    2.  2007-08-27 21:35:44

    "Dodatkowo, EM-ONE wyposażono w kartę graficzną kartę GoForce 5500," - To ta karta podwójna jakaś czy coś? :p fixed ;]

  • 0

    3.  2007-08-27 21:41:28

    krzycho123: fixed, fixed... Dzięki! :)

  • 0

    4.  2007-08-27 21:46:47

    cos cienki aparat....no i procek tylko 270 MHz...niby moc procka to nie tylko MHz ale ja bym obstawiał ok. 500... ;)

  • 0

    5.  2007-08-27 21:47:36

    wow, GeForce 5500. Ciekawe z jaka szyna:P 64 czy 128-bit?? SM 2.0 a to już coś :D A na poważnie to jakby był aparat 3,2 MPx to byłoby lepiej...

  • 0

    6. ~siwy  2007-08-27 21:58:16  host: aavd18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i bateria czas czuwania: 3h :-)

  • 0

    7.  2007-08-27 22:05:09

    A quake'a odpale na tym ? ;)

  • 0

    8.  2007-08-27 22:07:15

    Witek: Mam drugiego fixed'a :P W temacie jest GeForce, a ma być GoForce :P Fixed :P

  • 0

    9.  2007-08-27 22:10:52

    krzycho123: poprawione. :)

  • 0

    10.  2007-08-27 22:14:23

    No to zalecę hasłami z rodem od dzieci neostrady: Aparat tylko 1,3 - to już w KE750 jest lepiej, procesor 275 a ja w laptopie mam dwurdzeniowy 1830. A tak serio to bardzo ciekawy model, pewnie jak na sharp przystało wyświetlacz żyleta. No i ta grafika - ja w moim stacjonarnym takiej nie mam ;-). Jeśli przyjdzie do nas to za rok. W informacjach zabrakło mi info czy ma HSDPA

  • 0

    11.  2007-08-27 22:28:25

    @10 - posiada HSDPA.

  • 0

    12. ~dt  2007-08-28 00:14:05  host: 87-205-54-48.adsl.inetia.pl

    Hmm. Nowy sprzet i WM 5.0? Ciekawe czemu nie 6.0 . Aparat faktycznie mogliby dac chociaz 2 MPix.

  • 0

    13. ~  2007-08-28 10:52:04  host: acox80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ojeja

  • 0

    14.  2007-08-28 11:25:42

    1,3Mpx jeśli tylko jakość optyki jest dobra powinien styknąć :) W końcu to nie aparat fotograficzny decyduje o przydatności takiego urządzenia :)

Dodaj swoją opinię