Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfon i tablet w nowej ofercie multimedialnej T-Mobile

Smartfon i tablet w nowej ofercie multimedialnej T-Mobile

sirmark 29 Kwietnia 2013 23:02

4 4

Od 30. kwietnia T-Mobile wprowadza nową ofertą multimedialną, w ramach której oferowany będzie zestaw smartfon + tablet w ramach jednej opłaty miesięcznej.



W ofercie dostępnych będzie kilkanaście modeli smartfonów z tabletem. Przykładowe zestawy:
  • Samsung Galaxy Ace 2 z tabletem Prestigio Multipad 7.0 Pro Duo za 1 zł w opłacie miesięcznej 64,90 zł,
  • HTC Desire X z tabletem Prestigio za 1 zł w opłacie miesięcznej 79,90 zł.

samsung galaxy ace 2 htc desire x




W ofercie multimedialnej klienci mogą wybrać abonament z wliczonym pakietem od 250 do 54640 minut do wszystkich sieci oraz z pakietem danych 500 MB, 1 GB lub 2GB. Abonenci skorzystać mogą także z usług dodatkowo płatnych usług m.in. promocyjne pakiety 100000 SMS-ów wymienialnych na MMS-y, sieć rodzinną lub nielimitowane rozmowy.

prestigio multipad 7 pro duo pmp5570c Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo to tablet wyposażony w 7-calowy, dotykowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. 8 GB wbudowanej pamięci można rozszerzyć za pomocą zewnętrznej karty microSD o kolejne 32 GB.

Sercem tabletu jest dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 (ARM Cortex A9) pracujący z częstotliwością 1,6 GHz. Za grafikę odpowiada procesor graficzny Mali400. Urządzenie o wymiarach 195x123x12 mm i masie 356g nie posiada modułu 3G. Z internetem łączyć się będzie za pośrednictwem sieci WLAN b/g/n. W urządzeniu zabrakło modułów modułów Bluetooth oraz GPS. Bateria urządzenia ma pojemność 4400 mAh. Całość działa pod kontrolą systemu Android 4.0.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 26
  • 0

    7.  2013-04-30 07:56:08

    WIdać jest na takie oferty popyt... Ludzie pokochali smartfony, teraz zakochują się w tabletach... Więc dostają czego oczekują - za złotówkę ;-) Z pakietem 250 minut ;-) Bo przecież nie chodzi o komunikację a o gadżety, którymi można się pochwalić, że się ma, bo z używaniem gorzej, na majówce przy grillu ;-)

  • -1

    8. ~  2013-04-30 08:38:58  host: ip-151-248-41-200.free.aero2.net.pl

    Głupota wiązać sobie urządzenie z usługą, ale cóż, niektórzy nienormalni ludzie w tym kraju wolą taką formę haraczu ratalnego i przywiązania do operatora na długie lata...

  • 1

    9. ~  2013-04-30 08:56:03  host: terminal-1-215.retsat1.com.pl

    Do tej pory były takie same abonamenty bez tabletu. Teraz są z tabletem. Wg mnie fajna opcja, skoro już ktos chce kupic taki abonament.

  • -1

    10. ~  2013-04-30 09:13:43  host: ip-151-248-41-200.free.aero2.net.pl

    @9, wy już od 9 pracujecie w salonach T-Mobile? Skończ z tym marketingowym bełkotem, bo na tej zasadzie mogę Ci porównać dzisiejszą stawkę za minutę z tą jaka była 15 la temu.

  • 0

    11. ~pawello009  2013-04-30 09:21:12  host: 193.138.110.138

    Czy jest juz dostępny jakiś regulamin i cennik zestawu na T-mobile ??

  • 1

    12. ~karciarze  2013-04-30 09:38:07  host: host-89-229-178-93.lomza.mm.pl

    karciarze znowu od rana nie śpią ?! zaczyna się płacz, że nie ma odpowiedzi na ofertę nju buahaha i co za 9zł miesięcznie chcecie no limit dzwonić ? ludzie bądzcie powazni, powtarzam się, co z Was za klienci jak tyle wydajecie, powinniście pozamykać japy i się nie odzywać bo jesteście niczym dla operatora, arpu jakie chce uzyskać to 60 kilka zł z klientów, wasz nju jest mu jak za karę

  • 0

    13.  2013-04-30 09:40:41

    Już jest http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/oferta/przenies_numer/abo nament/z_tabletem

