Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości smartDOM na Gwiazdkę w świątecznej ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu

smartDOM na Gwiazdkę w świątecznej ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu

orson_dzi 3 Listopada 2015 11:35

12 9

Plus i Cyfrowy Polsat przygotowały na święta ofertę z pakietem usług dla całej rodziny. Tegoroczny smartDOM na Gwiazdkę to sprzęty LG oraz telewizja, Internet i telefon dostępne w promocji drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę.






W ofercie smartDOM za 0 zł na start można otrzymać telewizor LG Smart TV 55" Full HD oraz smartfon LG G4s Dual. Do tego pakiet usług w ofercie drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę:
  • abonament telefoniczny w ofercie rodzinnej Plusa, obejmujący 3 karty SIM, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 10 GB wspólnego pakietu na Internet,
  • telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu z pakietem aż 168 kanałów,
  • Internet LTE z pakietem 5 GB.

W świątecznej ofercie smartDOM opłata miesięczna za cały pakiet usług i sprzętu wynosi 180,98 zł. Składają się na nią opłaty za usługi przez 24 miesiące:
  • 69,99 zł/mies. za telefoniczny abonament rodzinny z 3 kartami SIM w sieci Plus,
  • 29,99 zł/mies. po 50% rabacie w programie smartDOM za telewizję Cyfrowego Polsatu,
  • 1 zł/mies. w ramach programu smartDOM za Internet LTE Plusa lub Cyfrowego Polsatu,

oraz 48 rat miesięcznych za sprzęt:
  • 55 zł/mies. za telewizor LG Smart TV 55" Full HD,
  • 25 zł/mies. za smartfon LG G4s Dual.

W smartDOM można znaleźć również inne propozycje zarówno z urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, jak i bez sprzętu. Program smartDOM łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Dołączenie konta w PlusBanku oraz prądu od Plusa pozwoli wygenerować jeszcze większe oszczędności. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: smartdom | plus | cyfrowy polsat

w sumie: 18
  • 2

    1.  2015-11-03 11:57:09

    Oferta nie jest najgorsza, ale spłacać telefon takiej klasy przez 4lata, to lekka przesada. Poza tym w samej ofercie za smsy czy za stacjonarne nalezy dodatkowo płacić. Jednak nie oczekujmy nie wiadomo czego za 70zl na 3 nr.

  • 3

    2. ~ktostam  2015-11-03 15:59:16  host: mx1.ipfin.co.uk

    5GB Internetu to w obecnych czasach zuzywa sie dziennie a nie miesiecznie. 5GB to jest dobre do smartfonu ale nie jako Internet domowy. I nie wmawiajcie mi ze sciagam caly Internet bo 5GB przy jutubach, skajpach, chmurach, czy nawet przegladaniu coraz bardziej spuchnietych/multimedialnych stron czy tez facebooka to bez problemu schodzi dziennie - wiem bo tez mam LTE i widze kiedy dobijam mojego limitu czyli 100GB.

  • -4

    3. ~ola  2015-11-03 17:28:37  host: 212.180.199.114

    @2 eee 5GB na smartphone? cyborg czy co? jakos lacze 78Mb/s zapewnia mi obsluge domu, a telefon jest tylko przedluzeniem i dodatkiem... eh patrz jak chodzisz jak ciagle glowa w telefonie...

  • -2

    4.  2015-11-03 17:35:22

    2). że co..?! 5GB dziennie..? Dla fonu to na 30 dni spokojnie starczy.

  • -3

    5.  2015-11-03 17:40:38

    Doskonala oferta, konkurencja jak zwykle moze tylko zgryztac z zazdroscii, brawo CP, brawo Pan Solorz :-)
    SmartDom nie ma odpowiednika w Europie, ten produkt to jest nokaut.

  • -2

    6. ~Brawo Ja  2015-11-03 18:07:02  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Zmiażdżyli konkurencję chociaż tak naprawdę, to od czasu wprowadzenia SmartDom, konkurencja nie istnieje.
    Brawo Ty!

  • -1

    7. ~  2015-11-03 18:27:12  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Trzeba obiektywnie przyznać, że jest to dobra oferta. Plus ostatnimi czasy w ofensywie na każdy, polu, bo w internecie, ofertach firmowych jak i prepaid mają sporo ciekawych propozycji

  • 0

    8. ~Moff  2015-11-03 19:09:20  host: ip-5-172-236-27.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Ciekawy jaki to model lg

  • 3

    9. ~  2015-11-03 19:44:28  host: user-94-254-208-50.play-internet.pl

    Wiadomo, telewizja Polsat - reklamy czasem przerywane filmami, ale to to już mnie załamało: http://tlp.is/82l Najważniejsza scena w filmie i takie coś odwalić?

  • -1

    10.  2015-11-03 20:07:16

    @7 Zdecydowanie się zgadzam. Oferta była by idealna gdyby nie te 48 rat i brak sms-ów. Ale żeby za 180 zeta miesięcznie dać telewizor, komórę, 3 abonamenty głosowe, 1 abonament net..... Brawo :)

  • 0

    11. ~Bzyk  2015-11-03 20:29:12  host: apn-46-76-122-85.dynamic.gprs.plus.pl

    Radzę zajść do salonów bo nie ma tutaj pełnych informacji. Raty są dostępne na 24/36/48.

  • 0

    12. ~  2015-11-03 22:28:52  host: user-94-254-192-2.play-internet.pl

    To naprawdę jest dobra oferta. Plus szaleje ostatnio z rozdawnictwem.

  • 1

    13. ~xxx  2015-11-04 01:28:59  host: host-81-190-244-99.malbork.mm.pl

    zgadzam sie. ta oferta to jest mistrzostwo swiata. juz pedze do salonu. bravo cp bravo ja bravo polsko bravo swiecie bravo wy ;)

  • -1

    14.  2015-11-04 08:52:22

    oraz 48 rat miesięcznych he heh e masakra i brak słów :D

  • 1

    15.  2015-11-04 09:00:25

    Sprzęt przecież można kupić za gotówkę albo i na raty - krótsze, do ustalenia ze sprzedawcą - w sklepie chyba? Nie rozumiem - komu to przeszkadza, że dają sprzęt na raty? Obowiązku kupowania nie ma przecież, nie? Na Allegro zapewne takie telewizory i telefony też sprzedają?

  • 0

    16. ~jakis  2015-11-05 00:29:36  host: ip-5-172-239-152.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Ja place za smartdom 35. Tylko temu ze jestem w LTE . A tak oferta wieje sandałem..

  • 0

    17. ~veer  2015-11-07 16:22:38  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    1. W ofercie ja + rodzina są 3 karty w cenie jednej, ale no limit na komorki, stacjonarne i sms/mms + 10 Gb na 3 karty, więc nie placisz dodatkowo

  • 0

    18.  2015-12-28 00:17:54

    "drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę!" Hasło troszkę przekłamane, drugi za połówkę ... ok ale trzeci za 1 zł ?? więc mam już powiedzmy umowę na telefon, biorę drugi produkt np telewizornie full pakiet i płacę 50% .. to się zgadza ale trzeci biorę np internet LTE.. skoro za "1zł" to biorę pakiet najlepszy 100gb .. i wiecie że nie zapłacę 1 zł ?? tylko pomniejszoną wartość o 18,99 !!! takk tu macie swój 3 produkt za 1 zł !!

Dodaj swoją opinię