Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Smart Camera - aparaty fotograficzne komunikują się ze smartfonami

Smart Camera - aparaty fotograficzne komunikują się ze smartfonami

LuiN 7 Stycznia 2013 23:40

0 0

Samsung zapowiedział premierę nowej wersji technologii Smart Camera. Użytkownicy mogą błyskawicznie dzielić się najważniejszymi zdjęciami, a także obsługiwać zdalnie aparat fotograficzny za pomocą smartfonu.

Aplikacja Smart Camera składa się z trzech komponentów obsługiwanych jednym dotknięciem: są to dwie ulepszone funkcje Remote Viewfinder (zdalny wizjer) i Mobile Link oraz nowe narzędzie AutoShare.

Każdy z nowych aparatów fotograficznych Samsunga wyposażonych w Wi-Fi - od poręcznych modeli z długim zoomem po stylowy aparat z dwoma ekranami, może za sprawą funkcji AutoShare tuż po zrobieniu zdjęcia jednocześnie przesłać je przez sieć Wi-Fi i zapisać w smartfonie.

Po skonfigurowaniu funkcja ta będzie automatycznie traktowana jako ustawienie domyślne, umożliwiając błyskawiczne tworzenie kopii zapasowych i udostępnianie cennych zdjęć.
Dzięki dedykowanemu klawiszowi skrótu Direct Link (na obudowie nowych aparatów) można łatwiej wysyłać zdęcia rodzinie i znajomym poprzez sieć Wi-Fi z dowolnego miejsca na świecie. Użytkownik może przypisać do tego klawisza ulubioną funkcję bezprzewodową co maksymalnie przyspiesza proces udostępniania zdjęć.

Aplikacja Samsung Camera dostępna jest dla użytkowników smartfonów z Androidem oraz iOS.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • -1

    1. ~  2013-01-08 09:14:02  host: gda218.internetdsl.tpnet.pl

    SAMSUNG SMART CAMERA jeśli juz... tylko takie cos widnieje w Google Play :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-38-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet