Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smartfon Gigaset GS160 w Lidlu za 399 zł

Smartfon Gigaset GS160 w Lidlu za 399 zł

msnet 21 Listopada 2017 16:39

3 6

gigaset gs160

24 listopada do oferty sklepów Lidl trafi tani smartfon Gigaset GS160, wyposażony w szereg ciekawych funkcji oraz czytnik linii papilarnych.

Smartfon Gigaset GS160 pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow, napędzany jest czterordzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,3 GHz oraz wyświetla obraz na ekranie o przekątnej 5 cali i rozdzielczości HD. Telefon obsługuje dwie karty SIM, ma też dodatkowy oddzielny slot na karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Wymienny akumulator litowo-jonowy ma pojemność 2500 mAh i zapewnia do 620 godzin czuwania lub do 31 godzin rozmów. GS160 obsługuje transmisję danych w sieci LTE oraz Wi-Fi. Na jego pokładzie znajdziemy Bluetooth 4.0, radio FM oraz odbiornik GPS, a także 1 GB pamięci RAM LPDDR3 oraz 16 GB pamięci eMMC na dane.




Gigaset GS160 wyróżniają funkcje SMART, które na przykład umożliwiają uruchamianie zdefiniowanych aplikacji poprzez narysowanie na wyświetlaczu określonej litery lub wykonanie zrzutu ekranu poprzez przeciągnięcie trzech palców z góry na dół. Smartfon wyposażony został w czytnik linii papilarnych, który zabezpiecza dostęp do urządzenia, ułatwia odblokowanie ekranu i ma kilka innych, dodatkowych możliwości. Wśród nich warto wymienić uruchamianie aparatu i wykonanie fotografii, odbieranie połączenia, szybkie wybieranie numerów lub włączanie wybranych aplikacji za pomocą odcisków różnych palców. Główny aparat fotograficzny w GS160 ma rozdzielczość 13 Mpix, a przedni 5 Mpix. W oprogramowaniu fotograficznym znajdziemy tryby "Panorama" oraz "Beauty", a także funkcję sterowania gestami oraz uśmiechem, sprawdzającą się między innymi, gdy wykonujemy selfie.

gigaset gs160

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Gigaset     

Dodaj do:

Tagi: gigaset | gigaset gs160 | lidl

w sumie: 28
  • 0

    9. ~Xavi  2017-11-21 17:21:43  host: 89-72-253-210.dynamic.chello.pl

    Ten sam model w Selgrosie za coś niewiele ponad 300 dokładnie chyba 306 zł jesli dobrze pamiętam.

  • 0

    10.  2017-11-21 17:42:24

    Dobry boże...wolałbym iphona 4

  • 0

    11. ~  2017-11-21 18:00:28  host: host-185.45.216.114.citimedia.pl

    @10 - iPhone 4 bez LTE, bez HD Voice, za to z zanikającym zasięgiem (sławetne death grip). No cóż, jesteś masochistą - twoja sprawa.

  • 0

    12. ~Hotelarz  2017-11-21 18:18:31  host: user-94-254-134-15.play-internet.pl

    Za te pieniądze to jest Xiaomi Redmi 4A/5A z Androidem 7 na pokładzie z czym do ludzi.

  • 0

    13.  2017-11-21 18:24:46

    @9 Xavi dokładnie 392 zł http://tlp.is/fjc

  • 0

    14.  2017-11-21 18:29:08

    Ja mam telefon z 1 GB RAM i Androidem 5.1. Działa bardzo dobrze. Jednocześnie mogę uruchomić nawigację, video-rejestrator i radio internetowe. Nie muli ;)

  • 0

    15.  2017-11-21 19:23:42

    @11 i dodaj, że przynajmniej by mi sie nie zacial

  • 1

    17. ~Nemo  2017-11-21 19:49:18  host: 89-64-5-236.dynamic.chello.pl

    To już wolę Lenovo C2 Power, podobny procesor, ale z 2GB RAM. Ma też pełny dual i łatwy do wymiany akumulator, do tego o 1000 mAh większy i można kupić go o kilkadziesiąt złotych taniej.

  • 0

    18. ~Jaśko  2017-11-21 20:19:43  host: 83.136.45.180

    @3 Mila89 gdzie można kupić Huawei p8 lite za 499?

  • 0

    19.  2017-11-21 20:32:37

    18 - w którymś markecie z elektroniką jest. Z tydzień temu dostałem od znajomego informację o promocji. Nie jestem zainteresowany, ale czasem mi przysyłają takie rzeczy - raczej pytają czy warto kupować. Nie doradzam bo się nie znam na sprzęcie, nie śledzę trendów, nowości itp. ;-)

  • 0

    20.  2017-11-21 21:00:48

    No dobra - nie tydzień temu a w ostatni piątek ;-)

  • 0

    21. ~@19  2017-11-21 21:19:06  host: user-94-254-159-40.play-internet.pl

    Aż tak ciekawie nie jest, 499 za P8 dotyczy egzemplarzy z ekspozycji więc promocja średnia.

  • 0

    23. ~  2017-11-21 21:50:11  host: 89-64-30-52.dynamic.chello.pl

    Za 450zł mamy Xiaomi Redmi 4A z 2GB RAM i 16GB ROM.

  • 0

    24. ~  2017-11-21 21:54:27  host: apn-31-0-41-142.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie wiem czy wiecie, ale te oferty są milion razy lepszy. Można wyrwać bardzo dobry telefonik za pół darmo: http://tlp.is/fjj

  • 0

    25. ~Odejmująć  2017-11-21 22:19:37  host: a29-02-07.opera-mini.net

    Odejmując 120 zł jest w salonie Orange bez umowy Orange NEVA 80 (ZTE Blade v770) za 279 zł ! 2 GB RAM i Snapdragon 617, LTE, szło Dragontreil !

  • 0

    26.  2017-11-21 22:53:55

    @25 - ten Orange Neva 80 (ZTE Blade v770) jest ciekawą pozycją, zwłaszcza że ma LTE Cat6, on jest dostępny tylko w salonach Orange stacjonarnych? Można sprawdzić gdzieś jego dostępność, i jest faktycznie za 279 brutto?

  • 0

    27.  2017-11-22 07:54:46

    @18 Jaśko RTVeuroAGD wpisz sobie na ceneo

  • 0

    28.  2017-11-22 09:39:19

    21 - hmmm... ja kupiłem swego czasu w ten sposób Lumię 730. Dostałem pudełko oryginalnie zaklejone ;-)

  • 0

    29. ~zenON  2017-11-22 11:29:25  host: 31.179.221.61

    Gigaset od lata kojarzy mi się tylko z Siemensem...

  • 0

    30.  2017-11-22 11:48:59

    29 - no raczej od jakichś 10 lat nie powinna się kojarzyć z Siemensem ;-) Wcześniej to była rzeczywiście marka Siemensa.

Dodaj swoją opinię