  • 0

    14. ~  2013-04-30 09:46:11  host: 178.183.219.213.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Umowa na 24 miesiace

  • 1

    16.  2013-04-30 10:36:42

    ~8- ~12 każdy bierze jak wygodnie, ja wolę mieć abonament i święty spokój, niż bawić się wyszukiwanie pakietów, co z którym można łączyć i dlaczego, ewentualnie ile mam na koncie i czy wystarczy na dłuższą rozmowę. A co do telefonów to jeśli nie kupujemy pod ich kontem planu taryfowego (np. na wyrost) to też nie jest źle. Jak to się mówi każdemu według potrzeb jedno i drugie rozwiązanie na plusu i minusy

  • 1

    17. ~karciarze  2013-04-30 10:51:42  host: host-89-229-178-93.lomza.mm.pl

    16) masz rację zgadzam się ale nie można każdą ofertą jaką wyda operator mówić : za drogo, za duże zobowiązanie itd wiem że najfajniej jakby za 5 zeta doładować i mieć po 3 gr do wszystkich i tak by było najciekawiej ... tylko czy ktoś z Was prowadzi firmy ? w co te 5 złoty od tego "klienta" byście zainwestowali. Dlatego nie można narzekać, że operator chce od nas dłuższej umowy i daje nam w te miejsce tablet. fajnie też kupić iphone w umowie na 12 miesięcy w taryfie frii za 1 złoty, tylko ile wyjdzie opłata ? 349 zł ?

  • 1

    18. ~adik  2013-04-30 11:19:37  host: pra-d.merinet.pl

    Umowy po znowelizowaniu prawa mogą być max. na 24mc, być może będą raty, które mogą być dłuższe. To nie jest kopia plusa. Bo jednak nie są to podstawowe telefony i tablet. Są opoziom wyżej niż to co było w Plusie.

  • -1

    19.  2013-04-30 11:27:50

    Promocyjny abonament za Zestaw przez 24 miesiące 54,90

  • -1

    20.  2013-04-30 11:28:01

    Wysokość raty przez pierwsze 24 miesiące 10

  • -1

    21.  2013-04-30 11:28:14

    Promocyjny abonament za Zestaw przez 12 miesięcy licząc od 25 do 36 cyklu 0,90

  • -1

    22.  2013-04-30 11:28:25

    Wysokość raty przez 12 miesięcy licząc od 25 do 36 cyklu rozliczeniowego 64,00 zł

  • -1

    23.  2013-04-30 11:29:50

    Tak naprawdę umowa jest na 36 miesięcy chyba że po 24 rozwiążesz i będziesz płacił same raty praktycznie w tej samej wysokości co wcześniej.

  • 1

    24. ~  2013-04-30 11:32:42  host: terminal-1-215.retsat1.com.pl

    @10 zaskocze Cie nie pracuje w T i nie siedze w salonie...i pomimo tego nie zmieniam zdania, skoro ktos i ak musi kupic to oferta fajna. Nie kazdemu zalezy na trylionie minut.

  • 1

    25. ~  2013-04-30 11:36:51  host: terminal-1-215.retsat1.com.pl

    @10 zapomniałem dodać, skoro taki bohater to porównaj...

  • 1

    26. ~mandrive  2013-04-30 13:45:11  host: cjk70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widać że plusowe Obama się spodobało, u jednych zasięg taki u innych taki, ja bardziej sugeruje się właśnie zasięgiem operatora dopiero później ofertą. Ale to tak, idą komunie, teraz dzieci chcą tabletów itp, więc proste, telefon z abo na siebie i tablet na prezent. Mi tam pasuje.

  • 1

    27. ~bardziej normalny  2013-04-30 14:58:10  host: apn-77-114-87-231.dynamic.gprs.plus.pl

    @8 normalny człowiek przegląda oferty wszystkich operatorów, wybiera tą która mu najbardziej odpowiada, idzie do salonu kupuje ofertę i używa przez długie 2 lata zapominając o kodach, doładowaniach kruczkach i siedzeniu godzinami na necie i szukaniu naj naj naj tańszej oferty i warunków zmiany operatora co 3 miesiące bo tamten ma 2,50zł taniej, a nawet rachunkach bo płacą się same. Jedynie rzut okiem na fakturę i zużycie minut i danych aby się wszystko zgadzało . Jak widzisz moja definicja "normalnego" człowieka jest inna niż Twoja, a mojego sąsiada jest jeszcze inna.

Dodaj swoją opinię