Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SM-Media na łączach Energis Polska

SM-Media na łączach Energis Polska

WitekT 9 Listopada 2004 10:47

0 0

SM-Media SA zawarła z Energis Polska umowę na dzierżawę sieci szkieletowej, dzięki której będzie mogła rozszerzyć swoją działalność docelowo na teren całego kraju - poinformowała SM-Media w poniedziałkowym komunikacie.

Umowa z Energisem została zawarta na czas określony do 31 marca 2006 roku. Po upływie tego okresu ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony.
Dzięki podpisanej umowie SM-Media nie będzie musiała zainwestować 2,7 mln zł pozyskanych z niedawnej publicznej emisji akcji na zakup urządzeń teletransmisyjnych i rozbudowę infrastruktury. Kilka dni temu SM Media unieważniła swoje prognozy wyników na lata 2004-2006. O unieważnieniu prognoz zdecydował m.in. brak możliwości oferowania usług dodanych, opartych o numery 0-20 i 0-300 ze względu na nierespektowanie przez TP SA decyzji o rozliczeniach za dostęp do internetu.

Źródło tekstu: SM-Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet