Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SM-MEDIA atakuje TP

SM-MEDIA atakuje TP

WitekT 24 Stycznia 2005 19:35

0 0
21 stycznia zarząd SM-Media złożył do Prezesa URTiP wniosek o przeprowadzenie kontroli przestrzegania przez Telekomunikację Polską jego decyzji.

SM-Media wnioskuje o przeprowadzenie kontroli przestrzegania przez TP decyzji Prezesa URTiP o połączeniu sieci SM-Media i TP w zakresie świadczenia usług dostępu do sieci Internet i transmisji danych. Domaga się także nałożenia na TP kary w kwocie 100 mln zł w związku z niewypełnieniem warunków zapewnienia SM-Media dostępu telekomunikacyjnego zgodnie z Decyzją o połączeniu sieci.


Źródło tekstu: SM-Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet