Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfon z Androidem 6.0 za 199 zł w Biedronce

Smartfon z Androidem 6.0 za 199 zł w Biedronce

LuiN 14 Lipca 2016 15:56

4 5

18 lipca do sieci sklepów Biedronka trafi smartfon myPhone C-Smart IIIS z preinstalowanym Androidem 6.0. Telefon kosztuje tylko 199 zł wraz ze starterem tuBiedronka.



myphone c smart iiis myphone c smart iiis myphone c smart iiis




Telefon wyposażony został w 4-calowy ekran WVGA (480 x 800 pikseli), czterodzeniowy chipset MediaTek MT6580M z rdzeniami Cortex-A7 1,3 GHz, grafikę Mali400MP2 500 MHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 32 GB), dwa gniazda kart SIM, łączność 3G (900/2100 MHz, do 21 Mb/s), Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n, GPS, główny aparat 2 Mpix z diodową lampą i przednią kamerkę VGA.

Co ciekawe, taki sprzęt pozwolił na zainstalowanie na nim najnowszego Androida 6.0. Urządzenie ma wymiary 122 x 63,2 x 9,8 mm i masę 110 gramów, a za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 1500 mAh.

Źródło tekstu: myPhone, wł     

w sumie: 57
  • 0

    39.  2016-07-14 21:32:31

    Taka Nokia 230 z klawiaturą kosztuje tyle samo, a nie ma 3G. Także nie piszcie jaki to słabeusz z tego myphona, gdy klasyka bez 3G nie jest nic tańsza. :) Da się zadzwonić, cyknąć fotkę, posłuchać radia. A jak ze rok padnie nie będzie nikomu żal tych 199zł.

  • 1

    40. ~r  2016-07-14 22:23:01  host: n28-02-05.opera-mini.net

    mi by bylo zal juz w momencie zakupu tych zlotowek na ta parodie sluchawki.

  • -1

    41. ~gościu  2016-07-14 22:44:24  host: 89-65-23-140.dynamic.chello.pl

    512 MB RAM + SYFOID 6.0 = TOTALNA PORAŻKA (nawet przy dzwonieniu).

  • 0

    42. ~zizi12  2016-07-14 23:58:00  host: 185.108.219.68

    RAM i dysk :/// Co z tego, że tani. Dopiero po jego kupnie człowiek zobaczy jaki jest nerwowy i jak potrafi bluzgać z powodu szybkości działania tego sprzętu. Ciekawe czy poprawili wskaźnik baterii. Czy nadal pokazuje, że jest 40 procent, a w rzeczywistości jest 1 procent.

  • 0

    43. ~greg  2016-07-15 02:37:38  host: host81-155-96-254.range81-155.btcentralplus.com

    szmelc

  • 0

    44.  2016-07-15 05:32:18

    Co by nie było to nawet za 50zł się nie opłaca. Prosta przyczyna: 512MB ramu. Dla androida to zdecydowanie za mało, nawet jeśli ktoś tylko będzie dzwonił/smsował. Taka jest prawda, no ale trochę chętnych złapią, przede wszystkim takich co nie mają pojęcia o telefonach.

  • 0

    45.  2016-07-15 06:22:53

    512 Ramu trochę za mało ramu niestety, do jakości rozmów to nie co pisać, za 199 nie będzie szału. Z podzespołami z 5 lat to przesadziliście, ja mam stary telefon ale tylko do dzwonienia mi służy. HD Voice jest i działa :D w nim i ma tylko 256 MB ramu

  • 0

    46. ~  2016-07-15 08:37:47  host: 5.254.65.130

    Akumulator killer! :-D Ja w swoim dumbfonie mam 3100 nAh. :-D

  • 0

    47. ~Master Chief  2016-07-15 08:55:24  host: h-78-11-51-226.nowarehabilitacja.pl

    Za mało RAM'u żeby to miało w ogóle działać. Wiem, jak "traumatycznym" doświadczeniem jest korzystanie, a raczej jego próba, z najnowszych wersji aplikacji na takiej ilości RAM na Androidzie :P

    BTW mam wrażenie, że Dual-SIM jest takim identyfikatorem tanich, masowych, lipnych telefonów...

  • 0

    48.  2016-07-15 08:59:41

    iperyt - dlatego można kupić smartfon za 500 zł - adekwatny do czasów ;-) Ten kosztuje 199 - nie ma obowiązku kupować!! Można kupić za 300 jak tu ktoś pisał.

  • 0

    49. ~  2016-07-15 09:19:38  host: 8.37.237.212

    a ja kupiłem innej firmy za 180zl 4" i działa i komentarze dodaje :P

  • 0

    50. ~gafto  2016-07-15 10:25:01  host: 95.141.29.37

    To telefon przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników. Jest dalej sporo ludzi, którym wystarczy korzystanie z takich funkcji jak dzwonienie, sms, kalkulator, ewentualnie latarka i kalendarz. Takiemu użytkownikowi takie parametry w zupełności wystarczą.

  • 0

    51. ~delta  2016-07-15 10:32:22  host: 212.160.172.83

    Przyda się jako routerek albo kamerka do monitoringu albo i jedno i drugie:)

  • 0

    52. ~  2016-07-15 11:35:31  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    512 MB RAMu to faktycznie mało... w teorii. A trzymał to ktoś w ręku i może potwierdzić jak działa? Pięcioletni Swift Black tnie po aktualizacjach do Androida 4, Alcatel C2 też ma solidne zwiechy i opóźnienia...

  • 0

    53. ~  2016-07-15 12:31:39  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    I chyba sam sobie odpowiedziałem :D

  • 0

    54. ~r  2016-07-15 13:36:50  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Moze są tacy, co lekkie zwiechy będą tolerować. Jak sie przesiadają z Nokii 100 to i tak będą zachwyceni. Co z tego ze jakas tam apka nie zadziała. Na Nokii 100 tez nic nie dzialalo poza dzwonieniem i sms i sądzę że po przesiadce będą pełni zachwytu jaki to cut mniut komputerek mobilny sobie okazyjnie nabyli.

  • 0

    55.  2016-07-15 14:49:29

    Android 6.0 z 512 MB pamięci RAM, a Samsung tłumaczył , ze nie daje aktualizacji do nowszej wersji androida w niektórych modelach, ze względu na ma małą ilość pamięci RAM jaką był 1 GB.

  • 0

    56. ~Ćmok  2016-07-15 15:04:18  host: n24-06-02.opera-mini.net

    Firmy nie wiedzą co produkować. NIE CZYTAJĄ Telepolisu - stąd to zacofanie produkcyjne!!!

  • 0

    57. ~  2016-07-16 22:26:58  host: 188.146.43.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mam innego myPhone z 512 RAM Lollipop 5.1 i co ciekawe sam system działa płynnie zajmując niecałe 300 MB RAM. Ale do internetu nadaje jedynie Opera Mini na takim sprzęcie. Same aplikacje nawet dają radę o ile w tym czasie nie są uruchomione inne ;-)

  • 0

    58. ~żadne zacofanie  2016-07-19 16:17:15  host: user-94-254-243-71.play-internet.pl

    mam tego myPhone C-Smart 3 i działa w ysmienicie oraz... rozmawiam na video rozmowie i to nie przez Skype'a

Dodaj swoją opinię