Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfon okiem blondynki [wideo]

Smartfon okiem blondynki [wideo]

LuiN 22 Lutego 2012 12:28

0 0
Aktorka Olga Borys i prezenterka telewizyjna Agnieszka Cegielska, spotkały się z Eweliną Bagińską z polskiego biura Microsoftu, by porozmawiać o smartfonach z Windows Phone. Panie rozmawiają m.in. o integracji Windows Phone z konsolą Xbox 360.

Telefon to nie tylko narzędzie i w dodatku wyłącznie męskie. To także ozdoba kobiecej torebki i drzwi do podręcznego świata rozrywki - czytamy w materiale prasowym przesłanym przez Microsoft.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Źródło tekstu: Microsoft     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~we  2012-02-22 12:37:57  host: mx.bcs.com.pl

    smiech

  • 0

    2. ~gt  2012-02-22 12:41:21  host: 212.38.193.178

    Nie ma filmu o wyciąganiu telefonu z pudełka? Gimnazjaliści zaraz powiedzą, że nieciekawe... ;P

  • 0

    3. ~  2012-02-22 12:53:08  host: dtr251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żałosne

  • 0

    4. ~  2012-02-22 12:58:35  host: dtr251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon jak telefon ale soft żałosny a ta baba z microsoftu jeszcze bardziej żałosna prawdziwy dinozaur jak cały microsoft który jest skazany na wymarcie i zapomnienie zero innowacyjności podwójne zero funkcjonalności gdzie sie tylko dam uciekam od produktów ms praktycznie została mi ostatnia bariera czyli wywalenia windowsa z kompa , w związku z tym najbardziej mnie rozbawiła wiadomość że nie bedą udostępniac nowych wesji IE dla systemów starszych niż W7

  • 0

    5. ~Zboksław  2012-02-22 13:02:08  host: 77-254-23-220.adsl.inetia.pl

    Przerażające kobiety. Skąd oni je wzięli? Nie widziałem bardziej przerażających blondynek.

  • 0

    6. ~  2012-02-22 13:19:36  host: 85.219.163.130

    @4 co w tym dziwnego że nie będzie aktualizacji IE do systemu który nie jest już aktualizowany

  • 0

    7.  2012-02-22 13:19:38

    Nie przesadzajcie, takich jak my, którzy ciągle siedzą w temacie jest niewielu, trochę więcej jest tych, co myślą, że coś wiedzą, ale to i tak mały odsetek w całym społeczeństwie. Patrząc na moich znajomych (20-25 lat) ponad 3/4 nie ma pojecięcia co oferują zaawansowane telefony z Androidem, iOS czy Windows. Więc tym bardziej takie Panie +-30 lat, które na głowie mają pracę, być może rodzinę, nie mówiąc już o innych "przyjemnościach" życia codziennego. Z naszego pkt. widzenia, być może prezentacja wyglądała komicznie, ale dla kogoś starszego może być ciekawym przedstawieniem możliwości w/w systemu/telefonu. Prawdę mówiąc, Windows jest dużo prostszy w obsłudze niż Android dla osób, które pierwszy raz biorą smartfona do ręki...

  • 0

    8. ~  2012-02-22 13:35:40  host: v21-16.opera-mini.net

    @7 Bo te trzy czwarte jest zajęte innymi sprawami niż dłubanie w telefonach i podniecanie się specyfikacjami i nowościami. Ciężko to zrozumieć zapaleńcom i fanbojom elektroniki?

  • 0

    9. ~  2012-02-22 13:42:50  host: 85.219.163.130

    @8 chyba jednak nie zrozumiałeś co @7 napisał... I nikt z tej 1/4 się nie podnieca specyfikacją telefonu tylko to jest ich praca. Tak samo jak Ty się podniecasz nowościami w barnży w której Ty pracujesz.

  • 0

    10. ~tadek  2012-02-22 13:48:52  host: 81.168.254.35

    @4 kogo to interesuje co ty tam masz. Każdy wybiera platformę pod siebie.

  • 0

    11. ~kINI  2012-02-22 14:06:08  host: apn-77-112-101-193.dynamic.gprs.plus.pl

    Microsoft to nie tylko telefony, ale także system operacyjny, konsole stacjonarne i wiele innych żeczy, wątpie że ich fony stanowia chociarz 20%, więc o wymarciu przez słabe według ciebie smarfony (IMO są lepsze niż maszynki na andrucie) dochodów więc nie gadaj mi tu takich głupot!

  • 0

    12. ~  2012-02-22 14:18:49  host: blz150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale bzdety. W większości bełkot o punktach i awatarach. "Ona się cieszy a ja smutek". Ile ta kobieta ma lat, bo mówi jakby zatrzymała się na poziomie rozwoju 13-latki. I taki ktoś dziecko wychowuje? Współczuję temu dziecku...

  • 0

    13. ~zUośniq  2012-02-22 14:26:27  host: host-5db0def4.sileman.net.pl

    Co to robi na Telepolis?

  • 0

    14. ~tomi 33  2012-02-22 14:38:36  host: nat1.res.pl

    Ale o co chodzi z tym filmem? To jakas reklama czy jak? Gdzies wyczytalem ze nokia nie ma planu B i wyda duza kase na jednokolorowe kafle. Ale taka swietna strona pisze o tak naprawde niczym. Jutro Karolak wysle smsa nokia lumia a Szyc nie bedzie umial wlaczyc dzwonkow...

  • 0

    15. ~  2012-02-22 14:39:12  host: dtr251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    też jestem za tym żeby nie czeba było grzebać dla tego microsoft ijego buble staram ię omijac z daleka tak bardzo jak to możliwe android , google i tym podobne rzeczy rzadza bo sa masakrycznie proste, a po tej prezentacji wiem że wp7 to jakaś masakra medal dla tego kto się połape w tych punktach avatarach i innych duperelah to dla 9letnich dzieci podwarunkiem że ktoś chce wykrzywić dziecku musk i psyhikie

  • 0

    16. ~  2012-02-22 15:04:57  host: router.scalaire.com

    Ta z reklamą Nike na koszulce podobna do Tuskowej.

  • 0

    17. ~PLANET  2012-02-22 15:20:22  host: user-109-243-131-119.play-internet.pl

    O w mordę, jaka ściema marketingowa.. Ja wiem, ze panie od PRu są nieco bardziej zorientowane w temacie, ale przeciętny użytkownik nie poleci na hasło "gra", tylko raczej na np. program do fitnessu, trening przed komputerem bądź konsolą etc. Poza tym trochę dziwnie dobrane "prezenterki", przecież target porównywania osiągnięć w grach jest zupełnie inny.

  • 0

    18. ~...  2012-02-22 15:52:55  host: 46.115.33.83

    Partia Kobiet powinna to ocenzurować. Przecież wszystkim nam zależny na lepszym statusie kobiet w społeczeństwie.

  • 0

    19.  2012-02-22 17:27:12